Small_4067123
Small_4067125
Small_4067122
Small_77212
Sold_stamp_pl

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2781. MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)
W stajni, 1906
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

78226. EDWARD MESJASZA (1929-2007)
Piłsudski na kasztance, 1991
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

Small_70509
Sold_stamp_pl
Small_4069456
Small_83142
Small_83141

72136. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Modlitwa Arabów
olej, deska; 14,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: HJW.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

4868. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006) - ?
Portret Jana Wysockiego
fotografia barwna, papier fotograficzny naklejony na tekturę; 40 x 30 cm;
na odwrocie tektury dedykacja: Adasiowi Bręgielowi (? - nazwisko słabo czytelnie) /

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

83730. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Staropolska drukarnia, lata 70.- 80. XX
drzeworyt, papier; 51 x 37 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryg. drzeworyt WP Dyrektorowi Janowi Malikowi znawcy sztuki [n

Cena pierwotna: 1 450 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

83729. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Szopka krakowska, lata 70.- 80. XX w.
drzeworyt, papier; 32 x 26 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryg. drzeworyt Sz. Panu Dyr. Janowi przyjacielowi artystów ofi

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_83140
Small_62179
Sold_stamp_pl
Small_86403
Small_86402

83728. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Lajkonik, lata 70.- 80. XX w.
drzeworyt, papier; 31 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryginalny drzeworyt p. Dyr. J. Malikowi z przyjaźnią - W. Ch

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

64917. Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Długi spacer IX, 2014
litografia barwna, papier; 75,5 x 54,5 cm (kompozycja);
99,5 x 68 cm (arkusz);

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

86757. MARGONIT
Papużki, 2021
minerały naturalne, kwarce, złoto, miedź, bursztyn, koral, turkus; wys. 15 cm;
sygnowane na spodzie

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 2 360 zł

Zobacz

86756. MARGONIT
Koty, 2021
minerały naturalne, kwarce, miedź, złoto; wys. 24 cm;
sygnowany na spodzie

Cena pierwotna: 5 400 zł

Aktualna cena: 4 590 zł

Zobacz

Small_86274
Small_86273
Small_86290
Small_86289

86645. OBIAD
AKAI, 2020
ilustracja cyfrowa, druk offsetowy, papier kredowy; 42,5 x 30 cm;
sygn. i ed. na odwrocie: OBIAD / "AKAI MP3" / 19/50. / 2020

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

86644. OBIAD
Vinyl shop, 2020
sygn. i ed. na odwrocie: OBIAD / "VINYL SHOP" / 14/50. / 2020

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

86655. Para świeczników - proj. Zbigniew Horbow
szkło sodowe barwione w masie, ręcznie formowane, tonowane, antico; wys. 27 cm, średn. podstawy 10 cm; pęknięte pęcherzyki powietrza w szkle; Huta Szkła Gospodarczego „SUDETY”, lata 70. XX w.; pęknięte bąble powietrza;

Cena pierwotna: 400 zł

Aktualna cena: 220 zł

Zobacz

86654. Zestaw
1. Wazon - proj. Zbigniew Horbowy - szkło sodowe barwione w masie, ręcznie formowane, tonowane, antico; wys. 32 cm, średn. podstawy 10 cm; Huta Szkła Gospodarczego „SUDETY”, lata 70. XX w.
2. Wazon, szkło warstwowe, ręcznie formowane; wys 28 cm, średn. podstawy 9 cm; uszkodzenia wylewu.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_4069455
Small_4069454
Small_4069453
Sold_stamp_pl
Small_4069452

4867. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Zestaw 9 fotogramów
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny, format zbliżony do: 29,5 x 39 cm;
9 fotografii z pieczątką artysty: SEWERYN BŁOCHOWICZ z datą 1974; każda

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

4866. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Zestaw 10 fotogramów - Moskwa
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny, format zbliżony do: 28,5 x 39 cm;

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

4865. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Zestaw 10 fotogramów - Pejzaże
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny; 7 fotografii ok. 30 x 40 cm (w pionie lub w poziomie) dwie (przedstawiająca postać na górskim szlaku) sygno

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

4864. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006) - ?
Zestaw 10 fotogramów - Akty kobiece
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny; 5 fotografii naklejonych na tekturę; ok. 30 x 24 cm (w pionie lub w poziomie); 3 fotografie ok. 30 x 40 cm

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

Small_81683
Sold_stamp_pl
Small_84923
Sold_stamp_pl
Small_82890
Small_82888

82347. Ryszard KOSZELA
Para świeczników
stal malowana na czarno i srebrno; wys. 27 cm i 33 cm.

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 60 zł

Zobacz

85386. Michał KWAŚNY (1919-1997)
Pejzaż jesienny, 1975
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: MKwaśny 75 r.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 380 zł

Zobacz

83489. Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (ur. 1985)
Z cyklu: Izokefalie, 2017
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: U. Łojko-Smogorzewska / 2017 / z cyklu "Izokefalie".

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

83487. Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (ur. 1985)
Tryptyk - Taniec, Powitanie, Sylweta ora
ceramika, szkliwo zbiegające; 27 x 19,5 x 4 cm (każdy);
każda z prac sygn. na odwrocie odpowiednio: 1. U Łojko / Taniec / z cyklu "Ikonostats"; 2. U Łojko / Po

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_83962
Sold_stamp_pl
Small_83626
Small_4069240
Small_82521
Sold_stamp_pl

84508. Krystyna HUMIENNA, (ur. 1941)
Kora platanu. Flecista II, 2001
olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.Humienna 2001;

Cena pierwotna: 1 240 zł

Aktualna cena: 248 zł

Zobacz

84184. Marcin BOGUSŁAWSKI (ur. 1980)
Pejzaż, 2000
technika własna (olej, tempera), tektura naklejona na płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Bogusławski;

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

4659. Jan SAJDAK (ur. 1987)
Bez tytułu
olej, płótno; 50 x 39,5 cm;
sygn. na odwrocie, na krośnie malarskim: J. SAJDAK.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

83140. Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Kobiety, z cyklu: Wojna, 1968
drzeworyt, papier; 60,5 x 42 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: [znak artysty] Rassalski 1968 (ołówkiem), Cykl: Wojna - Kobiety 6/25 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 220 zł

Zobacz

Small_80483
Small_79703
Small_80796
Sold_stamp_pl
Small_78471
Sold_stamp_pl

81226. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Window blind, 2001
olej, płótno, 100 x 140 cm,

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 5 900 zł

Zobacz

80553. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Na balkonie, 2002
olej, płótno; 140 x 180 cm;
na odwrociu na blejtramie napisy autorskie

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 5 900 zł

Zobacz

81504. Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 403
Superman, 2006
akryl, płótno; 100 x 130 cm;

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

79382. Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 404
Bez tytułu, 2005
tempera jajowa, płótno; 40 x 50,5 cm;

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

Small_70880
Sold_stamp_pl
Small_70879
Sold_stamp_pl
Small_80805
Sold_stamp_pl
Small_80804

72446. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Upadek Ikara, 2011
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu: Jul. Narzyński 11;

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 060 zł

Zobacz

72445. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Tu i jesień pełna tajemnic, 2015
olej, płótno; 60 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński;

Cena pierwotna: 6 500 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

81513. A. COFIN, XX w.
Lecimy, 2001
pastel, papier; 34 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

81512. A. COFIN, XX w.
Zabawa, 1998
pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_4068223
Small_80085
Small_77469
Sold_stamp_pl
Small_74296
Sold_stamp_pl

3736. Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.
Taniec góralski
gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

80905. KRYSTYNA HUMIENNA
Taniec, 2002
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi

Cena pierwotna: 5 350 zł

Aktualna cena: 1 070 zł

Zobacz

78457. Borys MICHALIK (1969-2018)
Pejzaż z chmurami, 1991
pastel. papier; 26 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Michalik '91.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

75497. KRZYSZTOF KAJDER (1952-2009)
Różowy akt, 1983
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis ołówkiem: KRZYSZTOF / KAJDER / 1983

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_66422
Sold_stamp_pl
Small_80644
Sold_stamp_pl
Small_4066682
Sold_stamp_pl
Small_71830
Sold_stamp_pl

68605. MAREK SUŁEK (UR. 1963)
Yellow z serii: Stories, 2014
technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Sułek

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

81366. ZBIGNIEW KOWALEWSKI (1914-2004)
Opiekun, 1972
olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Kowalewski 72

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 380 zł

Zobacz

2426. Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)
Martwy ogród V, 2012
kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

Small_77215
Sold_stamp_pl
Small_77214
Sold_stamp_pl
Small_75327
Sold_stamp_pl
Small_72773

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz