Small_80805
Small_80804
Small_4068508
Small_4068223

81513. A. COFIN, XX w.
Lecimy, 2001
pastel, papier; 34 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

81512. A. COFIN, XX w.
Zabawa, 1998
pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

3989. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja
olej, deska, 58 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: W.P.;

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 2 020 zł

Zobacz

3736. Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.
Taniec góralski
gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 950 zł

Zobacz

Small_80085
Small_77469
Sold_stamp_pl
Small_74296
Small_74091

80905. KRYSTYNA HUMIENNA
Taniec, 2002
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi

Cena pierwotna: 5 350 zł

Aktualna cena: 2 120 zł

Zobacz

78457. Borys MICHALIK (1969-2018)
Pejzaż z chmurami, 1991
pastel. papier; 26 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Michalik '91.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

75497. KRZYSZTOF KAJDER (1952-2009)
Różowy akt, 1983
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis ołówkiem: KRZYSZTOF / KAJDER / 1983

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

75310. Zbyszko TREMBAŁOWICZ (?-1994) - ?
Wielkie oszustwo, z cyklu: Pragnienie
olej, płótno; 99 x 48 cm;
sygn. l. d.: TREMBAŁ;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

Small_69819
Small_66422
Small_80644
Sold_stamp_pl
Small_68373

71530. WACŁAW TARANCZEWSKI (1903-1987)
Martwa natura, 1973
olej, płótno; 60 x 77 cm;
sygn. l. d.: T;

Cena pierwotna: 12 000 zł

Aktualna cena: 4 800 zł

Zobacz

68605. MAREK SUŁEK (UR. 1963)
Yellow z serii: Stories, 2014
technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Sułek

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

81366. ZBIGNIEW KOWALEWSKI (1914-2004)
Opiekun, 1972
olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Kowalewski 72

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 380 zł

Zobacz

70283. ANDRZEJ CISOWSKI (UR. 1962)
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 130 x 180 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski 2015.

Cena pierwotna: 9 500 zł

Aktualna cena: 1 900 zł

Zobacz

Small_4066682
Sold_stamp_pl
Small_71830
Sold_stamp_pl
Small_77215
Small_77214

2426. Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)
Martwy ogród V, 2012
kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_72575
Sold_stamp_pl
Small_75327
Sold_stamp_pl
Small_71831
Sold_stamp_pl
Small_71828
Sold_stamp_pl

73967. Malarz nieokreślony, XX w.
Cerkiew św. Jana, 1989
olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

73293. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza II
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 88 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

73290. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mebli, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_71827
Small_71826
Small_71825
Small_72774

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73288. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W4, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton;
p. d. sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73287. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza opery - W1, 1962
sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74123. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. p d.: 19 AŻ 69 (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72773
Small_72772
Small_72771
Small_72770

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74120. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892 - 1978)
Postać kobieca
sygn. i dat. u dołu.: XIX-; AŻ; - 68. (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_72769
Sold_stamp_pl
Small_72768
Sold_stamp_pl
Small_72766
Sold_stamp_pl
Small_72765

74118. MIŁEK RYSZARD (UR. 1955)
Pejzaż, 1997
pastel, papier; 41 x59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R.Miłek 97 ?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

74117. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek II, 2006
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74115. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Z cyklu "Jeździec", 2006
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72764
Small_72763
Small_72762
Small_72761

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72760
Small_72759
Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4064576
Sold_stamp_pl

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

900. KAROL MAKSYMILIAN BABILAS (UR. 1992)
Pejzaż arbitralny, 2013
olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_4064418
Sold_stamp_pl
Small_57829
Small_76323
Small_4068198

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

77399. Dominik WDOWSKI (ur. 1979)
Dziewczyna - Girl, 2018
żywica akrylowa, farba olejna; 33 x 15 x 11 cm;
sygn. i dat. DW / AD 2018; edycja: 3/21.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

3720. Bronisław Marian SOŁTYS (1869-1942)
Portrety dzieci pod różą - płaskorzeźba
brąz; wys. 15,7 cm, szer. 24,5 cm, głęb, 2,5 cm;
sygn. i dat. pośrodku u dołu: BS. 21

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 2 240 zł

Zobacz

Small_4068197
Small_4068342
Small_4068335
Small_81929

3719. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX W.
Narciarz
drewno lipowe; wys. całkowita z podstawą: 12 cm, szer. 13,2 cm;
Polska ?, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 100 zł

Zobacz

3839. Amédée REVET (?), XIX w.
Chrystus Ukrzyżowany
figurka z kości, wys. 13,5 cm, szer. 10,5 cm;
sygn. na perizonium: A. REVET; Francja, 4 ć. XIX w.?

Cena pierwotna: 5 400 zł

Aktualna cena: 3 780 zł

Zobacz

3832. Stanisław SIKORA (1911-2000)
Głowa Adama Mickiewicza
brąz patynowany, deska drewniana; wys. rzeźby 12 cm;
sygn. u dołu: SIKORA.

Cena pierwotna: 4 700 zł

Aktualna cena: 3 280 zł

Zobacz

82578. VACLAV ŠIMEK (1907 - ?)
Pocałunek
terakota; wys. 43,5 cm, szer. 15 cm, głęb. 21 cm.
Europa Środkowa, Czechy? 1942

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 600 zł

Zobacz