Small_72041
Sold_stamp_pl
Small_72774
Small_72773
Small_72772

73486. Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)
Borowiki, 2016
olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: TK w kole oraz 2016 / TOMASZ KARABOWICZ;

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74123. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. p d.: 19 AŻ 69 (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72771
Small_72770
Small_72769
Small_72768

74120. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892 - 1978)
Postać kobieca
sygn. i dat. u dołu.: XIX-; AŻ; - 68. (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74118. MIŁEK RYSZARD (UR. 1955)
Pejzaż, 1997
pastel, papier; 41 x59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R.Miłek 97 ?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

74117. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek II, 2006
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72767
Sold_stamp_pl
Small_72766
Small_72765
Small_72764

74116. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek I, 2006
olej, płótno; 93 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74115. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Z cyklu "Jeździec", 2006
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72763
Small_72762
Small_72761
Small_72760

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72759
Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_70970
Sold_stamp_pl
Small_70865
Sold_stamp_pl

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

72534. Jacek Dominik CYGANEK (ur. 1961)
Powiedz mi coś o sobie, 2017
tempera żółtkowa, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jacek Dominik Cyganek;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

72431. A. SLEZAK, XX w.
Kompozycja z kulami, 1985
technika własna, olej, relief, płótno; 50 x 64 cm;
sygn. l. d.: A. SLEZAK 85.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_70864
Sold_stamp_pl
Small_70862
Sold_stamp_pl
Small_70858
Sold_stamp_pl
Small_70856
Sold_stamp_pl

72430. Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)
Obserwatorka
olej, płótno; 65 x 50,5 cm;
na odwrocie napis: W DAWIDOWICZ / OBSERWATORKA / AKRYL + 1[978]R - ?. (nieczytelnie).

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

72428. Jan BETLEY (1908-1980)
Kolumna Zygmunta, 1977
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Betley 77.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

72424. Jan BETLEY (1908-1980)
Pejzaż, 1974
olej, płótno; 47 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Betley 74.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

72422. Zbigniew CZAJKOWSKI (1932-2010)
Martwa natura z kwiatami
olej, płótno; 92,5 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Cz.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_70231
Sold_stamp_pl
Small_70209
Sold_stamp_pl
Small_70208
Sold_stamp_pl
Small_4064860
Sold_stamp_pl

71884. Ryszard GANCARZ (1955-2017)
Kompozycja, przed 1996
collage, pastel, papier; 100 x 70 cm;
l. d. pieczątka autorska oraz sygn. R. GANCARZ obok druga pieczątka autorska: R / GANCARZ.

Cena pierwotna: 1 750 zł

Aktualna cena: 770 zł

Zobacz

71862. Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)
Akt - studium
olej, płótno; 119 x 100 cm;
sygn. p. d.: Trat.;

Cena pierwotna: 5 500 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

71861. Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)
Martwa natura, 1995
olej, płótno; 89 x 114 cm;
sygn. p. d.: TRATKIEWICZ;

Cena pierwotna: 5 500 zł

Aktualna cena: 1 320 zł

Zobacz

1092. Maria DZIOPAK (ur. 1954)
Pejzaż
olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. l. d.: M. DZIOPAK.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

Small_4064829
Sold_stamp_pl
Small_4064576
Small_69493
Sold_stamp_pl
Small_4064418

1065. Jerzy JAWORSKI (1922-1982)
Liryka 1, 1965
alumidruk, 39,2 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: na passe-partout: Jerzy Jaworski 1965

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

900. KAROL MAKSYMILIAN BABILAS (UR. 1992)
Pejzaż arbitralny, 2013
olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

71237. ALEKSANDER KOBZDEJ (1920-1972)
Martwa natura, 1949
akwarela, papier naklejony na tekturę, 20,5 x 30 cm

Cena pierwotna: 2 546 zł

Aktualna cena: 510 zł

Zobacz

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

Small_53544
Sold_stamp_pl
Small_53543
Sold_stamp_pl
Small_66467
Sold_stamp_pl
Small_54686
Sold_stamp_pl

57593. ROMAN SIELSKI (1903-1990)
Za płotem
gwasz, papier;
16,5 x 27 cm (w świetle oprawy)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

57592. ROMAN SIELSKI (1903-1990)
Panorama
gwasz, papier brązowy; 22,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P.C. (cyrylicą)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

68644. Nikołaj NIKOŁAJEWICZ SOŁOMIN (XX w.)
Wiosna w lesie, 1973
olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

58548. MACIEJ CICHOCKI (UR.1951)
Martwa natura z karafką, 1980
olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: CM (monogram)/ 1980

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

Small_57829
Small_4066594
Small_72892
Small_73543

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

2361. Tadeusz TCHÓRZEWSKI (ur. 1956)
Madonna z Dzieciątkiem
płaskorzeźba, płyta, wymiary: 43 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz / Tchórzewski.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

74233. MARIAN BOGUSZ (1920-1980)
Żyrandol, l. 50/60. XX w.
blacha, żarówki, plastik, drut, pręty; 117 x 109 x 49 cm;
Żyrandol znajdował się w mieszkaniu Mariana Bogusza.

Cena pierwotna: 9 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

74837. THEODORE ULLMANN (XIX/XX W.)
Kobieta z mandoliną
kompozycja metali srebrzona, kość, alabaster; wys. 20 cm, szer. 19 cm;
Austria, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

Small_71024
Small_71020
Small_71018
Small_4066584

72588. JÓZEF NIESZCZ -MARKIEWICZ (1913-1991)
Głowa Fryderyka Chopina
Władysław MIECZNIK (1903-1989) - Wytwórnia Artystyczna Grawersko-Zdobnicza
brąz patynowany, marmur; wys. całk. 27,8 cm;
Polska, Warszawa, lata 70. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 160 zł

Zobacz

72584. CYPRIAN GODEBSKI (1835-1909) - WEDŁUG
Popiersie Adama Mickiewicza
Władysław MIECZNIK (1903-1989) - odlew
brąz patynowany; granit polerowany; wys. 14,5 cm;
Warszawa, 2 poł. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 160 zł

Zobacz

72582. WŁADYSŁAW MIECZNIK (1903-1989) - WYTWÓRNIA
Popiersie Adama Asnyka
brąz, odlew patynowany; szary marmur;
wys. 22.5 cm, podstawa 9 x 9 cm.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 160 zł

Zobacz

2356. ANTONI KURZAWA (1842-1898)
Somosierra - plakieta
Edward KRASNOSIELSKI i S-ka, Wyroby Bronzowe i Srebrne;
Polska, Warszawa, 1914-1918 (oryginał ok. 1890).

Cena pierwotna: 3 100 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_4066583
Small_4066441
Sold_stamp_pl
Small_74052
Sold_stamp_pl
Small_4066022

2355. ANTONI KURZAWA (1842-1898)
Przeprawa przez Wilię - plakieta

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

2238. Franz SAUTNER (1872-1945)
Dziewczynka przytulająca owieczkę
brąz patynowany; wys. 8,2 cm, szer. 10,3 cm, głęb. 8 cm.
Niemcy, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

75271. Madonna z Dzieciątkiem
brąz patynowany; wys. 23 cm, szer. 11,5 cm, głęb. 15,5 cm.
Włochy, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

1910. Julia SMOLKÓWNA
Rodzeństwo
gips, odlew malowany; wys. 17,5 cm;
Polska, Lwów, lata 20-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz