Small_56996
Sold_stamp_pl
Small_77215
Small_77214
Small_72575

60468. HENRYK OPAŁKA (UR.1929)
Duch Elminia
litografia, papier; 48 x 38,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem:
"Duch Elminia" Litografia 2/13 HOpałka

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

73967. Malarz nieokreślony, XX w.
Cerkiew św. Jana, 1989
olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_75327
Small_56447
Small_72312
Sold_stamp_pl
Small_72306
Sold_stamp_pl

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 2 660 zł

Zobacz

59999. JAN NALIWAJKO (UR. 1938)
Jaś, 1965
olej, płótno;
83,5 x 39 cm;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz

73726. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt panelu - fontanna
technika własna, karton; 113 x 40 cm;
na odwrocie pieczątka potwierdzająca autentyczność z odręcznym podpisem Marii Gronowskiej.

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

73720. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mozaiki
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton; 36,5 x 40 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_72305
Sold_stamp_pl
Small_72300
Sold_stamp_pl
Small_72294
Sold_stamp_pl
Small_71840

73719. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Szkic mapy województw
gwasz na podrysowaniu ołówkiem,
karton sklejony z kilku arkuszy; 56 x 86 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 120 zł

Zobacz

73714. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt parawanu
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton; 136 x 87 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 120 zł

Zobacz

73708. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Zestaw 4 projektów dekoracji ściennej
technika własna, karton; 3 prace około: 155 x 46 cm; 1 praca: 113 x 43,5 cm

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

73302. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt balustrady
ołówek, akwarela, karton; 59 x 70 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności długopisem:

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

Small_71839
Sold_stamp_pl
Small_71833
Sold_stamp_pl
Small_71832
Small_71831

73301. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt klatki schodowej
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 38 x 66 cm;
na odwrocie pieczątka:

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

73295. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza IV
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 41,5 x 72 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

73294. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza III
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 30,5 x 69 cm;
na odwrocie pieczątka: Stwierdzam, że jest to oryginalna praca / mojego męża

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

73293. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza II
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 88 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

Small_71830
Small_71828
Small_71827
Small_71826

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

73290. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mebli, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73288. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W4, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton;
p. d. sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_71825
Small_71824
Sold_stamp_pl
Small_71823
Sold_stamp_pl
Small_73621
Sold_stamp_pl

73287. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza opery - W1, 1962
sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73286. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W2, 1962

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73285. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W3, 1962

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74909. Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Bez tytułu, 2000
akwarela, papier fioletowy; 21 x 29,8 cm;
sygn. p. d.: E. Rosenstein (ołówkiem), dat. l. d.: II/2000 r.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

Small_4066222
Sold_stamp_pl
Small_70852
Sold_stamp_pl
Small_70849
Sold_stamp_pl
Small_73715
Sold_stamp_pl

2035. Andrzej ANDRYCHOWSKI (ur. 1959)
Kwadrat 25, 2017
technika własna, wydruk cyfrowy, tusze pigmentowe,
płótno, [aparat fotograficzny] canon; 100 x 100 cm;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

72418. J.A.WAGNER, XX W.
Piekło, 1973/5
olej, płótno; 146,5 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wagner 75;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

72415. Eugenia RÓŻAŃSKA (1906 LUB 1909-1982)
Łamigłówka, 1965
olej, płótno; 100 x 81,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Eug Różańska / 65,

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74994. Franciszek KMITA (1926-2013)
Zatoka Neapolitańska
olej, płótno; sklejka; 38 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Kmita;

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

Small_69276
Sold_stamp_pl
Small_72041
Sold_stamp_pl
Small_72774
Small_72773

71036. E. GROCHALSKA ?, XX w.
W Neapolu - plac w Sorento
olej, płótno; 79,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: EG 80

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

73486. Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)
Borowiki, 2016
olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: TK w kole oraz 2016 / TOMASZ KARABOWICZ;

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74123. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. p d.: 19 AŻ 69 (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72772
Small_72771
Small_72770
Small_72769

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74120. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892 - 1978)
Postać kobieca
sygn. i dat. u dołu.: XIX-; AŻ; - 68. (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74118. MIŁEK RYSZARD (UR. 1955)
Pejzaż, 1997
pastel, papier; 41 x59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R.Miłek 97 ?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_72768
Small_72767
Sold_stamp_pl
Small_72766
Small_72765

74117. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek II, 2006
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74116. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek I, 2006
olej, płótno; 93 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74115. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Z cyklu "Jeździec", 2006
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72764
Small_72763
Small_72762
Small_72761

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72760
Small_72759
Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_70970
Sold_stamp_pl

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

72534. Jacek Dominik CYGANEK (ur. 1961)
Powiedz mi coś o sobie, 2017
tempera żółtkowa, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jacek Dominik Cyganek;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz