Small_76692
Sold_stamp_pl
Small_17438
Small_69583
Sold_stamp_pl
Small_25835

77733. Wytwórnia Rosenthal & Co., Selb (Bawaria)
Serwis deserowy Empire
porcelana, druk barwny naszkliwny i druk złocony;
Niemcy, okres międzywojenny

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

30482. Ecritoire - chłopiec z kotkiem i papużką
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm, podst. 14 x 9,5 cm; Nie sygnowany.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

71315. Naczynie do Ponczu
Szkło przeźroczyste, trawione, matowione, aplikowane szklanymi koralikami, złocone; wys. 23 cm, średnica brzuśca ca 13 cm.
Niemcy? pocz. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

36512. Talerzyk
porcelana, farby naszkliwne, średn.: 16,5 cm; Chiny XIX / XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_1021899
Sold_stamp_pl
Small_1021819
Sold_stamp_pl
Small_73627
Sold_stamp_pl
Small_56144
Sold_stamp_pl

12119. Talerz-paterka z uchwytami
porcelana, złocenia; wys. 4 cm, średn. 25 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

12062. Talerz-paterka, z liśćmi bluszczu i gałą
porcelana, złocenia; wys.3,3cm, średn.24 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

74915. Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.
Cukiernica art déco
wg projektu Julii Keilowej?
plater cechowany; Warszawa, lata 30. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 160 zł

Zobacz

59725. Tortownica
plater, szkło; wys. 6 cm, szer. 38,5 cm, głęb. 34 cm
Niemcy, 1 poł. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_69484
Sold_stamp_pl
Small_4066247
Small_73629
Sold_stamp_pl
Small_4066029

71228. Tkanina w manierze Ludwika XV
materia o płóciennym splocie, wełna?; malowana; 157 x 125 cm.
Europa, wytwórnia nieokreślona, 2 poł. XIX w.

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

2055. Para lampek nocnych, elektrycznych
mosiądz polerowany, miedź, nikiel; wys. 19 cm;
Francja, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

74917. Podstawa lampy elektrycznej
porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne, złocenia, brąz; wys. 47 cm;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

1917. Bawolet - czepek damski
aksamit, jedwab, flanela, plusz; wys. ca 35 cm, szer. 23 cm (po złożeniu).
Europa Środkowa, Polska?; XIX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4065012
Small_77914

1204. Misa
miedź (niegdyś bielona wewnątrz); wys. 4,3 cm, średnica 21,2 cm.
Europa Środkowa, XIX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

78874. Sekretarzyk art déco
zgeometryzowany, dwuczęściowy, fornir: orzech;
159,2 x 122 x 44 cm; Polska, ok. 1930.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 560 zł

Zobacz