Small_65883
Small_66011
Sold_stamp_pl
Small_66010
Sold_stamp_pl
Small_66009

68154. Stanisław Witkiewicz
Juliusz KOSSAK
260 rysunków w tekście, 8 światłodruków,
6 faksymiliów kolorowych z akwarel, portrety
według Leona Wyczółkowskiego i Stanisława Witkiewicza

Cena katalogowa: 1 400 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

68262. Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)
Katedra wawelska - z teki Widoki Krakowa
litografia, papier; 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu na kamieniu:JG (monogram wiązany)

Cena katalogowa: 300 zł

Aktualna cena: 60 zł

Zobacz

68261. Karol MŁODNICKI (1835-1900)
Grajek cygański
drzeworyt sztorcowy, papier;
41 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji l. d.: K. Młodnicki

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

68260. Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Łazienki Królewskie
drzeworyt, papier; 33,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: na klocku SR

Cena katalogowa: 600 zł

Aktualna cena: 120 zł

Zobacz

Small_65199
Sold_stamp_pl
Small_65665
Sold_stamp_pl
Small_64167
Sold_stamp_pl
Small_61512
Sold_stamp_pl

67604. Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Szepty - szkic, 1918
piórko, tusz, papier; 18,5 x 14,5 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski / 1918 XI

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

67964. Ludwik HOHLWEIN (1874-1949)
Przejażdżka dam i dżentelmenów
litografia barwna, papier;
47 x 48 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

66698. ALEKSANDER LESSER, HENRYK ASCHENBERGER
Zestaw 3 litografii - Królowie Polski
Władysław IV, August III, Stanisław
August Poniatowski - owalne portrety
litografia, papier; ok. 15 x 11 cm;

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

Small_56443
Small_66532
Small_4063725
Small_66419

59995. Revue de la Mode
litografia barwna, papier, 32,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. na kamieniu;

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

68707. ROMAN KARSKI (1872-?)
Portret kobiety - Eugenia z Łaszczyków
pastel, papier; 72,5 x 52,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Roman Karski / 1923 r.

Cena katalogowa: 3 500 zł

Aktualna cena: 2 620 zł

Zobacz

411. Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)
Nad rozlewiskiem
olej, płótno; 53,5 x 93 cm;
sygn. l. d.: Z. Józefczyk;

Cena katalogowa: 4 700 zł

Aktualna cena: 3 280 zł

Zobacz

68602. W. HERMANN (XIX/ XX w.)
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 75 x 114,5 cm;
sygn. l. d.: W. Hermann

Cena katalogowa: 3 800 zł

Aktualna cena: 2 660 zł

Zobacz

Small_66469
Small_66466
Small_65843
Small_48071
Sold_stamp_pl

68646. Malarz nieokreślony
Pejzaż miejski
olej, sklejka; 51 x 64,5 cm;

Cena katalogowa: 1 600 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

68643. Marian Teofil WYROŻEMSKI (1913-?)
Barbarka
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: M. WYROŻEMSKI

Cena katalogowa: 1 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

68123. Malarz nieokreślony
Portret konny Fryderyka Wielkiego
Daniel CHODOWIECKI (1726-1801) - według
olej, blacha mosiężna; 19,5 x 13,5 cm;

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

53214. TADEUSZ OKOŃ (1872-1957)
Czerwona róża
olej, płótno, 100 x 79 cm;
sygn. z lewej: T. Okuń

Cena katalogowa: 4 900 zł

Aktualna cena: 1 610 zł

Zobacz

Small_65252
Small_4063455
Sold_stamp_pl
Small_64522
Sold_stamp_pl
Small_65326
Sold_stamp_pl

67646. Janusz PODOSKI (1898-1971)
Pejzaż z chatą i strumykiem, 1933
olej, płyta; 45,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J. Podoski 1933

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

250. Malarz nieokreślony
Czarny Staw Gąsienicowy - Pierwszy śnieg
olej, tektura; 51 x 60,7 cm;
sygn. l. d.: B. Rym.?

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

67013. Mieczysław RAKOWSKI (1882-1947)
W wiosennej zieleni
olej, tektura;
41,5 x 60 cm;
na odwrocie fragment nalepki z odręcznym napisem

Cena katalogowa: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 560 zł

Zobacz

67711. Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)
Wesele krakowskie
akwarela, papier; 32,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
opis l. d.: K Kosiński

Cena katalogowa: 1 800 zł

Aktualna cena: 1 080 zł

Zobacz

Small_64469
Sold_stamp_pl
Small_63764
Small_66350
Small_65664

66964. Ryszard LEDWOS (1926-2007)
Kościół św. Wojciecha w Krakowie
olej, płótno; 45,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: R. Ledwos

Cena katalogowa: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

66316. HENRYK OPAŁKA (UR. 1929)
Kanał, ok. 2000
litografia, papier;
59 x 72,5 cm (wymiar kompozycji);

Cena katalogowa: 1 200 zł

Aktualna cena: 840 zł

Zobacz

68545. Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)
Lihonfleur, 1965
litografia, papier; 61 x 80,5 cm (wymiar arkusza);
50 x 71 cm (wymiar kompozycji);

Cena katalogowa: 1 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

67963. Andrzej KURKOWSKI (ur. 1927)
Don Kichot, 1987
linoryt, papier; 49 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Kurkowski 87

Cena katalogowa: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

Small_65234
Small_65233
Sold_stamp_pl
Small_65225
Small_63285

67630. Krystyn ZIELIŃSKI (1929 - 2007)
Ryba
linoryt?, bibuła; 19 x 19 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

67629. Krystyn ZIELIŃSKI (1929 - 2007)
Płot, 1957
linoryt?, bibuła;18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Zieliński 57

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 180 zł

Zobacz

67621. Ryszard RAJSKI (1926-2016)
Struktura, 1963
monotypia, papier; 41,5 x 20,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opis u dołu: ŁÓDŹ 1968 R Rajski

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

65891. Kazimierz MACUR (1915-2001)
Projekt dekoracji ściennej prezbiterium
gwasz, papier;
26 x 50 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 3 800 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

Small_59755
Sold_stamp_pl
Small_4063756
Small_4063755
Small_4063653

62791. LESZEK RÓZGA (UR. 1924)
Erato, 1967
akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);

Cena katalogowa: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

439. Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)
Tesalia, 2008
akryl, papier gruntowany; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: SZPUNAR

Cena katalogowa: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

438. Renata SZPUNAR-KUBCZYK (ur. 1970)
Czarna droga do Gerolimenas, 2008
sygn. l. d.: SZPUNAR

Cena katalogowa: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

381. Agnieszka PRAXMAYER (ur. 1964)
Capri - Grotta Azzurra
olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. i dat. p. d.: 20.II.2004 / Ag. Praxmayer

Cena katalogowa: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

Small_4063637
Small_4063587
Small_66669
Small_66512

370. Joanna GAŁECKA (ur. 1963)
Bataliony (Toki), 2016
akryl, płótno; 70 x 99,5 cm;
sygn. p. d.: Gałecka 2016

Cena katalogowa: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 100 zł

Zobacz

329. Witold ABAKO (ur. 1958)
Malarz z Witowa, 1996
technika mieszana, karton, 69 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: ABAKO' 96

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

68836. Brunon TODE (ur. 1956)
Ugaś mnie, 1989
olej, płótno; 92 x 60 cm;
na odwrocie napisy autorskie

Cena katalogowa: 1 900 zł

Aktualna cena: 1 320 zł

Zobacz

68689. Szymon SZUMIŃSKI (1936-1986)
Nabrzeże
olej, płótno; 60 x 74 cm;
sygn. p. d.: Szymon

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 760 zł

Zobacz

Small_66231
Small_66006
Small_63996
Small_64784

68432. Krzysztof DUDZIŃSKI [KA DEE] (ur. 1953)
Bukiet kwiatów, 2016
akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: KaDee16

Cena katalogowa: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

68257. Feliks KRASSOWSKI (1895-1967)
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: Feliks Krassowski

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 760 zł

Zobacz

66535. WŁADYSŁAW POPIELARCZYK (1925-1987)
Postać, 1985
olej, płyta; 110 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk / 85

Cena katalogowa: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

67235. TADEUSZ MUSZYŃSKI - ZNICZ (1921-1988)
Pierrot
olej, płótno; 54 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: T. MUSZYŃSKI

Cena katalogowa: 2 300 zł

Aktualna cena: 1 380 zł

Zobacz

Small_66467
Small_54686
Sold_stamp_pl
Small_65678
Small_65677

68644. Nikołaj NIKOŁAJEWICZ SOŁOMIN (XX w.)
Wiosna w lesie, 1973
olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą

Cena katalogowa: 1 600 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

58548. MACIEJ CICHOCKI (UR.1951)
Martwa natura z karafką, 1980
olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: CM (monogram)/ 1980

Cena katalogowa: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

67975. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja czarna, 1964
collage, papier; 26,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 64

Cena katalogowa: 400 zł

Aktualna cena: 80 zł

Zobacz

67974. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja z Papier-mâché 1962
collage, papier; 42 x 30 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 62

Cena katalogowa: 600 zł

Aktualna cena: 120 zł

Zobacz

Small_65676
Small_65675
Small_1023134
Sold_stamp_pl
Small_65683

67973. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja z tkaniną, 1963
collage, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 63

Cena katalogowa: 600 zł

Aktualna cena: 120 zł

Zobacz

67972. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja prostokątna
technika mieszana (tusz, pędzel, olej), papier; 72,5 x 39 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

12785. Franciszek CZEKAJ (1923-1979)
W pracowni
olej, tektura, 46 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Czekaj Franciszek

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 250 zł

Zobacz

67980. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Projekt dekoracji ściennej dla salonu
Mody Polskiej w Koszalinie
gwasz, papier; 37 x 70 cm (w świetle oprawy)

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz