Small_4067125
Small_4067122
Small_77212
Sold_stamp_pl
Small_70509
Sold_stamp_pl

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2781. MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)
W stajni, 1906
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

78226. EDWARD MESJASZA (1929-2007)
Piłsudski na kasztance, 1991
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

72136. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Modlitwa Arabów
olej, deska; 14,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: HJW.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_82521
Small_4066734
Small_80483
Small_79703

83140. Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Kobiety, z cyklu: Wojna, 1968
drzeworyt, papier; 60,5 x 42 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: [znak artysty] Rassalski 1968 (ołówkiem), Cykl: Wojna - Kobiety 6/25 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

2474. ROBERT OLSZOWSKI (UR. 1969)
Czas i przestrzeń, 2018
akryl, płótno; 100 x 140 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 860 zł

Zobacz

81226. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Window blind, 2001
olej, płótno, 100 x 140 cm,

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 6 500 zł

Zobacz

80553. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Na balkonie, 2002
olej, płótno; 140 x 180 cm;
na odwrociu na blejtramie napisy autorskie

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 6 500 zł

Zobacz

Small_80796
Small_78471
Small_78470
Small_83160

81504. Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 403
Superman, 2006
akryl, płótno; 100 x 130 cm;

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 5 200 zł

Zobacz

79382. Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 404
Bez tytułu, 2005
tempera jajowa, płótno; 40 x 50,5 cm;

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 2 160 zł

Zobacz

79381. Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 403
Bez tytułu, 2005
tempera jajowa, płótno; 40 x 50,3 cm;

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 2 160 zł

Zobacz

83746. STOKFISZ - DELARUE
Les Artists
olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. p.d.: STOKFISZ / DELARUE

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

Small_83159
Small_4068768
Small_70880
Small_70879

83745. STOKFISZ - DELARUE
Boulangerie
olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. p.d.: STOKFISZ - DELARUE

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

4211. Andrzej PILICHOWSKI-RAGNO (ur. 1967)
Bez tytułu, 2012
fotografia cyfrowa, papier archiwalny; 45,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PILICHOWSKI-RAGNO 2012 (ołówkiem), numer nakładu l. d.: 1/10 (ołówk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

72446. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Upadek Ikara, 2011
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu: Jul. Narzyński 11;

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 060 zł

Zobacz

72445. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Tu i jesień pełna tajemnic, 2015
olej, płótno; 60 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński;

Cena pierwotna: 6 500 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

Small_80805
Sold_stamp_pl
Small_80804
Small_4068508
Sold_stamp_pl
Small_4068223

81513. A. COFIN, XX w.
Lecimy, 2001
pastel, papier; 34 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

81512. A. COFIN, XX w.
Zabawa, 1998
pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

3989. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja
olej, deska, 58 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: W.P.;

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

3736. Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.
Taniec góralski
gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_80085
Small_77469
Sold_stamp_pl
Small_74296
Sold_stamp_pl
Small_66422

80905. KRYSTYNA HUMIENNA
Taniec, 2002
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi

Cena pierwotna: 5 350 zł

Aktualna cena: 1 070 zł

Zobacz

78457. Borys MICHALIK (1969-2018)
Pejzaż z chmurami, 1991
pastel. papier; 26 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Michalik '91.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

75497. KRZYSZTOF KAJDER (1952-2009)
Różowy akt, 1983
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis ołówkiem: KRZYSZTOF / KAJDER / 1983

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

68605. MAREK SUŁEK (UR. 1963)
Yellow z serii: Stories, 2014
technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Sułek

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_80644
Sold_stamp_pl
Small_4066682
Sold_stamp_pl
Small_71830
Sold_stamp_pl
Small_77215
Sold_stamp_pl

81366. ZBIGNIEW KOWALEWSKI (1914-2004)
Opiekun, 1972
olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Kowalewski 72

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 380 zł

Zobacz

2426. Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)
Martwy ogród V, 2012
kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

Small_77214
Sold_stamp_pl
Small_75327
Sold_stamp_pl
Small_71827
Small_72773

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72772
Small_72770
Small_72765
Small_72764

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72763
Small_72762
Small_72761
Small_72760

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72759
Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4064418
Sold_stamp_pl
Small_57829

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

Small_78214
Small_4068925
Small_4068775
Small_82182

79156. Tors męski - Święty Sebastian?
kamień (piaskowiec?), wtórnie pokryty warstwą farby olejnej; wys. 105 cm;
Śląsk?; 2. połowa XVIII w.

Cena pierwotna: 33 157 zł

Aktualna cena: 18 230 zł

Zobacz

4366. AUTOR NIEZNANY
Św. Sebastian
brąz złocony; wys. 21,5 cm.
Europa Środkowa, XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

4218. AUTOR NIEOKREŚLONY
Głowa negroidalna
kamień, wys. 29 cm.
Afryka?, XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

82813. JAN GĄSIENICA-SZOSTAK
Zestaw 5 figurek
drewno lipowe, płaskorzeźbione, polichromowane; wys. figurek od 10,2 do 8,8 cm.
Zakopane? Szczawnica? ok. 1955

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz