Small_52598
Small_52596
Small_80617
Sold_stamp_pl
Small_4068192
Sold_stamp_pl

56856. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Dziewczyna w żółtej chuście
gwasz, tektura, 75,5 x 65,5 cm;
sygn. l.d.: KROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

56854. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Staruszka z różańcem
olej, płótno; 59 x 49 cm;
sygn. l. d.: K.ROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

81348. Jan KOTOWSKI (1885-1960)
Wóz z końmi
olej, tektura; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Kotowski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

3714. Władysław SERAFIN (1905-1988)
Sosny
akwarela, papier fakturowany; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_4068191
Small_4067123
Small_4067125
Small_4067122
Sold_stamp_pl

3713. Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Wnętrze kościoła św. Zofii w Bobowej
akwarela, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 65 (długopisem).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2781. MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)
W stajni, 1906
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

Small_4069938
Small_4069933
Small_4069456
Small_83142
Sold_stamp_pl

5321. Bogdan BOROWSKI
Carmilla, 1980
druk podmalowany, tektura; 95,5 x 57 cm;
na odwrocie nalepka z Biennale w Katowicach z tytułem "Carmilla" [inspirowana powieścią grozy Sheridana Le Fanu], 1980

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

5316. Jerzy Zygmunt PIWKO (1905-1982)
Stambuł
akwatinta, papier; 12 x 15 cm (wymiar odbitki), 12,4 x 16 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J.Z. Piwko (ołówkiem), napis l. d.: Aguatinta - St

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

4868. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006) - ?
Portret Jana Wysockiego
fotografia barwna, papier fotograficzny naklejony na tekturę; 40 x 30 cm;
na odwrocie tektury dedykacja: Adasiowi Bręgielowi (? - nazwisko słabo czytelnie) /

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

83730. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Staropolska drukarnia, lata 70.- 80. XX
drzeworyt, papier; 51 x 37 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryg. drzeworyt WP Dyrektorowi Janowi Malikowi znawcy sztuki [n

Cena pierwotna: 1 450 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_83141
Sold_stamp_pl
Small_83140
Sold_stamp_pl
Small_62179
Sold_stamp_pl
Small_88067

83729. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Szopka krakowska, lata 70.- 80. XX w.
drzeworyt, papier; 32 x 26 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryg. drzeworyt Sz. Panu Dyr. Janowi przyjacielowi artystów ofi

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

83728. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Lajkonik, lata 70.- 80. XX w.
drzeworyt, papier; 31 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryginalny drzeworyt p. Dyr. J. Malikowi z przyjaźnią - W. Ch

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

64917. Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Długi spacer IX, 2014
litografia barwna, papier; 75,5 x 54,5 cm (kompozycja);
99,5 x 68 cm (arkusz);

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

88295. DARIUSZ MILIŃSKI (UR.1957)
Księżyc, 2021
litografia, papier; 29 x 20 cm (w świetle passe partout);
sygn., dat. i opisany u góry: „D. Miliński Lito m 6/20 2021” (ołówkiem);

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

Small_87718
Small_87716
Small_4069935
Small_4069758
Sold_stamp_pl

87953. PIOTR SZMITKE (1955-2013)
Dolina wspomnień, 1999
olej, płótno; 66.4 cm x 81 cm,
napis na cokole: ARTE / Dieu / NOUS PROTEGERA.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

87951. TOMASZ LUBASZKA (UR. 1961)
Słup IV, 1992
technika własna, płyta; 54 x 44 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: T. LUBASZKA / "SŁUP IV" / (MAŁY) / 1992 / 54 x 44 oraz numer.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

5318. Jan POLEWKA (ur. 1945)
Projekty scenograficzne do Teatru Grotes
1. Pilot i książę - technika mieszana, papier;
2. Pinokio - ołówek, akwarela, gwasz, papier

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

5148. Jerzy KOŁACZ (1938-2009)
Martwa natura
olej, płótno; 49,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: JKołacz;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_86274
Small_86273
Small_4069455
Small_4069454

86645. OBIAD
AKAI, 2020
ilustracja cyfrowa, druk offsetowy, papier kredowy; 42,5 x 30 cm;
sygn. i ed. na odwrocie: OBIAD / "AKAI MP3" / 19/50. / 2020

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

86644. OBIAD
Vinyl shop, 2020
sygn. i ed. na odwrocie: OBIAD / "VINYL SHOP" / 14/50. / 2020

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

4867. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Zestaw 9 fotogramów
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny, format zbliżony do: 29,5 x 39 cm;
9 fotografii z pieczątką artysty: SEWERYN BŁOCHOWICZ z datą 1974; każda

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

4866. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Zestaw 10 fotogramów - Moskwa
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny, format zbliżony do: 28,5 x 39 cm;

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

Small_4069452
Sold_stamp_pl
Small_82888
Small_83626
Small_4069240
Sold_stamp_pl

4864. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006) - ?
Zestaw 10 fotogramów - Akty kobiece
fotografie czarno-białe, brom, papier fotograficzny; 5 fotografii naklejonych na tekturę; ok. 30 x 24 cm (w pionie lub w poziomie); 3 fotografie ok. 30 x 40 cm

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

83487. Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (ur. 1985)
Tryptyk - Taniec, Powitanie, Sylweta ora
ceramika, szkliwo zbiegające; 27 x 19,5 x 4 cm (każdy);
każda z prac sygn. na odwrocie odpowiednio: 1. U Łojko / Taniec / z cyklu "Ikonostats"; 2. U Łojko / Po

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

84184. Marcin BOGUSŁAWSKI (ur. 1980)
Pejzaż, 2000
technika własna (olej, tempera), tektura naklejona na płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Bogusławski;

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

4659. Jan SAJDAK (ur. 1987)
Bez tytułu
olej, płótno; 50 x 39,5 cm;
sygn. na odwrocie, na krośnie malarskim: J. SAJDAK.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_80483
Small_79703
Small_70880
Sold_stamp_pl
Small_80804

81226. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Window blind, 2001
olej, płótno, 100 x 140 cm,

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 5 900 zł

Zobacz

80553. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Na balkonie, 2002
olej, płótno; 140 x 180 cm;
na odwrociu na blejtramie napisy autorskie

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 5 900 zł

Zobacz

72446. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Upadek Ikara, 2011
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu: Jul. Narzyński 11;

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 060 zł

Zobacz

81512. A. COFIN, XX w.
Zabawa, 1998
pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_4068223
Sold_stamp_pl
Small_80085
Small_72773
Small_72772

3736. Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.
Taniec góralski
gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

80905. KRYSTYNA HUMIENNA
Taniec, 2002
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi

Cena pierwotna: 5 350 zł

Aktualna cena: 1 070 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72770
Small_72765
Small_72764
Small_72763

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72762
Small_72761
Small_72760
Small_72759

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_57829
Small_83147
Small_83143

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

83735. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Zestaw 2 statuetek pamiątkowych, 2010
1. Droga do świętości Jana Pawła II ; brąz; wys. 15 cm.
2. 5. rocznica śmierci Jana Pawła II; brąz; wys. 12 cm.

Cena pierwotna: 1 850 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

83731. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Statuetka pamiątkowa
brąz patynowany; 11 x 13 cm;
w centrum gotyckiego portalu, w prześwicie postacie franciszkanów; rv: 1237-2007 / 750-LAT PRZYBYCIA FRANCISZKANÓW DO KRAKOWA.

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz