7018.
Monogramista M.O., XX w.

Pejzaż

pastel, kredka, płyta; 52,5 x 70 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. O… (? nazwisko nieczytelne).

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 560 zł