Small_72759
Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4064576
Sold_stamp_pl
Small_4064418
Sold_stamp_pl

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

900. KAROL MAKSYMILIAN BABILAS (UR. 1992)
Pejzaż arbitralny, 2013
olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

Small_57829
Small_4067362
Small_4067763
Small_4067586

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

2983. IRENÉE ROCHARD (1906-1984)
Psie zaloty
brąz patynowany; wys. 15 cm, szer. 12,5 cm;
Francja, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

3329. Bronisław PELCZARSKI (1878-1951)
Popiersie dziewczynki
gips woskowany; wys. 36 cm, szer. 33,5 cm, głęb. 21,5 cm.
Polska, 1917 (?).

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 2 160 zł

Zobacz

3167. TEOFILA (TOLA) CERTOWICZ (1862-1918)
Medalion „Jan Matejko”
brąz patynowany; średnica 12,7 cm;
Kraków, k. XIX w.

Cena pierwotna: 1 700 zł

Aktualna cena: 1 360 zł

Zobacz

Small_4067538
Small_4067507
Small_4067365
Small_4067364

3123. Putto
brąz, odlew; wys. 29,5 cm, szer. 13,3 cm;
Niemcy?; XIX/XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 2 720 zł

Zobacz

3098. EDOUARD THIEBAUT (1878-1956)
Plakieta - Zwiastowanie
cyna miedziowana i srebrzona, galwanotechnika; wys. 21,7 cm;
Belgia, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 2 720 zł

Zobacz

2986. FRANZ XAVIER BERGMANN (1861-1936)
Akt kobiety
brąz polichromowany; 3 x 13,6 x 3,8 cm.
Wiedeń, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

2985. PAWEŁ KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Urwis
brąz patynowany, granit; wys. 11,5 cm, szer. 4 cm;
Niemcy, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

Small_78663
Small_75067
Small_76057
Small_63004

79563. ANTONIO PIAZZA (1875-1925)
Ewa
biały marmur karraryjski; wys. ca 35, szer. 39 cm;
Włochy, Carrara, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 7 000 zł

Aktualna cena: 5 250 zł

Zobacz

76226. GEORGES VAN DER STRAETEN (1856-1928)
Popiersie kobiety w czepcu
brąz, odlew patynowany; wys. 45 cm, szer. 29,2 cm, głęb. 20 cm.
Francja, SOCIÉTÉ DES BRONZES DE PARIS (odlewnia czynna 1875-1930), Paryż, k. XIX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 100 zł

Zobacz

77152. ARTHUR KAAN (1867-1940)
Gladiator niosący ranną towarzyszkę
brąz patynowany; granit polerowany; wys. 62 cm (rzeźba 49 cm);
Austria, Wiedeń, 2. dekada XX w.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 4 400 zł

Zobacz

65637. Święty
drewno polichromowane; wys. 61 cm;
Polska, XVIII w.

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 640 zł

Zobacz

Small_63001
Small_63000
Small_62999
Sold_stamp_pl
Small_62998

65634. Chrystus Ukrzyżowany
drewno; wys. 56 cm.
Małopolska?, XIX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

65633. Chrystus Ukrzyżowany
drewno lipowe?, polichromowane; wys. ok. 86 cm;
Małopolska, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 12 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

65632. Główka barokowego amorka
drewno polichromowane, złocone;
wys. 25 cm, szer. 28 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

65631. Główka aniołka - rzeźba barokowa
drewno polichromowane i złocone; wys. ok. 20 cm.
Polska, ok. poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_62996
Sold_stamp_pl
Small_62994
Small_62993
Small_4067054
Sold_stamp_pl

65629. Główka barokowego amorka
drewno polichromowane, złocone;
wys. 17 cm, szer. 24 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

65627. Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. 27 cm.
Małopolska?, kon. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

65626. Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane; wys. 23 cm.
Małopolska?, ok. poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

2734. AUTOR NIEROZPOZNANY
Macierzyństwo
terakota; wys. 17 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 11 cm;
Polska, lata 50-60. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4066022
Small_4066008
Small_69529
Small_4067618

1910. Julia SMOLKÓWNA
Rodzeństwo
gips, odlew malowany; wys. 17,5 cm;
Polska, Lwów, lata 20-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

1905. Karol HUKAN (1888-1958)
Popiersie kobiety
gips malowany, wys. 24 cm, szer. 18,2 cm, głęb. 13 cm.
Polska, Kraków, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

71266. Ludwika NITSCHOWA (1889-1989)
Mikołaj Kopernik
beton, złocenie galwaniczne, lakier; wys. 62 cm;
Polska, Warszawa, 1973 (?)

Cena pierwotna: 20 000 zł

Aktualna cena: 4 000 zł

Zobacz

3195. Sokół
Polska?, praca autorska - Stanisław Chrzanowski ?,
środowisko krakowskie (lub lwowskie)?, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 5 305 zł

Aktualna cena: 4 240 zł

Zobacz

Small_4067509
Small_4067508
Small_4067167
Small_4067164

3100. Podróżny z sakwojażem - pojemnik
Nieokreślona wytwórnia środkowoeuropejska - Czechy, Usti nad Łabą,
Jan Maresch (1821-1914)?, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

3099. Karl Tutter (1883-1969) - model
Kominiarz
porcelana, farby naszkliwne; wys. 13,5 cm; Niemcy, Selb, fabryka porcelany
Lorenz Hutschenreuther (Kunstabteilung - Dział Sztuki), lata 1955-1968.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

2821. Gerold & Co. (Neue Porzellanfabrik Tettau Ger
Madonna modląca się (Betende Madonna)
porcelana biała; wys.21,5 cm, od spodu wycisk: 5785
Niemcy, XX w.( po 1939 roku).

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 2 160 zł

Zobacz

2818. Sylwester MAŃCZAK (1878-1973) - model
Plakieta z profilem Fryderyka Chopina
fajans, szkliwo kremowe ołowiowe, naprószane w kolorze rdzawo- beżowym;
Polska, wytwórnia fajansu w Chodzieży, okres Stanisława Mańczaka, lata 1921-1937.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 2 720 zł

Zobacz

Small_76315
Small_76313
Small_75941
Small_75940

77391. Waza wschodnia, dwuuszna, Satsuma
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 60 cm;
Chiny, XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

77389. Waza dalekowschodnia z jaszczurkami
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 45 cm, szer. 32,5 cm;
Chiny, XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 650 zł

Zobacz

77038. Wazon dekoracyjny w stylu Satsuma
Chiny, wyrób w stylu japońskiej ceramiki Satsuma,
XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

77037. Wazon dekoracyjny z pokrywą
Chiny, wyrób w stylistyce japońskiej
ceramiki Satsuma, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 640 zł

Zobacz

Small_77196
Small_76692
Sold_stamp_pl
Small_17438
Small_69583
Sold_stamp_pl

78210. Puszka (herbatnica?), z oprawą cynową
kamionka, szkliwo braunsztynowe (?) i solne, nakładki reliefowe, oprawa cynowa;
Niemcy, Nadrenia, XIX w.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 1 210 zł

Zobacz

77733. Wytwórnia Rosenthal & Co., Selb (Bawaria)
Serwis deserowy Empire
porcelana, druk barwny naszkliwny i druk złocony;
Niemcy, okres międzywojenny

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

30482. Ecritoire - chłopiec z kotkiem i papużką
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm, podst. 14 x 9,5 cm; Nie sygnowany.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

71315. Naczynie do Ponczu
Szkło przeźroczyste, trawione, matowione, aplikowane szklanymi koralikami, złocone; wys. 23 cm, średnica brzuśca ca 13 cm.
Niemcy? pocz. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_25835
Small_1021899
Sold_stamp_pl
Small_1021819
Sold_stamp_pl
Small_79615

36512. Talerzyk
porcelana, farby naszkliwne, średn.: 16,5 cm; Chiny XIX / XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

12119. Talerz-paterka z uchwytami
porcelana, złocenia; wys. 4 cm, średn. 25 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

12062. Talerz-paterka, z liśćmi bluszczu i gałą
porcelana, złocenia; wys.3,3cm, średn.24 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

80465. FIRMA J. C. KLINKOSCH (czynna 1844-1972)
Komplet sztućców do ryb i środka stołu
srebro próby 3 cechowane, metal złocony.
Wiedeń, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 3 200 zł

Zobacz

Small_4067533
Small_4067531
Small_4067521
Small_4067506

3118. Kieliszek z orłem polskim w koronie
srebro próby 3 cechowane; wys. 4,5 cm, średnica 3,5 cm; waga 21 g.
Austro-Węgry, Lwów?, 1 ćw. XX w. (przed 1920)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

3116. Świecznik trójświecowy art deco
srebro próby 3 cechowane; wys. 21,5 cm; waga 154 g.
Kraków, lata 30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

3110. Karol Rotkiel
Trzy widelce obiadowe
srebro próby 12 cechowane; dł. 21,5 cm; waga 201 g.
Lublin, 1833-ok.1846

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

3097. R. Hersz SZYLDBERG (czynny od lat 50. do lat
Para pucharków kiduszowych
srebro próby 84 cechowane, waga 116 g.
Warszawa, ok. 1870

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 3 200 zł

Zobacz