Small_72726
Small_72725
Small_72724
Small_72824

74085. Jean Pierre Marie JAZET (1788-1871)
La Course au premier Tournant
Carl VERNET (1758-1836) - według
akwatinta barwna, papier; 30 x 39,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. po środku w kompozycji: C le Vernet;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

74084. Jean Pierre Marie JAZET (1788-1871)
Jockei coupant son Adversaire
akwatinta barwna, papier; 32 x 40 cm (wymiar kompozycji);
sygn. l. d. w kompozycji: Carl Vernet;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

74083. JEAN PIERRE MARIE JAZET (1788-1871)
Le Jockei au moment de monter a Cheval
akwatinta barwna, papier; 32 x 39,5 cm (wymiar kompozycji);

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

74169. Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)
Dirce chrześcijańska [Neron w cyrku]
fotograwiura, papier; 37 x 77 cm (wymiar kompozycji)
sygnatura autorska w obrębie kompozycji: H. SIEMIRADZKI MDIIIXCVII;

Cena pierwotna: 1 900 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

Small_72336
Small_71933
Small_70720
Small_70719

73743. AUGUSTUS CHARLES PUGIN (1762-1832) - WEDŁUG
Widoki Londynu - 11 grafik
akwatinta, papier; 8 prac poziomych ok.: 13,5 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy),
3 prace pionowe ok. 22 x 13,5 cm wymiar arkusza w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 680 zł

Zobacz

73385. Carlo BOSSOLI (1815-1884)
Cmentarz karaimski w Bakczysaraju
litografia barwna, papier; 21 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
praca opisana u dołu: l. d.: C. Bossoli, del_E. Walker, lith.,

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

72312. Aleksander LASZENKO (1883-1944)
Ptasie zaloty, 1934
drzeworyt barwny, papier; 39,5 x 24 cm (odcisk klocka);
sygn. l. d.: A. Laszenko (ołówkiem),

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

72311. Aleksander LASZENKO (1883-1944)
Izyda i Horus, 1930
drzeworyt barwny, papier; 28 x 19,5 cm (odcisk klocka);
sygn. l. d.: A. Laszenko (ołówkiem);

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

Small_71630
Small_71622
Sold_stamp_pl
Small_69558
Sold_stamp_pl
Small_59347
Sold_stamp_pl

73127. E. CHARPEUTIER - WEDŁUG
Wojny napoleońskie -cykl 14 grafik, XIXw
rytował: GONTIERE
staloryt, papier; ok. 10 x 13 cm (wymiar każdej kompozycji).

Cena pierwotna: 2 100 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

73119. Peter Paul RUBENS (1577-1640) - według
Święta Rodzina
rytował Joseph WILDIERS
miedzioryt, papier; 44 x 35 cm (wymiar kompozycji)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

71295. Sztuki Piękne - Rok szósty 1930
Miesięcznik poświęcony architekturze, rzeźbie, malarstwu, grafice i zdobnictwu.
Redaktor naczelny Wł. Jarocki. Kraków. Nakł. Druk. Narodowej.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

62450. LEON KOWALSKI (1870-1937)
Szkic
ołówek, papier; 18 x 13 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 400 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

Small_59377
Sold_stamp_pl
Small_61512
Sold_stamp_pl
Small_69112
Small_4065591

62480. CHROSTOWSKI STANISŁAW (1897-1947)
Ty sobie robisz czary
drzeworyt, papier; 20 x 13,7 cm (wymiar kompozycji)

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

70884. AUGUST JACOBSEN (1868-1955)
Polana nad potokiem
olej, płótno; 49 x 66 cm;
sygn. p. d.: AJacobsen

Cena pierwotna: 2 600 zł

Aktualna cena: 1 690 zł

Zobacz

1613. Ludwik CZAJKOWSKI (1895-1961)
Sielanka
pastel, papier; 24,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Czaykowski.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

Small_71924
Sold_stamp_pl
Small_71647
Small_71165
Small_70718

73376. Malarz nieokreślony, XIX w.
Duchowny z krzyżem
olej, płótno; 36 x 32 cm;
sygn. l. d.: (…) - nieczytelnie.

Cena pierwotna: 2 800 zł

Aktualna cena: 1 820 zł

Zobacz

73142. Artysta nieokreślony - Alfons MUCHA?
Głowa kobiety - szkic kompozycji
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier ciemnobrązowy;
30 x 23,5 cm (wymiar w świetle owalnej oprawy);

Cena pierwotna: 15 000 zł

Aktualna cena: 9 000 zł

Zobacz

72701. Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)
Cerkiewka
olej, tektura; 22 x 19 cm;
sygn. p. d.: JAŹWIECKI.

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 2 080 zł

Zobacz

72310. Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Morze, 1938
olej, płótno; 43,5 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Bratkowski 1938 ? (data słabo czytelna).

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

Small_70045
Small_70044
Small_70043
Small_4065374

71728. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Kwiaty w wazonie, lata 40. XX w.
akwarela, papier; 26,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb. Tymoszewski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz

71727. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Martwa natura z kwiatami, lata 40. XX w.
akwarela, papier; 24,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb. Tymoszewski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz

71726. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Pejzaż z chatą, lata 40. XX w.
olej, tektura; 31 x 47,5 cm.

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

1462. Malarz nieokreślony, XX w.
Portret młodej kobiety
olej, płótno na tekturze; 41 x 31,5 cm;
na odwrocie wtórny napis

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

Small_4065159
Small_4065158
Small_70872
Small_70866

1322. Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)
Widok na kościół na Skałce w Krakowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
45 x 58 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

1321. Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)
Sad, 1937
olej, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. Chrzanowski 937.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

72438. Stanisław JÓŻEWSKI, XX w.
Morze - zestaw 5 prac
tempera, papier;
wymiary każdego obrazu około: 30 x 34,5 cm;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

72432. Krystyna HEINTZE-PASZKOSKA ? (1922-1982)
Kwiaty w dzbanku
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: K. Heintze (słabo czytelna);

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_4065590
Small_4065593
Sold_stamp_pl
Small_4065264
Sold_stamp_pl
Small_71618
Sold_stamp_pl

1612. Josef DOUBA (1866-1928)
Na Anioł Pański
akwarela, papier; 29,5 x 19,7 cm;
sygn. p. d.: J. Douba.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

1615. Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)
Jutrzenka, 1888
olej, płótno; 52 x 39,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Kazimierz Bieńkowski / 1888. (ołówkiem);

Cena pierwotna: 5 400 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

1395. Witold LEONHARD (1890-1947)
Studium chmur, 1910
olej, tektura; 23 x 24 cm;
sygn. i dat. p. g.: Witold Leonhard. / 1910.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73115. Gaspard DUGHET [Gaspard POUSSIN] (1615-1675)
Widok na klasztor Monte Casino
olej, płótno dublowane; 57 x 81 cm;
na odwrocie, na blejtramie opisy m.in.: Caspar Pousin (sic!) N. 89;

Cena pierwotna: 7 000 zł

Aktualna cena: 5 250 zł

Zobacz

Small_71054
Sold_stamp_pl
Small_4065235
Sold_stamp_pl
Small_4065183
Sold_stamp_pl
Small_69299
Sold_stamp_pl

72609. Lucie RANVIER-CHARTIER (1867-1932)
Peonie w wazonie
olej, płótno; 80 x 66 cm;
sygn. p. d.: Chart[ier] - sygnatura przysłonięta ramą.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

1374. Józef KIDOŃ (1890-1968)
Kazimierz nad Wisłą, 1953
olej, karton; 16,5 x 23,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kidoń 1953 (ołówkiem);

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

1344. Malarz nieokreślony, XX w.
Na wietrze
olej, sklejka; 49 x 39 cm;
na odwrocie napis: Ofiarowane / JWP. (…) / M. (słabo czytelny).

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

71055. Karol HEIMROTH (1960-1930)
Nawołujący góral
olej, płótno dublowane; 81 42,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Heimroth Zakopane (słaboczytelnie, końcówką pędzla)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

Small_69491
Sold_stamp_pl
Small_64790
Sold_stamp_pl
Small_69026
Small_59797

71235. ADOLF ROCK
Okręty na morzu
Akwarela, gwasz, papier, 22 x 30 cm;
Sygn. l.d.- Adolf Rock oraz powyżej napisy w języku niemieckim

Cena pierwotna: 2 653 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

67236. Helen IVERSEN (1870-OK. 1930)
Żółte róże w wazonie
olej, płótno; 67 x 103 cm;
sygn. p. d.: Helen Iversen

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

70816. STANISŁAW FIJAŁKOWSKI (UR. 1922)
Teka: Xylon 63, 1964
obwoluta z rokiem wydania 1964, 14 grafik;
szlachetny wydruk linorytu, papier; 49,5 x 34,5 cm

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

62833. MARC CHAGALL (1887-1985) - WEDŁUG
Ukrzyżowanie
litografia barwna, papier; 35,8 x 51,5 cm (odcisk płyty),
38 x 55 cm (wymiar arkusza);

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

Small_72442
Small_4065427
Sold_stamp_pl
Small_4065376
Small_4065162

73836. Jerzy HANDERMANDER (1935-2013)
Parowozownia
akwaforta, papier; 30 x 49 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem l. d.: akwaforta "Parowozownia", śr. d.: 8/20, p. d.: Jerzy Handermand

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

1503. Pablo PICASSO (1881-1973) - według
Scena na dworze królewskim
litografia, papier; 28,5 x 38,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Picasso (na kamieniu).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

1464. Aleksander MITKA (ur. 1946)
Jadów nr 1,2,3,4, 2002
zestaw 4 fotografii w technice gumy dwuchromianowej, papier;
19,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 3 200 zł

Zobacz

1325. Piotr PANASIEWICZ (UR. 1963)
Działa Navarone, 2016
litografia barwna, papier;
51,5 x 69 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

Small_4065145
Small_70845
Sold_stamp_pl
Small_70844
Sold_stamp_pl
Small_69841
Sold_stamp_pl

1308. Edward HARTWIG (1909-2003)
Zestaw 4 fotografii - Dubrownik
fotografie czarno-białe, papier fotograficzny;
ok. 17 x 24 cm (trzy fotografie), 22,5 x 17 cm

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

72413. Ester CARP - KARP (1897-1970)
Szkic siedzącej postaci
ołówek, papier; 32 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: E. Carp (faksymile), na odwrocie stempel z atelier: Ester Carp / Vente atelier / Beaune.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

72412. Ester CARP - KARP (1897-1970)
Akt
praca dwustronna, na odwrocie szkic postaci;
ołówek, papier; 38 x 28 cm (w świetle passe-partout);

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

71552. Patrik SICCOLI (UR. 1955)
Andy Warhol i Bianca Jagger
fotografia czarno-biała, brom, papier, 40,5 x 64 cm (wymiar arkusza);
sygnowana l. d.: Siccoli (flamastrem);

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 620 zł

Zobacz