Small_4067376
Sold_stamp_pl
Small_4067192
Sold_stamp_pl
Small_4067183
Sold_stamp_pl
Small_4067182
Sold_stamp_pl

2997. Stanisław PIENIĄŻEK (1888-1953)
Łodzie nad jeziorem
olej, tektura; 26,3 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Pieniążek;

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

2844. JACOB CATS (1741-1799)
Scena rodzajowa - Zimowe zabawy, 1782
akwarela, ołówek, papier; 20,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Cats 1782.

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 2 300 zł

Zobacz

2837. JÓZEF FARA, XX W.
Pejzaż, 1941
olej, tektura; 60 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Józef Fara / 1941.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

2836. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Pejzaż miejski
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki (słabo czytelnie);

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4067176
Sold_stamp_pl
Small_4067165
Sold_stamp_pl
Small_4067163
Sold_stamp_pl
Small_4067162
Sold_stamp_pl

2830. KAROL MILLER (1835-1920)
Postać świętego, 1866
olej, płótno; 24,5 x 20,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn., dat. i opisany z prawej strony: K. Miller / Rzym / 66.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

2819. KAROL KOSSAK (1896-1975)
Hucuł z Tatarowa, 1922
akwarela, papier; 32 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: KAROL KOSSAK / TATARÓW 1922.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

2817. Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Portret Heleny
olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

2816. LUDWIK LISOWSKI (1907-1943)
Młyn
olej, tektura; 28 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Lisowski.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

Small_4067156
Sold_stamp_pl
Small_4064835
Sold_stamp_pl
Small_80646
Sold_stamp_pl
Small_75933
Sold_stamp_pl

2810. EMIL LINDEMAN (1864-OK. 1945)
Nad stawem - Surówka
olej, płótno; 29 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: Lindeman / Surówka;

Cena pierwotna: 3 900 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

1071. AA
aa

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

81368. Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Górski potok
olej, płótno; 61 x 48 cm;
sygn. p. d.: Markowicz.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

77030. Malarz nieokreślony, włoski, k. XVII w.
Martwa natura z puttami
olej, płótno dublowane; 65 x 166 cm.

Cena pierwotna: 15 000 zł

Aktualna cena: 5 250 zł

Zobacz

Small_62985
Sold_stamp_pl
Small_62986
Sold_stamp_pl
Small_62984
Sold_stamp_pl
Small_62979
Sold_stamp_pl

65618. Malarz nieokreślony (XIX w.)
Św. Rodzina ze św. Janem Chrzcicielem
olej, płótno dublowane; 110 x 86 cm;

Cena pierwotna: 6 631 zł

Aktualna cena: 1 340 zł

Zobacz

65619. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVII W.)
Scena biblijna
olej, płótno dublowane; 107 x 92 cm;
[po konserwacji]

Cena pierwotna: 33 000 zł

Aktualna cena: 6 600 zł

Zobacz

65617. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII/XIX W.)
Ecce Homo
olej, płótno dublowane; 82 x 67 cm

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

65612. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII W.)
Ecce Homo, 1783
olej, płótno dublowane; 68 x 56 cm;
poniżej przedstawienia napis na banderoli z datą 1783

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 1 620 zł

Zobacz

Small_70517
Sold_stamp_pl
Small_74821
Sold_stamp_pl
Small_4067123
Small_4067125

72144. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Chata
akwarela, gwasz, papier;
27 x 41 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

75999. MALARZ NIEOKREŚLONY NIEMIECKI, XX w.
Panorama miasta
olej, płótno dublowane; 55 x 42 cm;
sygn. l. d.: T. Waldan... - (słabo czytelnie);

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_4067124
Sold_stamp_pl
Small_4067122
Small_77212
Sold_stamp_pl
Small_70509
Sold_stamp_pl

2783. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Jastrzębia góra
sygn. p. d.: L(?)Kwiatkowski / Jastrzębia Góra;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2781. MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)
W stajni, 1906
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

78226. EDWARD MESJASZA (1929-2007)
Piłsudski na kasztance, 1991
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

72136. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Modlitwa Arabów
olej, deska; 14,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: HJW.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_83160
Small_83159
Small_4068768
Small_70880

83746. STOKFISZ - DELARUE
Les Artists
olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. p.d.: STOKFISZ / DELARUE

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

83745. STOKFISZ - DELARUE
Boulangerie
olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. p.d.: STOKFISZ - DELARUE

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

4211. Andrzej PILICHOWSKI-RAGNO (ur. 1967)
Bez tytułu, 2012
fotografia cyfrowa, papier archiwalny; 45,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PILICHOWSKI-RAGNO 2012 (ołówkiem), numer nakładu l. d.: 1/10 (ołówk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

72446. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Upadek Ikara, 2011
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu: Jul. Narzyński 11;

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 2 420 zł

Zobacz

Small_70879
Small_4068599
Small_80805
Sold_stamp_pl
Small_80804

72445. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Tu i jesień pełna tajemnic, 2015
olej, płótno; 60 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński;

Cena pierwotna: 6 500 zł

Aktualna cena: 2 960 zł

Zobacz

4065. WITOLD ABAKO (UR. 1958)
Mick Jagger, 2018
akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO'18;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

81513. A. COFIN, XX w.
Lecimy, 2001
pastel, papier; 34 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

81512. A. COFIN, XX w.
Zabawa, 1998
pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_4068508
Small_4068223
Small_80085
Small_77469
Sold_stamp_pl

3989. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja
olej, deska, 58 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: W.P.;

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

3736. Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.
Taniec góralski
gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

80905. KRYSTYNA HUMIENNA
Taniec, 2002
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi

Cena pierwotna: 5 350 zł

Aktualna cena: 1 070 zł

Zobacz

78457. Borys MICHALIK (1969-2018)
Pejzaż z chmurami, 1991
pastel. papier; 26 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Michalik '91.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

Small_74296
Sold_stamp_pl
Small_74091
Small_69819
Sold_stamp_pl
Small_66422

75497. KRZYSZTOF KAJDER (1952-2009)
Różowy akt, 1983
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis ołówkiem: KRZYSZTOF / KAJDER / 1983

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

75310. Zbyszko TREMBAŁOWICZ (?-1994) - ?
Wielkie oszustwo, z cyklu: Pragnienie
olej, płótno; 99 x 48 cm;
sygn. l. d.: TREMBAŁ;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

71530. WACŁAW TARANCZEWSKI (1903-1987)
Martwa natura, 1973
olej, płótno; 60 x 77 cm;
sygn. l. d.: T;

Cena pierwotna: 12 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

68605. MAREK SUŁEK (UR. 1963)
Yellow z serii: Stories, 2014
technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Sułek

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_80644
Sold_stamp_pl
Small_68373
Sold_stamp_pl
Small_4066682
Sold_stamp_pl
Small_71830
Sold_stamp_pl

81366. ZBIGNIEW KOWALEWSKI (1914-2004)
Opiekun, 1972
olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Kowalewski 72

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 380 zł

Zobacz

70283. ANDRZEJ CISOWSKI (UR. 1962)
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 130 x 180 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski 2015.

Cena pierwotna: 9 500 zł

Aktualna cena: 1 900 zł

Zobacz

2426. Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)
Martwy ogród V, 2012
kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

Small_77215
Sold_stamp_pl
Small_77214
Sold_stamp_pl
Small_72575
Sold_stamp_pl
Small_75327
Sold_stamp_pl

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73967. Malarz nieokreślony, XX w.
Cerkiew św. Jana, 1989
olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz