Small_72769
Sold_stamp_pl
Small_72768
Sold_stamp_pl
Small_72766
Sold_stamp_pl
Small_72765

74118. MIŁEK RYSZARD (UR. 1955)
Pejzaż, 1997
pastel, papier; 41 x59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R.Miłek 97 ?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

74117. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek II, 2006
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74115. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Z cyklu "Jeździec", 2006
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72764
Small_72763
Small_72762
Small_72761

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72760
Small_72759
Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4064576
Sold_stamp_pl

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

900. KAROL MAKSYMILIAN BABILAS (UR. 1992)
Pejzaż arbitralny, 2013
olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_4064418
Sold_stamp_pl
Small_57829
Small_76323
Small_4067362

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

77399. Dominik WDOWSKI (ur. 1979)
Dziewczyna - Girl, 2018
żywica akrylowa, farba olejna; 33 x 15 x 11 cm;
sygn. i dat. DW / AD 2018; edycja: 3/21.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

2983. IRENÉE ROCHARD (1906-1984)
Psie zaloty
brąz patynowany; wys. 15 cm, szer. 12,5 cm;
Francja, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

Small_4067763
Small_4067586
Small_4067538
Small_4067507

3329. Bronisław PELCZARSKI (1878-1951)
Popiersie dziewczynki
gips woskowany; wys. 36 cm, szer. 33,5 cm, głęb. 21,5 cm.
Polska, 1917 (?).

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

3167. TEOFILA (TOLA) CERTOWICZ (1862-1918)
Medalion „Jan Matejko”
brąz patynowany; średnica 12,7 cm;
Kraków, k. XIX w.

Cena pierwotna: 1 700 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

3123. Putto
brąz, odlew; wys. 29,5 cm, szer. 13,3 cm;
Niemcy?; XIX/XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 2 380 zł

Zobacz

3098. EDOUARD THIEBAUT (1878-1956)
Plakieta - Zwiastowanie
cyna miedziowana i srebrzona, galwanotechnika; wys. 21,7 cm;
Belgia, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 2 380 zł

Zobacz

Small_4067365
Small_4067364
Small_78663
Small_75067

2986. FRANZ XAVIER BERGMANN (1861-1936)
Akt kobiety
brąz polichromowany; 3 x 13,6 x 3,8 cm.
Wiedeń, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 840 zł

Zobacz

2985. PAWEŁ KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Urwis
brąz patynowany, granit; wys. 11,5 cm, szer. 4 cm;
Niemcy, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 840 zł

Zobacz

79563. ANTONIO PIAZZA (1875-1925)
Ewa
biały marmur karraryjski; wys. ca 35, szer. 39 cm;
Włochy, Carrara, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 7 000 zł

Aktualna cena: 4 550 zł

Zobacz

76226. GEORGES VAN DER STRAETEN (1856-1928)
Popiersie kobiety w czepcu
brąz, odlew patynowany; wys. 45 cm, szer. 29,2 cm, głęb. 20 cm.
Francja, SOCIÉTÉ DES BRONZES DE PARIS (odlewnia czynna 1875-1930), Paryż, k. XIX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz

Small_76057
Small_63004
Small_63001
Small_63000

77152. ARTHUR KAAN (1867-1940)
Gladiator niosący ranną towarzyszkę
brąz patynowany; granit polerowany; wys. 62 cm (rzeźba 49 cm);
Austria, Wiedeń, 2. dekada XX w.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

65637. Święty
drewno polichromowane; wys. 61 cm;
Polska, XVIII w.

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

65634. Chrystus Ukrzyżowany
drewno; wys. 56 cm.
Małopolska?, XIX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

65633. Chrystus Ukrzyżowany
drewno lipowe?, polichromowane; wys. ok. 86 cm;
Małopolska, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 12 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

Small_62999
Sold_stamp_pl
Small_62998
Small_62996
Sold_stamp_pl
Small_62994
Sold_stamp_pl

65632. Główka barokowego amorka
drewno polichromowane, złocone;
wys. 25 cm, szer. 28 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

65631. Główka aniołka - rzeźba barokowa
drewno polichromowane i złocone; wys. ok. 20 cm.
Polska, ok. poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

65629. Główka barokowego amorka
wys. 17 cm, szer. 24 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

65627. Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. 27 cm.
Małopolska?, kon. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_62993
Small_4067054
Sold_stamp_pl
Small_4066022
Small_4066008

65626. Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane; wys. 23 cm.
Małopolska?, ok. poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

2734. AUTOR NIEROZPOZNANY
Macierzyństwo
terakota; wys. 17 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 11 cm;
Polska, lata 50-60. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

1910. Julia SMOLKÓWNA
Rodzeństwo
gips, odlew malowany; wys. 17,5 cm;
Polska, Lwów, lata 20-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

1905. Karol HUKAN (1888-1958)
Popiersie kobiety
gips malowany, wys. 24 cm, szer. 18,2 cm, głęb. 13 cm.
Polska, Kraków, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_69529
Small_4067618
Small_4067509
Small_4067508

71266. Ludwika NITSCHOWA (1889-1989)
Mikołaj Kopernik
beton, złocenie galwaniczne, lakier; wys. 62 cm;
Polska, Warszawa, 1973 (?)

Cena pierwotna: 20 000 zł

Aktualna cena: 4 000 zł

Zobacz

3195. Sokół
Polska?, praca autorska - Stanisław Chrzanowski ?,
środowisko krakowskie (lub lwowskie)?, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 5 305 zł

Aktualna cena: 3 700 zł

Zobacz

3100. Podróżny z sakwojażem - pojemnik
Nieokreślona wytwórnia środkowoeuropejska - Czechy, Usti nad Łabą,
Jan Maresch (1821-1914)?, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

3099. Karl Tutter (1883-1969) - model
Kominiarz
porcelana, farby naszkliwne; wys. 13,5 cm; Niemcy, Selb, fabryka porcelany
Lorenz Hutschenreuther (Kunstabteilung - Dział Sztuki), lata 1955-1968.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

Small_4067167
Small_4067164
Small_76315
Sold_stamp_pl
Small_76313

2821. Gerold & Co. (Neue Porzellanfabrik Tettau Ger
Madonna modląca się (Betende Madonna)
porcelana biała; wys.21,5 cm, od spodu wycisk: 5785
Niemcy, XX w.( po 1939 roku).

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

2818. Sylwester MAŃCZAK (1878-1973) - model
Plakieta z profilem Fryderyka Chopina
fajans, szkliwo kremowe ołowiowe, naprószane w kolorze rdzawo- beżowym;
Polska, wytwórnia fajansu w Chodzieży, okres Stanisława Mańczaka, lata 1921-1937.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 2 380 zł

Zobacz

77391. Waza wschodnia, dwuuszna, Satsuma
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 60 cm;
Chiny, XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

77389. Waza dalekowschodnia z jaszczurkami
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 45 cm, szer. 32,5 cm;
Chiny, XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 550 zł

Zobacz

Small_75941
Sold_stamp_pl
Small_75940
Small_77196
Small_76692
Sold_stamp_pl

77038. Wazon dekoracyjny w stylu Satsuma
Chiny, wyrób w stylu japońskiej ceramiki Satsuma,
XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

77037. Wazon dekoracyjny z pokrywą
Chiny, wyrób w stylistyce japońskiej
ceramiki Satsuma, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

78210. Puszka (herbatnica?), z oprawą cynową
kamionka, szkliwo braunsztynowe (?) i solne, nakładki reliefowe, oprawa cynowa;
Niemcy, Nadrenia, XIX w.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 990 zł

Zobacz

77733. Wytwórnia Rosenthal & Co., Selb (Bawaria)
Serwis deserowy Empire
porcelana, druk barwny naszkliwny i druk złocony;
Niemcy, okres międzywojenny

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz