Small_4072543
Sold_stamp_pl
Small_4072579
Sold_stamp_pl
Small_4072578
Sold_stamp_pl
Small_89323
Sold_stamp_pl

7796. Jan BERGER (1863-1930)
Narciarz
olej, tektura; 24,5 x 15 cm;
sygn. l. d.: Jan Berger

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 760 zł

Zobacz

7829. Monogramista B.K., XX w.
Tancerka, ok. 1910
akwarela, papier naklejony na płótno; 42 x 25 cm;
sygn. i opisana p. d.: BK / Warszawa I/V

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

7828. Karl Ludwig PRINZ (1875-1944)
Pejzaż
olej, tektura; 41 x 31,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: KARL LUDWIG PRINZ

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

89507. Mieczysław REYZNER (1861-1941)
Portret kobiety
olej, płótno; 71 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Reyzner / 1894

Cena pierwotna: 10 610 zł

Aktualna cena: 2 500 zł

Zobacz

Small_4072469
Sold_stamp_pl
Small_4072464
Sold_stamp_pl
Small_91429
Small_93234

7724. AUGUSTYŃSKI, XX w.
Widok na Giewont
olej, tektura; 26 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Augustyński

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

7719. Otto AXER (1906-1983)
Pejzaż zimowy
olej, sklejka; 38 x 53 cm;
na odwrocie napis: Otto Axer / 1927/3 (? - ołówkiem).

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

91557. ADAM MALINOWSKI (1829-1892)
Scena rodzajowa - Zabawy chłopców
olej, deska; 28,5 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: A. Malinowski

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 5 000 zł

Zobacz

93306. Malarz nieokreślony, XX w.
Kwiaty
olej, tektura; 73 x 40 cm;
sygn. p. d.: CH (monogram wiązany).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_4072405
Small_4072311
Sold_stamp_pl
Small_4072013
Sold_stamp_pl
Small_91794
Sold_stamp_pl

7660. Milada KOWALEWSKA (1918-2011)
Para portretów, przed 1987
1. Portret w czerwonym berecie - olej, płótno; 85 x 61,5 cm;
2. Portret kobiety - olej, płyta; 54 x 44 cm;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

7569. Stanisław Marek MAZURKIEWICZ (1883-po 1939)
Nokturn z łodzią
pastel, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St Mazurkiewicz (ołówkiem).

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 990 zł

Zobacz

7278. Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)
Martwa natura z rośliną
ołówek, akwarela, papier; 24,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z Stankiewicz

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

91893. Malarz nieokreślony, XVII w.
Święta Rodzina
olej, tektura;
71 x 55 cm.

Cena pierwotna: 9 000 zł

Aktualna cena: 4 950 zł

Zobacz

Small_85205
Sold_stamp_pl
Small_4072363
Sold_stamp_pl
Small_90202
Small_93678
Sold_stamp_pl

85656. TEODOR ZIOMEK (1874-1937)
Kwitnące drzewo
olej, tektura fakturowana; 26 x 35 cm;
sygn. p. d.: T. ZIOMEK

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

7618. DĄBROWSKI (XX w.)
Widok na kościół św. Anny w Warszawie
olej, papier, 28 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Dąbrowski

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

90343. Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Pejzaż wiejski ze sztafażem, 1912
olej, płótno; 59 x 90 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Bratkowski Lwów 1912

Cena pierwotna: 10 000 zł

Aktualna cena: 5 000 zł

Zobacz

93741. ANDRZEJ MALINOWSKI (1882-1932)
Zagroda - Chata zimą
olej, sklejka; 62,5 x 92 cm;
sygn. p. d.: Andrz. Malinowski

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

Small_92412
Sold_stamp_pl
Small_92689
Sold_stamp_pl
Small_4071969
Small_4071968
Sold_stamp_pl

92499. Bogusław SERWIN (1887-1956)
Martwa natura z kukiełką, 1924
olej, tektura; 71 x 71 cm;
sygn. i dat. p. g.: SERWIN. 924

Cena pierwotna: 3 320 zł

Aktualna cena: 1 130 zł

Zobacz

92770. E. KERMAN, XIX w.
Wodospad
olej, płótno; 53 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: E. Kerman

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

7234. Adam PERZYK (1926-1978)
Morskie Oko z widokiem na Mnicha, 1971
olej, tektura; 38,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: AP. 71.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

7233. Franciszek ASCHENBRENNER (1872-1948)
Widok na Wielką Synagogę w Katowicach
olej, deska, 22,5 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. ASCHENRENNER

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_4071949
Small_4071945
Small_4071942
Sold_stamp_pl
Small_4071751

7214. Monogramista T.T.A, XX w.
Zestaw 3 prac
1. Zbójnicki
2. Góralski muzykant
3. Muzykowanie przy księżycu

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

7210. Malarz nieokreślony, XX w.
Widok na Tatry
olej, karton;
23,5 x 34 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

7207. Ludwik REMER (1888-1979)
Zima w górach
akwarela, papier; 32,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Remer

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

7018. Monogramista M.O., XX w.
Pejzaż
pastel, kredka, płyta; 52,5 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. O… (? nazwisko nieczytelne).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4071749
Sold_stamp_pl
Small_89760
Small_88241
Small_4070976
Sold_stamp_pl

7016. Andrzej ŻYWICKI (1928-1970)
Ułan i dziewczyna
olej, tektura; 34 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Żywicki

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

89934. KRYSTYNA DOBROWSKA, XX W.
Rzym, 1938
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23 x 31,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: ROMA 1938. Kry Dobrowska.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

88465. TEODOR NIEMIRA (1889-1939)
Zmierzch, 1922
olej, tektura; 32 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d. T. Niemira 1922

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

6284. FRANCISZEK JAŹWIECKI (1900-1946) - PRZYPISYWA
Widok miejski
akwarela, papier; 18 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jaźwiecki (ołówkiem, ?)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_4070595
Sold_stamp_pl
Small_4070566
Sold_stamp_pl
Small_4070414
Small_4070409
Sold_stamp_pl

5930. Jerzy BIGAJ (1925- ?)
Dziedziniec na Wawelu
akwarela, papier; 22,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Wawel / 1971 / JBigaj (ołówkiem).

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

5901. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.
Pejzaż z mostem
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sopecki / Eugeniusz (ołówkiem, ? - nazwisko słabo czytelnie).

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

5758. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.
Dyplom uznania
ołówek, tusz, akwarela, biały papier naklejony na brązowy papier;
42 x 31 cm; napis l. g.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

5753. Eugeniusz WOLSKI, XIX / XX w.
Kościół świętego Wojciecha w Krakowie
akwarela, papier; 31,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eug. Wolski 1913 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_87798
Sold_stamp_pl
Small_87750
Sold_stamp_pl
Small_4070332
Sold_stamp_pl
Small_86910

88033. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XIX W.
Portret mężczyzny
olej, płótno; 54 x 35,5 cm;
sygn. p. g.: M. VOGEL

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

87985. LUDWIG SCKELL (1842-1905)
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 76 x 113 cm;
sygn. p. d.: L. Sckell

Cena pierwotna: 7 000 zł

Aktualna cena: 3 500 zł

Zobacz

5680. S. PUDOWKIN, XX W.
Pejzaż wiejski
olej, sklejka; 45 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Pudowkin / … (cyrylicą, dalej napis nieczytelny).

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

87162. PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960)
Wenecja - kościół św. Marka, 1929
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Pietrzykowski / Wenecja 1929

Cena pierwotna: 2 509 zł

Aktualna cena: 1 250 zł

Zobacz

Small_86909
Small_86907
Small_86903
Small_86884

87161. PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960)
Wenecja - Most Westchnień, 1929
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36 x 24 cm;

Cena pierwotna: 2 509 zł

Aktualna cena: 1 250 zł

Zobacz

87159. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.
Góral z fajką, 1897
akwarela, papier; 38 x 22 cm;
sygn. l. d.: JM 97 (? - słabo czytelnie).

Cena pierwotna: 1 824 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

87155. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
„Dwór Żydowski” w Tűchersfeld
akwarela, papier; 42 x 31 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Cena pierwotna: 2 965 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

87136. ANTONI WILIŃSKI, XX W.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Wiliński 1931

Cena pierwotna: 1 938 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_4069936
Sold_stamp_pl
Small_4070190
Sold_stamp_pl
Small_86309
Sold_stamp_pl
Small_86092
Sold_stamp_pl

5319. Kazimierz KOPCZYŃSKI (1908-1992)
Kwiaty w wazonie
olej, tektura, 50,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kopczyński

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

5559. Maria GUNTNER-KAWALEROWICZ (1916-1996)
Martwa natura z dzbanem i owocami
olej, sklejka, 36 x 40 cm;
na odwrocie napis: Autor / Maria Guntner-Kawalerowicz / 1949

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

86672. Roman RABCEWICZ (1902-1998)
Pejzaż spod Tatr
olej, płyta; 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Rabcewicz

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

86472. MALARZ NIEOKREŚLONY, ŁEMKOWSKI (?), XIX W.
Ikona czteropolowa
olej, płótno naklejone na płytę; 52 x 110 cm;
obraz przed konserwacją (liczne ubytki malatury).

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_84438
Small_52598
Small_52596
Small_4068191

84931. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Pejzaż z drzewami
tusz lawowany, papier naklejony na karton;
27,5 x 37 cm (w świetle passe-partout)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

56856. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Dziewczyna w żółtej chuście
gwasz, tektura, 75,5 x 65,5 cm;
sygn. l.d.: KROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

56854. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Staruszka z różańcem
olej, płótno; 59 x 49 cm;
sygn. l. d.: K.ROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

3713. Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Wnętrze kościoła św. Zofii w Bobowej
akwarela, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 65 (długopisem).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz