Small_4063624
Small_4063527
Small_66011
Small_66010

357. Michał BORUCIŃSKI (1885-1976)
Pejzaż
ołówek, papier; 14,8 x 16,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Boruciński

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

298. Encyklopedia obrazkowa
zebrana przez Ignacego Wolskiego, 1890 r. ;
zespół około 150 drzeworytów

Cena katalogowa: 960 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

68262. Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)
Katedra wawelska - z teki Widoki Krakowa
litografia, papier; 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu na kamieniu:JG (monogram wiązany)

Cena katalogowa: 300 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

68261. Karol MŁODNICKI (1835-1900)
Grajek cygański
drzeworyt sztorcowy, papier;
41 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji l. d.: K. Młodnicki

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

Small_66009
Small_65883
Small_65199
Sold_stamp_pl
Small_65665

68260. Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Łazienki Królewskie
drzeworyt, papier; 33,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: na klocku SR

Cena katalogowa: 600 zł

Aktualna cena: 210 zł

Zobacz

68154. Stanisław Witkiewicz
Juliusz KOSSAK
260 rysunków w tekście, 8 światłodruków,
6 faksymiliów kolorowych z akwarel, portrety
według Leona Wyczółkowskiego i Stanisława Witkiewicza

Cena katalogowa: 1 400 zł

Aktualna cena: 490 zł

Zobacz

67604. Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Szepty - szkic, 1918
piórko, tusz, papier; 18,5 x 14,5 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski / 1918 XI

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

67964. Ludwik HOHLWEIN (1874-1949)
Przejażdżka dam i dżentelmenów
litografia barwna, papier;
47 x 48 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_64167
Sold_stamp_pl
Small_61512
Sold_stamp_pl
Small_56443
Small_66469

66698. ALEKSANDER LESSER, HENRYK ASCHENBERGER
Zestaw 3 litografii - Królowie Polski
Władysław IV, August III, Stanisław
August Poniatowski - owalne portrety
litografia, papier; ok. 15 x 11 cm;

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

59995. Revue de la Mode
litografia barwna, papier, 32,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. na kamieniu;

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

68646. Malarz nieokreślony
Pejzaż miejski
olej, sklejka; 51 x 64,5 cm;

Cena katalogowa: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

Small_66466
Small_4063620
Small_65843
Small_48071

68643. Marian Teofil WYROŻEMSKI (1913-?)
Barbarka
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: M. WYROŻEMSKI

Cena katalogowa: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

353. Malarz nieokreślony(XIX/XX w.)
Martwa natura
olej, tektura;
33 x 30 cm (w świetle oprawy)

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

68123. Malarz nieokreślony
Portret konny Fryderyka Wielkiego
Daniel CHODOWIECKI (1726-1801) - według
olej, blacha mosiężna; 19,5 x 13,5 cm;

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

53214. TADEUSZ OKOŃ (1872-1957)
Czerwona róża
olej, płótno, 100 x 79 cm;
sygn. z lewej: T. Okuń

Cena katalogowa: 4 900 zł

Aktualna cena: 2 270 zł

Zobacz

Small_65252
Small_4063455
Small_64473
Small_64522
Sold_stamp_pl

67646. Janusz PODOSKI (1898-1971)
Pejzaż z chatą i strumykiem, 1933
olej, płyta; 45,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J. Podoski 1933

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

250. Malarz nieokreślony
Czarny Staw Gąsienicowy - Pierwszy śnieg
olej, tektura; 51 x 60,7 cm;
sygn. l. d.: B. Rym.?

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

66968. TYMON NIESIOŁOWSKI (1882-1965)
Zima w Wilnie - Pejzaż z drzewami, 1949
olej, sklejka; 36 x 29 cm;
na odwrociu dedykacja autorska

Cena katalogowa: 7 200 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

67013. Mieczysław RAKOWSKI (1882-1947)
W wiosennej zieleni
olej, tektura;
41,5 x 60 cm;
na odwrocie fragment nalepki z odręcznym napisem

Cena katalogowa: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 560 zł

Zobacz

Small_63947
Sold_stamp_pl
Small_65326
Sold_stamp_pl
Small_64469
Sold_stamp_pl
Small_4063618

66486. Franciszek KOSTRZEWSKI (1826-1911)
Polowanie, 1890
gwasz, akwarela, papier;
44 x 71 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 7 200 zł

Aktualna cena: 3 150 zł

Zobacz

67711. Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)
Wesele krakowskie
akwarela, papier; 32,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
opis l. d.: K Kosiński

Cena katalogowa: 1 800 zł

Aktualna cena: 1 080 zł

Zobacz

66964. Ryszard LEDWOS (1926-2007)
Kościół św. Wojciecha w Krakowie
olej, płótno; 45,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: R. Ledwos

Cena katalogowa: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

351. Joanna GAŁECKA (ur. 1963)
Migracje I, 2015
drzeworyt, papier ryżowy, 32,2 x 82,5 cm (wymiar odbitki);
46 x 94 cm (wymiar papieru);

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_4063602
Small_4063601
Small_4063600
Small_66350

335. Henryk HERMANOWICZ (1912-1992)
Konie
fotografia czarno-biała, brom, papier; 11,7 x 17,2 cm;
na odwrocie pieczątka autorska oraz napis:

Cena katalogowa: 700 zł

Aktualna cena: 520 zł

Zobacz

334. Stefan SUBERLAK (1928-1994)
Szałas, 1987
litografia, karton,
54,5 x 70,6 cm (odcisk płyty);

Cena katalogowa: 1 300 zł

Aktualna cena: 980 zł

Zobacz

333. Stefan SUBERLAK (1928-1994)
Schronisko 1, 1973
litografia, karton,
70,5 x 54,5 cm (odcisk płyty);

Cena katalogowa: 1 300 zł

Aktualna cena: 980 zł

Zobacz

68545. Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)
Lihonfleur, 1965
litografia, papier; 61 x 80,5 cm (wymiar arkusza);
50 x 71 cm (wymiar kompozycji);

Cena katalogowa: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

Small_65546
Small_65230
Small_65229
Small_65664

67890. Jan Kanty PAWLUŚKIEWICZ (ur. 1942)
Bez tytułu
gel art, papier; 32 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. w odbitce,

Cena katalogowa: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

67626. Czesław SADOWSKI (1902-1959)
Kompozycja IV - z czerwonymi liniami
mieszana technika graficzna, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1958

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

67625. Czesław SADOWSKI (1902-1959)
Kompozycja III - Z żółtym akcentem
mieszana technika graficzna, papier; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: CzSadowski 1958

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

67963. Andrzej KURKOWSKI (ur. 1927)
Don Kichot, 1987
linoryt, papier; 49 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: A. Kurkowski 87

Cena katalogowa: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

Small_65234
Small_65233
Sold_stamp_pl
Small_65226
Sold_stamp_pl
Small_65225

67630. Krystyn ZIELIŃSKI (1929 - 2007)
Ryba
linoryt?, bibuła; 19 x 19 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

67629. Krystyn ZIELIŃSKI (1929 - 2007)
Płot, 1957
linoryt?, bibuła;18,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Zieliński 57

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 180 zł

Zobacz

67622. Maria POKORSKA
Ilustracja do K. I. Gałczyńskiego
akwaforta, akwatinta, papier; 35,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opis u dołu ołówkiem: Ilustracja do K I Gałczyńskiego Maria Pokorska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

67621. Ryszard RAJSKI (1926-2016)
Struktura, 1963
monotypia, papier; 41,5 x 20,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opis u dołu: ŁÓDŹ 1968 R Rajski

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_63285
Small_59755
Sold_stamp_pl
Small_66467
Small_54686

65891. Kazimierz MACUR (1915-2001)
Projekt dekoracji ściennej prezbiterium
gwasz, papier;
26 x 50 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 3 800 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

62791. LESZEK RÓZGA (UR. 1924)
Erato, 1967
akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);

Cena katalogowa: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

68644. Nikołaj NIKOŁAJEWICZ SOŁOMIN (XX w.)
Wiosna w lesie, 1973
olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą

Cena katalogowa: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

58548. MACIEJ CICHOCKI (UR.1951)
Martwa natura z karafką, 1980
olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: CM (monogram)/ 1980

Cena katalogowa: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 200 zł

Zobacz

Small_65678
Small_65677
Small_65676
Small_65675

67975. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja czarna, 1964
collage, papier; 26,5 x 25,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 64

Cena katalogowa: 400 zł

Aktualna cena: 180 zł

Zobacz

67974. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja z Papier-mâché 1962
collage, papier; 42 x 30 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 62

Cena katalogowa: 600 zł

Aktualna cena: 270 zł

Zobacz

67973. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja z tkaniną, 1963
collage, papier; 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat.: W. Popielarczyk 63

Cena katalogowa: 600 zł

Aktualna cena: 270 zł

Zobacz

67972. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja prostokątna
technika mieszana (tusz, pędzel, olej), papier; 72,5 x 39 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

Small_1023134
Small_65683
Small_65682
Small_65681

12785. Franciszek CZEKAJ (1923-1979)
W pracowni
olej, tektura, 46 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Czekaj Franciszek

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

67980. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Projekt dekoracji ściennej dla salonu
Mody Polskiej w Koszalinie
gwasz, papier; 37 x 70 cm (w świetle oprawy)

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

67979. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Bez tytułu, 1974
technika mieszana, collage, płyta; 49 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk 74

Cena katalogowa: 1 500 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

67978. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Płaskorzeźba czerwona
technika mieszana, gips, sklejka; 24 x 17 cm;
na odwrocie nalepka z opisem

Cena katalogowa: 600 zł

Aktualna cena: 270 zł

Zobacz