Small_69791
Small_69572
Small_4064848
Small_69558

71506. Zestaw 4 portretów słynnych Polaków
staloryt, papier; ok. 15,5 x 12,5 cm
(wymiar każdej z grafik w świetle oprawy);
rytował: James Hopwood;

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

71304. JAN WAŁACH (1884-1979)
Dziecię Jezus, 1925
ołówek, papier; 105 x 70 cm;
sygn. l. d.: Wałłach Jan (zatarte);

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 1 430 zł

Zobacz

1084. Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Portret mężczyzny z fajką
flamaster, papier jasnobrązowy;
38,5 x 28 cm.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

71295. Sztuki Piękne - Rok szósty 1930
Miesięcznik poświęcony architekturze, rzeźbie, malarstwu, grafice i zdobnictwu.
Redaktor naczelny Wł. Jarocki. Kraków. Nakł. Druk. Narodowej.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_69289
Small_7608
Sold_stamp_pl
Small_59347
Sold_stamp_pl
Small_59377
Sold_stamp_pl

71045. Stanisław RACZYŃSKI (1903-1982)
Kraków - siedem drzeworytów w tece
drzeworyt, papier; ok. 21,5 x 15 cm
(wymiar każdej z prac w świetle passe-partout);
każda z prac sygn. p. d. długopisem : StRaczyński

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 550 zł

Zobacz

23323. CARL ZOPF (1858-1944)
W sklepie
tusz lawowany, karton, 23,5 x 31,5 cm;
sygn. u dołu.: C. Zopf

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

62450. LEON KOWALSKI (1870-1937)
Szkic
ołówek, papier; 18 x 13 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 400 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

62480. CHROSTOWSKI STANISŁAW (1897-1947)
Ty sobie robisz czary
drzeworyt, papier; 20 x 13,7 cm (wymiar kompozycji)

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

Small_67000
Small_66011
Sold_stamp_pl
Small_64167
Sold_stamp_pl
Small_61512
Sold_stamp_pl

69095. TADEUSZ ZWOLIŃSKI I STEFAN ZWOLIŃSKI (XX W.)
Giewont
fotografia czarno-biała, brom, papier; 14 x 9 cm;
z przodu opis: Tatry szczyt Giewontu (1900 m) z krzyżem

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 60 zł

Zobacz

68262. Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)
Katedra wawelska - z teki Widoki Krakowa
litografia, papier; 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu na kamieniu:JG (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 60 zł

Zobacz

66698. ALEKSANDER LESSER, HENRYK ASCHENBERGER
Zestaw 3 litografii - Królowie Polski
Władysław IV, August III, Stanisław
August Poniatowski - owalne portrety
litografia, papier; ok. 15 x 11 cm;

Cena pierwotna: 900 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

Small_67373
Small_4064896
Small_4064895
Small_4064844

69418. ALEKSANDER KOTSIS (1836-1877)
Chłopak strzelający z klucza, przed 1863
olej, płótno; 65,5 x 52 cm;
p. d.: ślady zapewne sygnatury

Cena pierwotna: 50 000 zł

Aktualna cena: 21 000 zł

Zobacz

1124. Alfred ŻMUDA (1897-1966)
Motyw z Helu, 1930
olej, tektura; 59,5 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. ŻMUDA / -HEL- 1930.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

1123. Józef CHLEBUS (1893-1943)
Lutowe słońce, 1939
olej, sklejka; 50 x 59,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Chlebus / 1939.

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 2 280 zł

Zobacz

1080. T. MARCZEWSKI (XX w.)
Dziewczyna o żółtych włosach
olej, tektura; 61,8 x 47 cm;
sygn. l. d.: T. (?) MARCZEWSKI.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

Small_4064828
Sold_stamp_pl
Small_4064827
Small_69299
Small_69476
Sold_stamp_pl

1064. Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Pejzaż - studium, 1922
olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. wraz z dedykacją okolicznościową l. d.:
Kochanemu [… - nieczytelnie] / 15.5 922 W. Wodzinowski.

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

1063. Malarz nieokreślony, XX w.
Żydzi nad księgą
kredka, pastel, papier; 26,2 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: nieczytelnie.

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

71055. Karol HEIMROTH (1960-1930)
Nawołujący góral
olej, płótno dublowane; 81 42,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Heimroth Zakopane (słaboczytelnie, końcówką pędzla)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

71220. MIECZYSŁAW SERWIN-ORACKI (1912-1978)
Na plaży
olej, tektura; 20 x 25 cm;
sygn. p. d.: m. Oracki-Serwin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

Small_65260
Small_69620
Sold_stamp_pl
Small_69548
Small_4064841

67650. Zofia LEŚNIAK (1903-?)
Martwa natura z kwiatami i dzbankiem
olej, płótno naklejone na tekturę; 48 x 37 cm;
na odwrocie nalepka z informacją o autorce

Cena pierwotna: 1 400 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

71344. HENRYK BERLEWI (1894-1967)
Portret kobiety
pastel na podrysowaniu ołówkiem, papier brązowy;
48,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Berlewi.

Cena pierwotna: 12 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

71285. Stefan DOMARADZKI (1897-1983)
Cerkiew, 1961
olej, tektura; 47 x 60,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Domaradzki 1961.

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

1077. Malarz nieokreślony, XX w.
Bzy w wazonie
pastel, papier, 46 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M....-Hreb / 940.).

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

Small_68981
Sold_stamp_pl
Small_4064530
Sold_stamp_pl
Small_4064529
Sold_stamp_pl
Small_68734
Sold_stamp_pl

70780. Jan STRZAŁECKI (1838-1919)
Projekt plafonu, 1907
piórko, tusz, akwarela, gwasz, papier;
40,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
opisany i dat. p. d.: Jan Strzałecki 1907

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz

869. CZESŁAW KURYATTO (1903-1951)
Zielone oczy i czerwone korale, 1943
olej, płyta, 43,5 x 32 cm;
sygn. i dat. p. g.: Kuryatto / 1943

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

868. WŁADYSŁAW STAPIŃSKI (1897-1943)
Motyw podhalański
olej, sklejka; 35,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: W. STAPIŃSKI

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

70557. ANTONI PROCAJŁOWICZ (1877-1949)
Pejzaż górski podgórski, 1943
olej, tektura; 50 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. S. PROCAJŁOWICZ / 1943

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

Small_68848
Sold_stamp_pl
Small_4064119
Sold_stamp_pl
Small_4064118
Sold_stamp_pl
Small_69491

70655. MALARZ NIEOKREŚLONY, POLSKI XIX/XX W.
Scena batalistyczna, 1897
akwarela, gwasz, papier;
29 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: K. W. 97

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

649. Władysław OSTROWSKI (1878-1942)
Pejzaż z Chorzelewa
olej, tektura, 34 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Chorzelów 1929 Władysław Ostrowski

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

648. Kazimierz Jan DZIELIŃSKI (1894-1955)
Potok górski
olej, tektura, 31,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Dzieliński3

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

71235. ADOLF ROCK
Okręty na morzu
Akwarela, gwasz, papier, 22 x 30 cm;
Sygn. l.d.- Adolf Rock oraz powyżej napisy w języku niemieckim

Cena pierwotna: 2 653 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4064480
Sold_stamp_pl
Small_68799
Sold_stamp_pl
Small_66810
Sold_stamp_pl
Small_64790
Sold_stamp_pl

839. JANUSZ FERT (XX W.)
Morskie Oko
olej, sklejka, 36,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: J. FERT

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

70618. ELISE NEES VON ESENBECK (1842-1921)
Azalie, ok. 1903
olej, płótno; 77,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. Nees. v. Esenbeck / 1903(?)

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

68933. Malarz nieokreślony (XIX w.)
Walka kogutów
olej, deska; 30 x 35,5 cm;
p. d. ślady sygnatury nieczytelnej z datą 1845?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

67236. Helen IVERSEN (1870-OK. 1930)
Żółte róże w wazonie
olej, płótno; 67 x 103 cm;
sygn. p. d.: Helen Iversen

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_66419
Sold_stamp_pl
Small_69064
Small_69298
Small_68320
Sold_stamp_pl

68602. W. HERMANN (XIX/ XX w.)
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 75 x 114,5 cm;
sygn. l. d.: W. Hermann

Cena pierwotna: 3 800 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

70852. MOJŻESZ KISLING (1891-1953)
Kwiaty w wazonie
litografia barwna, papier; 47,8 x 56,5 cm (odcisk kamienia);
sygnowany na płycie l. d.: Kisling;

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 780 zł

Zobacz

71054. Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Zwiastun
litografia barwna, papier; 70 x 60 cm (papier o nieregularnej krawędzi);
sygn. l. d. ołówkiem: J. Naliwajko, p. d.: 125/360

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

70254. STEFAN SUBERLAK (1928 - 1994)
Sianokosy, 1950
litografia, papier; 22,5 x 30,5 cm;
u dołu opis ołówkiem: Litografia, Suberlak Stefan 1950

Cena pierwotna: 600 zł

Aktualna cena: 120 zł

Zobacz

Small_68520
Sold_stamp_pl
Small_68183
Sold_stamp_pl
Small_56996
Sold_stamp_pl
Small_67988
Sold_stamp_pl

70388. ERNA ROSENSTEIN (1913 - 2004)
Bez tytułu, 2000
tusz, papier; 29 x 39,5 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: 2000 ERosenstein

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

70125. Audrey Hepburn jako Ariane Chavasse
- fotografia z romantycznej komedii “Miłość po południu” („Love in the Afternoon”), 1957
fotografia czarno-biała, brom, papier; 23,5 x 18 cm;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

60468. HENRYK OPAŁKA (UR.1929)
Duch Elminia
litografia, papier; 48 x 38,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem:
"Duch Elminia" Litografia 2/13 HOpałka

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

69960. Andrzej KURKOWSKI (ur. 1927)
Jezus Frasobliwy
linoryt, papier, 59 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a Kurkowski 1990

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_66350
Sold_stamp_pl
Small_65233
Sold_stamp_pl
Small_63285
Small_59755
Sold_stamp_pl

68545. Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)
Lihonfleur, 1965
litografia, papier; 61 x 80,5 cm (wymiar arkusza);
50 x 71 cm (wymiar kompozycji);

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

67629. Krystyn ZIELIŃSKI (1929 - 2007)
Płot, 1957
linoryt?, bibuła;18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Zieliński 57

Cena pierwotna: 900 zł

Aktualna cena: 180 zł

Zobacz

65891. Kazimierz MACUR (1915-2001)
Projekt dekoracji ściennej prezbiterium
gwasz, papier;
26 x 50 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 3 800 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

62791. LESZEK RÓZGA (UR. 1924)
Erato, 1967
akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz