Small_70957
Small_69289
Small_69558
Small_7608
Sold_stamp_pl

72521. Hermann MŰLLER-BOHN
Kaiser Friedrich de Gütige
Paul KITTEL - wydawca
Adolf SCHOSS - introligator
Berlin, 1900.

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

71045. Stanisław RACZYŃSKI (1903-1982)
Kraków - siedem drzeworytów w tece
drzeworyt, papier; ok. 21,5 x 15 cm
(wymiar każdej z prac w świetle passe-partout);
każda z prac sygn. p. d. długopisem : StRaczyński

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 1 430 zł

Zobacz

71295. Sztuki Piękne - Rok szósty 1930
Miesięcznik poświęcony architekturze, rzeźbie, malarstwu, grafice i zdobnictwu.
Redaktor naczelny Wł. Jarocki. Kraków. Nakł. Druk. Narodowej.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

23323. CARL ZOPF (1858-1944)
W sklepie
tusz lawowany, karton, 23,5 x 31,5 cm;
sygn. u dołu.: C. Zopf

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

Small_59347
Sold_stamp_pl
Small_59377
Sold_stamp_pl
Small_66011
Sold_stamp_pl
Small_64167
Sold_stamp_pl

62450. LEON KOWALSKI (1870-1937)
Szkic
ołówek, papier; 18 x 13 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 400 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

62480. CHROSTOWSKI STANISŁAW (1897-1947)
Ty sobie robisz czary
drzeworyt, papier; 20 x 13,7 cm (wymiar kompozycji)

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

68262. Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)
Katedra wawelska - z teki Widoki Krakowa
litografia, papier; 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu na kamieniu:JG (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 60 zł

Zobacz

66698. ALEKSANDER LESSER, HENRYK ASCHENBERGER
Zestaw 3 litografii - Królowie Polski
Władysław IV, August III, Stanisław
August Poniatowski - owalne portrety
litografia, papier; ok. 15 x 11 cm;

Cena pierwotna: 900 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

Small_61512
Sold_stamp_pl
Small_4065183
Small_4063821
Small_4063820

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

1344. Malarz nieokreślony, XX w.
Na wietrze
olej, sklejka; 49 x 39 cm;
na odwrocie napis: Ofiarowane / JWP. (…) / M. (słabo czytelny).

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

466. Paul AUST (1866-1934)
Jagnięcy potok w górach Izerskich
olej, tektura; 26 x 37 cm;
sygn. p. d.: AUST

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 6 400 zł

Zobacz

465. Paul AUST (1866-1934)
Pejzaż z Karkonoszy
olej, tektura; 26 x 37 cm;
sygn. p .d.: AUST

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 6 400 zł

Zobacz

Small_70217
Small_67373
Sold_stamp_pl
Small_4064828
Sold_stamp_pl
Small_4064827

71870. Henryk ZEGADŁO (1939-2011)
Starzec z dzieckiem - Chrystus (?)
olej, płótno; 70 x 48 cm;
na odwrocie, na blejtramie opis: Henryk Zegadło (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

69418. ALEKSANDER KOTSIS (1836-1877)
Chłopak strzelający z klucza, przed 1863
olej, płótno; 65,5 x 52 cm;
p. d.: ślady zapewne sygnatury

Cena pierwotna: 50 000 zł

Aktualna cena: 13 500 zł

Zobacz

1064. Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Pejzaż - studium, 1922
olej, tektura; 24 x 34 cm;
sygn. wraz z dedykacją okolicznościową l. d.:
Kochanemu [… - nieczytelnie] / 15.5 922 W. Wodzinowski.

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

1063. Malarz nieokreślony, XX w.
Żydzi nad księgą
kredka, pastel, papier; 26,2 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: nieczytelnie.

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

Small_69299
Sold_stamp_pl
Small_69476
Sold_stamp_pl
Small_69620
Sold_stamp_pl
Small_4064530
Sold_stamp_pl

71055. Karol HEIMROTH (1960-1930)
Nawołujący góral
olej, płótno dublowane; 81 42,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Heimroth Zakopane (słaboczytelnie, końcówką pędzla)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

71220. MIECZYSŁAW SERWIN-ORACKI (1912-1978)
Na plaży
olej, tektura; 20 x 25 cm;
sygn. p. d.: m. Oracki-Serwin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

71344. HENRYK BERLEWI (1894-1967)
Portret kobiety
pastel na podrysowaniu ołówkiem, papier brązowy;
48,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Berlewi.

Cena pierwotna: 12 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

869. CZESŁAW KURYATTO (1903-1951)
Zielone oczy i czerwone korale, 1943
olej, płyta, 43,5 x 32 cm;
sygn. i dat. p. g.: Kuryatto / 1943

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

Small_4064529
Sold_stamp_pl
Small_68734
Sold_stamp_pl
Small_68848
Sold_stamp_pl
Small_4064119
Sold_stamp_pl

868. WŁADYSŁAW STAPIŃSKI (1897-1943)
Motyw podhalański
olej, sklejka; 35,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: W. STAPIŃSKI

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

70557. ANTONI PROCAJŁOWICZ (1877-1949)
Pejzaż górski podgórski, 1943
olej, tektura; 50 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. S. PROCAJŁOWICZ / 1943

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

70655. MALARZ NIEOKREŚLONY, POLSKI XIX/XX W.
Scena batalistyczna, 1897
akwarela, gwasz, papier;
29 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: K. W. 97

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

649. Władysław OSTROWSKI (1878-1942)
Pejzaż z Chorzelewa
olej, tektura, 34 x 43,5 cm;
sygn. p. d.: Chorzelów 1929 Władysław Ostrowski

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4064118
Sold_stamp_pl
Small_69491
Small_4064480
Sold_stamp_pl
Small_68799
Sold_stamp_pl

648. Kazimierz Jan DZIELIŃSKI (1894-1955)
Potok górski
olej, tektura, 31,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Dzieliński3

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

71235. ADOLF ROCK
Okręty na morzu
Akwarela, gwasz, papier, 22 x 30 cm;
Sygn. l.d.- Adolf Rock oraz powyżej napisy w języku niemieckim

Cena pierwotna: 2 653 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

839. JANUSZ FERT (XX W.)
Morskie Oko
olej, sklejka, 36,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: J. FERT

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

70618. ELISE NEES VON ESENBECK (1842-1921)
Azalie, ok. 1903
olej, płótno; 77,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. Nees. v. Esenbeck / 1903(?)

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

Small_66810
Sold_stamp_pl
Small_64790
Sold_stamp_pl
Small_66419
Sold_stamp_pl
Small_69841

68933. Malarz nieokreślony (XIX w.)
Walka kogutów
olej, deska; 30 x 35,5 cm;
p. d. ślady sygnatury nieczytelnej z datą 1845?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

67236. Helen IVERSEN (1870-OK. 1930)
Żółte róże w wazonie
olej, płótno; 67 x 103 cm;
sygn. p. d.: Helen Iversen

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

68602. W. HERMANN (XIX/ XX w.)
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 75 x 114,5 cm;
sygn. l. d.: W. Hermann

Cena pierwotna: 3 800 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

71552. Patrik SICCOLI (UR. 1955)
Andy Warhol i Bianca Jagger
fotografia czarno-biała, brom, papier, 40,5 x 64 cm (wymiar arkusza);
sygnowana l. d.: Siccoli (flamastrem);

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 2 020 zł

Zobacz

Small_70230
Small_69298
Sold_stamp_pl
Small_68320
Sold_stamp_pl
Small_68520
Sold_stamp_pl

71883. Remigiusz BORDA (ur. 1965)
Arlekin, 2004
ołówek, kredka, papier; 33,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 39 R. BORDA-ARLEKIN- 24 11 2004.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

71054. Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Zwiastun
litografia barwna, papier; 70 x 60 cm (papier o nieregularnej krawędzi);
sygn. l. d. ołówkiem: J. Naliwajko, p. d.: 125/360

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

70254. STEFAN SUBERLAK (1928 - 1994)
Sianokosy, 1950
litografia, papier; 22,5 x 30,5 cm;
u dołu opis ołówkiem: Litografia, Suberlak Stefan 1950

Cena pierwotna: 600 zł

Aktualna cena: 120 zł

Zobacz

70388. ERNA ROSENSTEIN (1913 - 2004)
Bez tytułu, 2000
tusz, papier; 29 x 39,5 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: 2000 ERosenstein

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

Small_68183
Sold_stamp_pl
Small_56996
Sold_stamp_pl
Small_67988
Sold_stamp_pl
Small_66350
Sold_stamp_pl

70125. Audrey Hepburn jako Ariane Chavasse
- fotografia z romantycznej komedii “Miłość po południu” („Love in the Afternoon”), 1957
fotografia czarno-biała, brom, papier; 23,5 x 18 cm;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

60468. HENRYK OPAŁKA (UR.1929)
Duch Elminia
litografia, papier; 48 x 38,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem:
"Duch Elminia" Litografia 2/13 HOpałka

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

69960. Andrzej KURKOWSKI (ur. 1927)
Jezus Frasobliwy
linoryt, papier, 59 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a Kurkowski 1990

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

68545. Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)
Lihonfleur, 1965
litografia, papier; 61 x 80,5 cm (wymiar arkusza);
50 x 71 cm (wymiar kompozycji);

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_65233
Sold_stamp_pl
Small_59755
Sold_stamp_pl
Small_4065182
Small_4065043

67629. Krystyn ZIELIŃSKI (1929 - 2007)
Płot, 1957
linoryt?, bibuła;18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Zieliński 57

Cena pierwotna: 900 zł

Aktualna cena: 180 zł

Zobacz

62791. LESZEK RÓZGA (UR. 1924)
Erato, 1967
akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

1343. Marta KREMER (ur. 1941)
Kobieta - łódź, 1998
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: Marta Kremer 1998;

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 1 440 zł

Zobacz

1226. Witold ABAKO (ur. 1958)
N.D.16, 2017
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO '17;

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 2 640 zł

Zobacz

Small_70231
Small_69276
Small_4065058
Small_69675

71884. Ryszard GANCARZ (1955-2017)
Kompozycja, przed 1996
collage, pastel, papier; 100 x 70 cm;
l. d. pieczątka autorska oraz sygn. R. GANCARZ obok druga pieczątka autorska: R / GANCARZ.

Cena pierwotna: 1 750 zł

Aktualna cena: 1 220 zł

Zobacz

71036. E. GROCHALSKA ?, XX w.
W Neapolu - plac w Sorento
olej, płótno; 79,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: EG 80

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 650 zł

Zobacz

1241. Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)
W plecy I, z cyklu: Symptomy, 2009
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: LEWCZUK 09.;

Cena pierwotna: 5 400 zł

Aktualna cena: 3 510 zł

Zobacz

71398. Henryk KOZAKIEWICZ (1936-1985)
Pejzaż surrealistyczny
olej, płótno; 57 x 67 cm;
sygn. l. d.: H. Kozakiewicz.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz