Small_83182
Small_83180
Small_4069293
Small_4069525

83768. Jan Erazm KOTOWSKI (1885-1960)
Na saniach
olej, ołówek, płótno; 60 x 86,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Kotowski.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

83766. Artysta nieokreślony
Postój w lesie
olej, tektura; 64 x 95 cm;
sygn. p. d.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

4712. JOHANN JUNGBLUT (1860-1912)
Pejzaż ze sztafażem
olej, deska, 27,5 x 24,3 cm;
sygn. p. d.: J. Sander Dfer [Duesseldorfer?]

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

4937. FRITZ WEISS (1857-1916)
Górskie schronisko
olej, płótno naklejone na sklejkę; 25 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. Weiss

Cena pierwotna: 2 300 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_4069533
Sold_stamp_pl
Small_4069303
Small_4069302
Small_4069297

4945. EDUARD BALLÓ (1859-1936)
Wnętrze chaty, 1887
olej, tektura; 38 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ballo E / ... 1887 (ryte w warstwie malarskiej).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

4720. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Kościół w Limanowej, 1935
olej, płótno; 65 x 75 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: ... (?) / Limanowa 35.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

4719. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Przed kościołem w Modlnicy
olej, deska; 16 x 22 cm.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

4714. JAROSŁAW OLEJNICKI (1923-1988)
Pejzaż z Kazimierza
olej, tektura; 50 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: J. Olejnicki

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

Small_4069285
Small_4069296
Small_4069036
Sold_stamp_pl
Small_4069179
Sold_stamp_pl

4704. ENGELBERT HILBICH (1923-2011)
Motyw z parku, 1942
olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 29 cm;
sygn. i dat. l. d.: EHilbich-1942 -

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

4713. JÓZEF PIENIĄŻEK (1888-1953)
Pejzaż zimowy
olej, sklejka; 49 x 59,5 cm;
sygn. p.g. J. Pieniążek (pod ramą)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 160 zł

Zobacz

4465. ALFRED FONTVILLE DE BREANSKI - PRZYPISYWANY,
Pejzaż górski z krowami
olej, płótno dublowane; 51 x 76,5 cm.

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 1 720 zł

Zobacz

4602. HALINA BRZESKA-CIEŚLIŃSKA (1923-2004)
Martwa natura z kwiatami
olej, płyta; 46 x 32 cm;
sygn. l. d.: Cieślińska / Brzeska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_4069017
Sold_stamp_pl
Small_83475
Sold_stamp_pl
Small_80823
Small_79781
Sold_stamp_pl

4449. MALARZ NIEOKREŚLONY
Postać kobiety
olej, płótno; 69 x 47 cm;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

84041. Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Stara brama, przed 1923
olej, tektura; 67 x 48 cm;
sygn.: p. d. MIECZYSŁAW FILIPKIEIWCZ (poniżej powtórzona sygnatura przysłonięta przez ramę)

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

81531. KAZIMIERZ TOGO FAŁAT (1904-1981) - PRZYPISYWA
Myśliwy na ambonie łowieckiej
akwarela, papier; 47 x 24 cm (w świetle passe-partout).

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz

80622. Rajmund KANELBA (1897-1960)
Macierzyństwo, 1930
olej, papier żeberkowy, jasno-brązowy; 60 x 45,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Kanelba

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 250 zł

Zobacz

Small_77998
Sold_stamp_pl
Small_4068812
Sold_stamp_pl
Small_4068819
Small_81558
Sold_stamp_pl

78956. Alfred ABERDAM (1894-1963)
Postacie
gwasz, papier; 25,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: Aberdam.

Cena pierwotna: 2 800 zł

Aktualna cena: 1 540 zł

Zobacz

4255. ANDRZEJ MALINOWSKI (1882-1932)
Zima w górach
olej, tektura; 33,7 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: And. Malinowski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

4262. Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)
Pejzaż z Bułgarii
olej, sklejka naklejona na tekturę; 46 x 38,5 cm;
sygn. l. d.: SAWULAK

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

82232. MALARZ NIEOKREŚLONY, ZACHODNIOEUROPEJSKI, XVI
Bydło u wodopoju
olej, płótno; 48,5 x 36 cm.

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 1 340 zł

Zobacz

Small_80613
Sold_stamp_pl
Small_52598
Small_52597
Sold_stamp_pl
Small_52596

81346. MALARZ NIEOKREŚLONY, XVIII W.
Para obrazów - walka zwierząt
olej, deska; 36 x 47 cm.
Prace powstałe według rycin Johanna Eliasa Ridingera (1698-1767).

Cena pierwotna: 6 400 zł

Aktualna cena: 2 560 zł

Zobacz

56856. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Dziewczyna w żółtej chuście
gwasz, tektura, 75,5 x 65,5 cm;
sygn. l.d.: KROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

56855. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Dziewczynka z ptaszkiem
olej, płótno; 71 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K.ROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

56854. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Staruszka z różańcem
olej, płótno; 59 x 49 cm;
sygn. l. d.: K.ROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_80617
Sold_stamp_pl
Small_4068192
Sold_stamp_pl
Small_4068191
Small_81495
Sold_stamp_pl

81348. Jan KOTOWSKI (1885-1960)
Wóz z końmi
olej, tektura; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Kotowski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

3714. Władysław SERAFIN (1905-1988)
Sosny
akwarela, papier fakturowany; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

3713. Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Wnętrze kościoła św. Zofii w Bobowej
akwarela, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 65 (długopisem).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

82171. Malarz nieokreślony, niemiecki, XVIII w.
Scena parkowa
olej, deska; 24,5 x 32 cm.

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

Small_81494
Sold_stamp_pl
Small_4068187
Sold_stamp_pl
Small_80646
Sold_stamp_pl
Small_70517
Sold_stamp_pl

82170. Charles Cornelisz De HOOCH (C.1590-1638) - kr
Żebracy w grocie skalnej
olej, deska; 45 x 35 cm.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

3709. Damazy KOTOWSKI (1861-1943)
Pejzaż z potokiem, 1924
olej, płótno naklejone na tekturę; 30,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Damazy 1924.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

81368. Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Górski potok
olej, płótno; 61 x 48 cm;
sygn. p. d.: Markowicz.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

72144. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Chata
akwarela, gwasz, papier;
27 x 41 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4067123
Small_4067125
Small_4067122
Small_77212
Sold_stamp_pl

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2781. MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)
W stajni, 1906
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

78226. EDWARD MESJASZA (1929-2007)
Piłsudski na kasztance, 1991
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

Small_70509
Sold_stamp_pl
Small_83142
Small_83141
Small_83140

72136. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Modlitwa Arabów
olej, deska; 14,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: HJW.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

83730. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Staropolska drukarnia, lata 70.- 80. XX
drzeworyt, papier; 51 x 37 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryg. drzeworyt WP Dyrektorowi Janowi Malikowi znawcy sztuki [n

Cena pierwotna: 1 450 zł

Aktualna cena: 1 090 zł

Zobacz

83729. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Szopka krakowska, lata 70.- 80. XX w.
drzeworyt, papier; 32 x 26 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryg. drzeworyt Sz. Panu Dyr. Janowi przyjacielowi artystów ofi

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 980 zł

Zobacz

83728. Witold CHOMICZ (1910-1984)
Lajkonik, lata 70.- 80. XX w.
drzeworyt, papier; 31 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
sygn. i opisany u dołu: Oryginalny drzeworyt p. Dyr. J. Malikowi z przyjaźnią - W. Ch

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 980 zł

Zobacz

Small_85484
Small_62179
Small_62173
Small_4069647

85902. MICHALIK MARIAN (1947-1997)
Cisza o zmierzchu
serigrafia, papier; 45 x 53 cm w świetle passe partout;
sygn. i ed.: "CISZA O ZMIERZCHU" XVI/XXV / SERIGRAFIA / M.Michalik

Cena pierwotna: 2 100 zł

Aktualna cena: 1 480 zł

Zobacz

64917. Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Długi spacer IX, 2014
litografia barwna, papier; 75,5 x 54,5 cm (kompozycja);
99,5 x 68 cm (arkusz);

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

64911. Bartłomiej CHWILCZYŃSKI (ur. 1987)
Długi spacer V, 2014
litografia barwna, papier; 54,5 x 75,5 cm (kompozycja);
68,5 x 99,5 cm (arkusz);

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

5042. Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)
Wietrzny dzień, 1988
olej, płótno; 90 x 110 cm;
sygn. i dat. p. d.: C. WODNICKA 88 r;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

Small_81683
Small_84923
Small_82890
Small_82888

82347. Ryszard KOSZELA
Para świeczników
stal malowana na czarno i srebrno; wys. 27 cm i 33 cm.

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 220 zł

Zobacz

85386. Michał KWAŚNY (1919-1997)
Pejzaż jesienny, 1975
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: MKwaśny 75 r.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 980 zł

Zobacz

83489. Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (ur. 1985)
Z cyklu: Izokefalie, 2017
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: U. Łojko-Smogorzewska / 2017 / z cyklu "Izokefalie".

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

83487. Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (ur. 1985)
Tryptyk - Taniec, Powitanie, Sylweta ora
ceramika, szkliwo zbiegające; 27 x 19,5 x 4 cm (każdy);
każda z prac sygn. na odwrocie odpowiednio: 1. U Łojko / Taniec / z cyklu "Ikonostats"; 2. U Łojko / Po

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz