Small_72726
Small_72725
Small_72724
Small_72824

74085. Jean Pierre Marie JAZET (1788-1871)
La Course au premier Tournant
Carl VERNET (1758-1836) - według
akwatinta barwna, papier; 30 x 39,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. po środku w kompozycji: C le Vernet;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

74084. Jean Pierre Marie JAZET (1788-1871)
Jockei coupant son Adversaire
akwatinta barwna, papier; 32 x 40 cm (wymiar kompozycji);
sygn. l. d. w kompozycji: Carl Vernet;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

74083. JEAN PIERRE MARIE JAZET (1788-1871)
Le Jockei au moment de monter a Cheval
akwatinta barwna, papier; 32 x 39,5 cm (wymiar kompozycji);

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

74169. Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)
Dirce chrześcijańska [Neron w cyrku]
fotograwiura, papier; 37 x 77 cm (wymiar kompozycji)
sygnatura autorska w obrębie kompozycji: H. SIEMIRADZKI MDIIIXCVII;

Cena pierwotna: 1 900 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

Small_72336
Small_70720
Sold_stamp_pl
Small_70719
Sold_stamp_pl
Small_71630

73743. AUGUSTUS CHARLES PUGIN (1762-1832) - WEDŁUG
Widoki Londynu - 11 grafik
akwatinta, papier; 8 prac poziomych ok.: 13,5 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy),
3 prace pionowe ok. 22 x 13,5 cm wymiar arkusza w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

72312. Aleksander LASZENKO (1883-1944)
Ptasie zaloty, 1934
drzeworyt barwny, papier; 39,5 x 24 cm (odcisk klocka);
sygn. l. d.: A. Laszenko (ołówkiem),

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

72311. Aleksander LASZENKO (1883-1944)
Izyda i Horus, 1930
drzeworyt barwny, papier; 28 x 19,5 cm (odcisk klocka);
sygn. l. d.: A. Laszenko (ołówkiem);

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

73127. E. CHARPEUTIER - WEDŁUG
Wojny napoleońskie -cykl 14 grafik, XIXw
rytował: GONTIERE
staloryt, papier; ok. 10 x 13 cm (wymiar każdej kompozycji).

Cena pierwotna: 2 100 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

Small_69558
Sold_stamp_pl
Small_59347
Sold_stamp_pl
Small_59377
Sold_stamp_pl
Small_61512
Sold_stamp_pl

71295. Sztuki Piękne - Rok szósty 1930
Miesięcznik poświęcony architekturze, rzeźbie, malarstwu, grafice i zdobnictwu.
Redaktor naczelny Wł. Jarocki. Kraków. Nakł. Druk. Narodowej.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

62450. LEON KOWALSKI (1870-1937)
Szkic
ołówek, papier; 18 x 13 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 400 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

62480. CHROSTOWSKI STANISŁAW (1897-1947)
Ty sobie robisz czary
drzeworyt, papier; 20 x 13,7 cm (wymiar kompozycji)

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

Small_70045
Small_70044
Small_70043
Small_73308

71728. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Kwiaty w wazonie, lata 40. XX w.
akwarela, papier; 26,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb. Tymoszewski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

71727. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Martwa natura z kwiatami, lata 40. XX w.
akwarela, papier; 24,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb. Tymoszewski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

71726. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Pejzaż z chatą, lata 40. XX w.
olej, tektura; 31 x 47,5 cm.

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

74622. Antoni SUCHANEK (1901-1982)
Kwiaty, ok. 1980
olej, płyta pilśniowa; 54 x 62 cm;
sygn. p. d.: Such.

Cena pierwotna: 1 902 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

Small_70810
Small_71245
Sold_stamp_pl
Small_72576
Small_71169

72385. Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Pejzaż, 1937
akwarela, papier; 30 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat p. d.: Janhrynkowski 37 ? (słabo czytelna).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

72769. Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1867-1952)
Klify na Capri, 1923
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
30 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SJaxa / 1923.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

73968. Malarz nieokreślony
Bydło na pastwisku
olej, płótno; 49,5 x 59,5 cm;
na odwrocie napis: Museum Jer. / Hildeden (?) Kunste / E-175.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

72705. Aleksander JANOWICZ-CZAIŃSKI (1870-?)
Nad stawkiem, 1931
olej, sklejka; 49,5 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Janowicz-Czaiński / 1931 r.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 650 zł

Zobacz

Small_4065591
Sold_stamp_pl
Small_71924
Sold_stamp_pl
Small_71647
Small_71165
Sold_stamp_pl

1613. Ludwik CZAJKOWSKI (1895-1961)
Sielanka
pastel, papier; 24,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Czaykowski.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

73376. Malarz nieokreślony, XIX w.
Duchowny z krzyżem
olej, płótno; 36 x 32 cm;
sygn. l. d.: (…) - nieczytelnie.

Cena pierwotna: 2 800 zł

Aktualna cena: 1 820 zł

Zobacz

73142. Artysta nieokreślony - Alfons MUCHA?
Głowa kobiety - szkic kompozycji
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier ciemnobrązowy;
30 x 23,5 cm (wymiar w świetle owalnej oprawy);

Cena pierwotna: 15 000 zł

Aktualna cena: 3 000 zł

Zobacz

72701. Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)
Cerkiewka
olej, tektura; 22 x 19 cm;
sygn. p. d.: JAŹWIECKI.

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_70718
Sold_stamp_pl
Small_4065374
Sold_stamp_pl
Small_4065159
Sold_stamp_pl
Small_4065158
Sold_stamp_pl

72310. Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Morze, 1938
olej, płótno; 43,5 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Bratkowski 1938 ? (data słabo czytelna).

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

1462. Malarz nieokreślony, XX w.
Portret młodej kobiety
olej, płótno na tekturze; 41 x 31,5 cm;
na odwrocie wtórny napis

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

1322. Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)
Widok na kościół na Skałce w Krakowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
45 x 58 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

1321. Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)
Sad, 1937
olej, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. Chrzanowski 937.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

Small_70872
Small_70866
Sold_stamp_pl
Small_4065593
Sold_stamp_pl
Small_4065264
Sold_stamp_pl

72438. Stanisław JÓŻEWSKI, XX w.
Morze - zestaw 5 prac
tempera, papier;
wymiary każdego obrazu około: 30 x 34,5 cm;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

72432. Krystyna HEINTZE-PASZKOSKA ? (1922-1982)
Kwiaty w dzbanku
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: K. Heintze (słabo czytelna);

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 220 zł

Zobacz

1615. Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)
Jutrzenka, 1888
olej, płótno; 52 x 39,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Kazimierz Bieńkowski / 1888. (ołówkiem);

Cena pierwotna: 5 400 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

1395. Witold LEONHARD (1890-1947)
Studium chmur, 1910
olej, tektura; 23 x 24 cm;
sygn. i dat. p. g.: Witold Leonhard. / 1910.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_69299
Sold_stamp_pl
Small_69491
Sold_stamp_pl
Small_64790
Sold_stamp_pl
Small_69026
Sold_stamp_pl

71055. Karol HEIMROTH (1960-1930)
Nawołujący góral
olej, płótno dublowane; 81 42,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Heimroth Zakopane (słaboczytelnie, końcówką pędzla)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

71235. ADOLF ROCK
Okręty na morzu
Akwarela, gwasz, papier, 22 x 30 cm;
Sygn. l.d.- Adolf Rock oraz powyżej napisy w języku niemieckim

Cena pierwotna: 2 653 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

67236. Helen IVERSEN (1870-OK. 1930)
Żółte róże w wazonie
olej, płótno; 67 x 103 cm;
sygn. p. d.: Helen Iversen

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

70816. STANISŁAW FIJAŁKOWSKI (UR. 1922)
Teka: Xylon 63, 1964
obwoluta z rokiem wydania 1964, 14 grafik;
szlachetny wydruk linorytu, papier; 49,5 x 34,5 cm

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_59797
Small_72442
Sold_stamp_pl
Small_4065145
Sold_stamp_pl
Small_69841
Sold_stamp_pl

62833. MARC CHAGALL (1887-1985) - WEDŁUG
Ukrzyżowanie
litografia barwna, papier; 35,8 x 51,5 cm (odcisk płyty),
38 x 55 cm (wymiar arkusza);

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 380 zł

Zobacz

73836. Jerzy HANDERMANDER (1935-2013)
Parowozownia
akwaforta, papier; 30 x 49 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisana u dołu ołówkiem l. d.: akwaforta "Parowozownia", śr. d.: 8/20, p. d.: Jerzy Handermand

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

1308. Edward HARTWIG (1909-2003)
Zestaw 4 fotografii - Dubrownik
fotografie czarno-białe, papier fotograficzny;
ok. 17 x 24 cm (trzy fotografie), 22,5 x 17 cm

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

71552. Patrik SICCOLI (UR. 1955)
Andy Warhol i Bianca Jagger
fotografia czarno-biała, brom, papier, 40,5 x 64 cm (wymiar arkusza);
sygnowana l. d.: Siccoli (flamastrem);

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 620 zł

Zobacz

Small_70230
Sold_stamp_pl
Small_69298
Sold_stamp_pl
Small_56996
Sold_stamp_pl
Small_59755
Sold_stamp_pl

71883. Remigiusz BORDA (ur. 1965)
Arlekin, 2004
ołówek, kredka, papier; 33,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 39 R. BORDA-ARLEKIN- 24 11 2004.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

71054. Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Zwiastun
litografia barwna, papier; 70 x 60 cm (papier o nieregularnej krawędzi);
sygn. l. d. ołówkiem: J. Naliwajko, p. d.: 125/360

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

60468. HENRYK OPAŁKA (UR.1929)
Duch Elminia
litografia, papier; 48 x 38,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem:
"Duch Elminia" Litografia 2/13 HOpałka

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

62791. LESZEK RÓZGA (UR. 1924)
Erato, 1967
akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

Small_69276
Small_72694
Small_72693
Small_72575

71036. E. GROCHALSKA ?, XX w.
W Neapolu - plac w Sorento
olej, płótno; 79,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: EG 80

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74060. Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Różni panowie, l. 50 XX w.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem; 29 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: JS. (ołówkiem);

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 550 zł

Zobacz

74059. Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Martwa natura z dzbanem i głową
akwarela na podrysowaniu ołówkiem; 49 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: JStud (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 660 zł

Zobacz

73967. Malarz nieokreślony, XX w.
Cerkiew św. Jana, 1989
olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 550 zł

Zobacz