Small_59347
Small_59377
Small_67000
Small_66701

62450. LEON KOWALSKI (1870-1937)
Szkic
ołówek, papier; 18 x 13 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 400 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

62480. CHROSTOWSKI STANISŁAW (1897-1947)
Ty sobie robisz czary
drzeworyt, papier; 20 x 13,7 cm (wymiar kompozycji)

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69095. TADEUSZ ZWOLIŃSKI I STEFAN ZWOLIŃSKI (XX W.)
Giewont
fotografia czarno-biała, brom, papier; 14 x 9 cm;
z przodu opis: Tatry szczyt Giewontu (1900 m) z krzyżem

Cena katalogowa: 300 zł

Aktualna cena: 210 zł

Zobacz

68864. Józef MEHOFFER (1869-1946)
Biczowanie - szkice rzeźby barokowej
ołówek, papier, 34,6 x 21,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Lubień / J.M.

Cena katalogowa: 2 900 zł

Aktualna cena: 2 030 zł

Zobacz

Small_67155
Small_67154
Small_67153
Small_67152

69217. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 32 - stroje polskie
szablon ręcznie kolorowany gwaszem,
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69216. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 30 - stroje polskie
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. śr. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69215. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza 28 - stroje polskie
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69214. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza 24 - stroje polskie
papier; 39,5 x 50 cm (arkusz)
sygn. śr. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

Small_67151
Small_67150
Small_67149
Small_67148

69213. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 20 - stroje polskie
papier; 39,5 x 50 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69212. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 18 - Stroje polskie
papier; 39,5 x 50 cm (arkusz)
sygn. ś. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69211. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 12 - Stroje polskie
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. śr. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69210. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Stroje polskie - plansza 8
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

Small_67147
Small_67559
Small_67557
Small_67556

69209. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Stroje polskie - plansza nr 2
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69594. Artysta nieokreślony
Szkicownik z rysunkami
tusz, bibuła; wymiar szkicownika: 35 x 47 cm

Cena katalogowa: 3 800 zł

Aktualna cena: 2 660 zł

Zobacz

69592. Johann Elias RIDINGER (1698-1767)
Pas Trottieren an der Corda lincts
miedzioryt, papier; 47,5 x 36,5 cm (wymiar kompozycji);
poniżej l. d.: avec P. S. C. M.; p. d.: J. E. Ridinger

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

69591. Johann Elias RIDINGER (1698-1767)
Das suruct gehen an der Band
miedzioryt, papier; 48 x 37 cm (wymiar kompozycji);
54 x 39 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_67018
Sold_stamp_pl
Small_67066
Small_65883
Sold_stamp_pl
Small_66011
Sold_stamp_pl

69109. Erik Jönsson DAHLBERG (1625-1703)
Wisła
miedzioryt, papier; 28,5 x 37 cm;
u góry rezerwa z opisem, datą 1657
i autorem E. Dahlbergh

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

69145. Mikołaj II Romanow (1868-1918) - Cesarz
heliograwiura barwna, papier; 43 x 28 cm;
poniżej drukowany opis

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

68154. Stanisław Witkiewicz
Juliusz KOSSAK
260 rysunków w tekście, 8 światłodruków,
6 faksymiliów kolorowych z akwarel, portrety
według Leona Wyczółkowskiego i Stanisława Witkiewicza

Cena katalogowa: 1 400 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

68262. Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)
Katedra wawelska - z teki Widoki Krakowa
litografia, papier; 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu na kamieniu:JG (monogram wiązany)

Cena katalogowa: 300 zł

Aktualna cena: 60 zł

Zobacz

Small_66010
Sold_stamp_pl
Small_66009
Sold_stamp_pl
Small_65199
Sold_stamp_pl
Small_65665
Sold_stamp_pl

68261. Karol MŁODNICKI (1835-1900)
Grajek cygański
drzeworyt sztorcowy, papier;
41 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. w kompozycji l. d.: K. Młodnicki

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

68260. Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Łazienki Królewskie
drzeworyt, papier; 33,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: na klocku SR

Cena katalogowa: 600 zł

Aktualna cena: 120 zł

Zobacz

67604. Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Szepty - szkic, 1918
piórko, tusz, papier; 18,5 x 14,5 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski / 1918 XI

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

67964. Ludwik HOHLWEIN (1874-1949)
Przejażdżka dam i dżentelmenów
litografia barwna, papier;
47 x 48 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_64167
Sold_stamp_pl
Small_61512
Sold_stamp_pl
Small_56443
Small_66767

66698. ALEKSANDER LESSER, HENRYK ASCHENBERGER
Zestaw 3 litografii - Królowie Polski
Władysław IV, August III, Stanisław
August Poniatowski - owalne portrety
litografia, papier; ok. 15 x 11 cm;

Cena katalogowa: 900 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena katalogowa: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

59995. Revue de la Mode
litografia barwna, papier, 32,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. na kamieniu;

Cena katalogowa: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

68911. S. ZIEMBIŃSKI (XIX/XX w.)
Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej
olej, deska, 43,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Ziembiński/ 1900

Cena katalogowa: 1 200 zł

Aktualna cena: 1 050 zł

Zobacz

Small_66720
Small_66717
Small_66894
Small_66892

68877. Leszek PIASECKI (1928-1990)
Sanie zimą
olej, sklejka; 30,5 x 40 cm;
sygn. l. d.: Leszek Piasecki

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 750 zł

Zobacz

68876. A . LACHOWSKI (XIX w.)
Popiersie mężczyzny, 1827
olej, płótno dublowane; 60 x 47,5 cm;
na odwrocie transfer napisu: ALachowski / pinxit 827

Cena katalogowa: 3 600 zł

Aktualna cena: 3 150 zł

Zobacz

69002. Zofia GLIŃSKA (XIX/XX w.)
Cyganka, 1913
olej, płótno; 54 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zofia Glińska / 913

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 750 zł

Zobacz

69000. Tadeusz KORPAL (1889-1977)
W parku
olej, płótno; 57 x 67 cm;
sygn. p. d.: T Korpal

Cena katalogowa: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 750 zł

Zobacz

Small_66891
Small_66890
Small_67597
Small_67595

68999. Józef KRZYŻAŃSKI (1898-1987)
Pejzaż, 1966
olej, płótno dublowane; 60 x 49 cm;
sygn. p. d.: Józef Krzyżański/ 66

Cena katalogowa: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

68998. Józef KRZYŻAŃSKI (1898-1987)
Góry jesienią, 1965
olej, płótno; 48,5 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: Józef Krzyżański / 1965.

Cena katalogowa: 4 500 zł

Aktualna cena: 3 150 zł

Zobacz

69623. Włodzimierz BŁOCKI (1885-1921)
Polowy punkt sanitarny wojsk
olej, płótno; 65 x 86,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: WBłocki 915

Cena katalogowa: 4 800 zł

Aktualna cena: 3 360 zł

Zobacz

69621. Leopold BARSKI (XX w.)
Mężczyzna na polu
olej, deska; 18,5 x 14 cm;
sygn. p. d.: L. Barski

Cena katalogowa: 1 800 zł

Aktualna cena: 1 260 zł

Zobacz

Small_67799
Small_67798
Small_67797
Small_67796

69805. Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski(XIXw)
Scena rodzajowa, 3 ćw. XIX w.
olej, płótno dublowane;
43,5 x 56,5 cm

Cena katalogowa: 5 000 zł

Aktualna cena: 3 500 zł

Zobacz

69804. WALTER FIRLE (1859-1929)
Nasturcje
olej, płótno naklejone na tekturę; 40 x 55 cm;
sygn. l. d.: WALTER FIRLE.

Cena katalogowa: 3 500 zł

Aktualna cena: 2 450 zł

Zobacz

69803. Franz MÜLLER-GOSSEN (1871-1946)
Żaglówka na morzu
olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: Muller -Gossen

Cena katalogowa: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 050 zł

Zobacz

69802. MALARZ NIEOKREŚLONY (XIX W.)
List
olej, płótno; 61 x 48 cm;
sygn. monogramem artysty: SJ w rombie

Cena katalogowa: 6 000 zł

Aktualna cena: 4 200 zł

Zobacz

Small_67792
Small_67261
Small_66784
Small_66810

69800. ERNST LORENZ-MUROWANA (1872-1950)
Fiordy
olej, płótno; 70,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Lorenz Murowana

Cena katalogowa: 3 500 zł

Aktualna cena: 2 450 zł

Zobacz

69320. Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Kraków - Wawel, Kurza Stopka
ołówek, kredka, akwarela, papier; 36,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA -,

Cena katalogowa: 1 500 zł

Aktualna cena: 890 zł

Zobacz

68917. Antoni WIPPEL (1882-1969)
Portret kobiety
olej, płótno; 62 x 52 cm;
sygn. p. d.: AWippel

Cena katalogowa: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

68933. Malarz nieokreślony (XIX w.)
Walka kogutów
olej, deska; 30 x 35,5 cm;
p. d. ślady sygnatury nieczytelnej z datą 1845?

Cena katalogowa: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_64790
Small_66419
Sold_stamp_pl
Small_66469
Sold_stamp_pl
Small_66466
Sold_stamp_pl

67236. Helen IVERSEN (1870-OK. 1930)
Żółte róże w wazonie
olej, płótno; 67 x 103 cm;
sygn. p. d.: Helen Iversen

Cena katalogowa: 3 200 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

68602. W. HERMANN (XIX/ XX w.)
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 75 x 114,5 cm;
sygn. l. d.: W. Hermann

Cena katalogowa: 3 800 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

68646. Malarz nieokreślony
Pejzaż miejski
olej, sklejka; 51 x 64,5 cm;

Cena katalogowa: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

68643. Marian Teofil WYROŻEMSKI (1913-?)
Barbarka
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: M. WYROŻEMSKI

Cena katalogowa: 1 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz