Small_72726
Small_72725
Small_72724
Small_72824

74085. Jean Pierre Marie JAZET (1788-1871)
La Course au premier Tournant
Carl VERNET (1758-1836) - według
akwatinta barwna, papier; 30 x 39,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. po środku w kompozycji: C le Vernet;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74084. Jean Pierre Marie JAZET (1788-1871)
Jockei coupant son Adversaire
akwatinta barwna, papier; 32 x 40 cm (wymiar kompozycji);
sygn. l. d. w kompozycji: Carl Vernet;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74083. JEAN PIERRE MARIE JAZET (1788-1871)
Le Jockei au moment de monter a Cheval
akwatinta barwna, papier; 32 x 39,5 cm (wymiar kompozycji);

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74169. Henryk SIEMIRADZKI (1843-1902)
Dirce chrześcijańska [Neron w cyrku]
fotograwiura, papier; 37 x 77 cm (wymiar kompozycji)
sygnatura autorska w obrębie kompozycji: H. SIEMIRADZKI MDIIIXCVII;

Cena pierwotna: 1 900 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

Small_72336
Small_71630
Small_69558
Sold_stamp_pl
Small_59347
Sold_stamp_pl

73743. AUGUSTUS CHARLES PUGIN (1762-1832) - WEDŁUG
Widoki Londynu - 11 grafik
akwatinta, papier; 8 prac poziomych ok.: 13,5 x 22 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy),
3 prace pionowe ok. 22 x 13,5 cm wymiar arkusza w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

73127. E. CHARPEUTIER - WEDŁUG
Wojny napoleońskie -cykl 14 grafik, XIXw
rytował: GONTIERE
staloryt, papier; ok. 10 x 13 cm (wymiar każdej kompozycji).

Cena pierwotna: 2 100 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

71295. Sztuki Piękne - Rok szósty 1930
Miesięcznik poświęcony architekturze, rzeźbie, malarstwu, grafice i zdobnictwu.
Redaktor naczelny Wł. Jarocki. Kraków. Nakł. Druk. Narodowej.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

62450. LEON KOWALSKI (1870-1937)
Szkic
ołówek, papier; 18 x 13 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 400 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

Small_59377
Sold_stamp_pl
Small_61512
Sold_stamp_pl
Small_72741
Small_4065808

62480. CHROSTOWSKI STANISŁAW (1897-1947)
Ty sobie robisz czary
drzeworyt, papier; 20 x 13,7 cm (wymiar kompozycji)

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

74095. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX w.
Portret prawnika Wolfganga Adama Mercka
olej, płótno; 80 x 57,5 cm;
na odwrocie nalepka z maszynowym napisem

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

1760. Julian MAKAREWICZ (1854-1936)
Chasydzi
olej, sklejka; 43,5 x 55 cm;
sygn. l. g.: J. Makarewicz.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

Small_70045
Small_70044
Small_70043
Small_73308

71728. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Kwiaty w wazonie, lata 40. XX w.
akwarela, papier; 26,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb. Tymoszewski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

71727. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Martwa natura z kwiatami, lata 40. XX w.
akwarela, papier; 24,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb. Tymoszewski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

71726. Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)
Pejzaż z chatą, lata 40. XX w.
olej, tektura; 31 x 47,5 cm.

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

74622. Antoni SUCHANEK (1901-1982)
Kwiaty, ok. 1980
olej, płyta pilśniowa; 54 x 62 cm;
sygn. p. d.: Such.

Cena pierwotna: 1 902 zł

Aktualna cena: 820 zł

Zobacz

Small_70810
Sold_stamp_pl
Small_71245
Sold_stamp_pl
Small_72576
Sold_stamp_pl
Small_71169

72385. Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)
Pejzaż, 1937
akwarela, papier; 30 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat p. d.: Janhrynkowski 37 ? (słabo czytelna).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

72769. Soter JAXA MAŁACHOWSKI (1867-1952)
Klify na Capri, 1923
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
30 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: SJaxa / 1923.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

73968. Malarz nieokreślony
Bydło na pastwisku
olej, płótno; 49,5 x 59,5 cm;
na odwrocie napis: Museum Jer. / Hildeden (?) Kunste / E-175.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

72705. Aleksander JANOWICZ-CZAIŃSKI (1870-?)
Nad stawkiem, 1931
olej, sklejka; 49,5 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Janowicz-Czaiński / 1931 r.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_4065591
Sold_stamp_pl
Small_71647
Small_71165
Sold_stamp_pl
Small_70718
Sold_stamp_pl

1613. Ludwik CZAJKOWSKI (1895-1961)
Sielanka
pastel, papier; 24,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Czaykowski.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

73142. Artysta nieokreślony - Alfons MUCHA?
Głowa kobiety - szkic kompozycji
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier ciemnobrązowy;
30 x 23,5 cm (wymiar w świetle owalnej oprawy);

Cena pierwotna: 15 000 zł

Aktualna cena: 3 000 zł

Zobacz

72701. Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)
Cerkiewka
olej, tektura; 22 x 19 cm;
sygn. p. d.: JAŹWIECKI.

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

72310. Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Morze, 1938
olej, płótno; 43,5 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Bratkowski 1938 ? (data słabo czytelna).

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

Small_4065159
Sold_stamp_pl
Small_4065158
Sold_stamp_pl
Small_70872
Small_70866
Sold_stamp_pl

1322. Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)
Widok na kościół na Skałce w Krakowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
45 x 58 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

1321. Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)
Sad, 1937
olej, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. Chrzanowski 937.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

72438. Stanisław JÓŻEWSKI, XX w.
Morze - zestaw 5 prac
tempera, papier;
wymiary każdego obrazu około: 30 x 34,5 cm;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

72432. Krystyna HEINTZE-PASZKOSKA ? (1922-1982)
Kwiaty w dzbanku
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: K. Heintze (słabo czytelna);

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 220 zł

Zobacz

Small_69299
Sold_stamp_pl
Small_69491
Sold_stamp_pl
Small_64790
Sold_stamp_pl
Small_4066223

71055. Karol HEIMROTH (1960-1930)
Nawołujący góral
olej, płótno dublowane; 81 42,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Heimroth Zakopane (słaboczytelnie, końcówką pędzla)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

71235. ADOLF ROCK
Okręty na morzu
Akwarela, gwasz, papier, 22 x 30 cm;
Sygn. l.d.- Adolf Rock oraz powyżej napisy w języku niemieckim

Cena pierwotna: 2 653 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

67236. Helen IVERSEN (1870-OK. 1930)
Żółte róże w wazonie
olej, płótno; 67 x 103 cm;
sygn. p. d.: Helen Iversen

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

2036. Andrzej ANDRYCHOWSKI (ur. 1959)
Zestaw 3 fotografii
fotografia, papier fotograficzny canon, tusze pigmentowe;
I - 29 x 41,5 cm; sygn. na passe-partout: Andrychowski Andrzej (ołówkiem);

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

Small_69026
Sold_stamp_pl
Small_59797
Sold_stamp_pl
Small_4065145
Sold_stamp_pl
Small_69841
Sold_stamp_pl

70816. STANISŁAW FIJAŁKOWSKI (UR. 1922)
Teka: Xylon 63, 1964
obwoluta z rokiem wydania 1964, 14 grafik;
szlachetny wydruk linorytu, papier; 49,5 x 34,5 cm

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

62833. MARC CHAGALL (1887-1985) - WEDŁUG
Ukrzyżowanie
litografia barwna, papier; 35,8 x 51,5 cm (odcisk płyty),
38 x 55 cm (wymiar arkusza);

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

1308. Edward HARTWIG (1909-2003)
Zestaw 4 fotografii - Dubrownik
fotografie czarno-białe, papier fotograficzny;
ok. 17 x 24 cm (trzy fotografie), 22,5 x 17 cm

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

71552. Patrik SICCOLI (UR. 1955)
Andy Warhol i Bianca Jagger
fotografia czarno-biała, brom, papier, 40,5 x 64 cm (wymiar arkusza);
sygnowana l. d.: Siccoli (flamastrem);

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 620 zł

Zobacz

Small_70230
Sold_stamp_pl
Small_69298
Sold_stamp_pl
Small_56996
Sold_stamp_pl
Small_59755
Sold_stamp_pl

71883. Remigiusz BORDA (ur. 1965)
Arlekin, 2004
ołówek, kredka, papier; 33,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 39 R. BORDA-ARLEKIN- 24 11 2004.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

71054. Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Zwiastun
litografia barwna, papier; 70 x 60 cm (papier o nieregularnej krawędzi);
sygn. l. d. ołówkiem: J. Naliwajko, p. d.: 125/360

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

60468. HENRYK OPAŁKA (UR.1929)
Duch Elminia
litografia, papier; 48 x 38,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem:
"Duch Elminia" Litografia 2/13 HOpałka

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

62791. LESZEK RÓZGA (UR. 1924)
Erato, 1967
akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

Small_4066222
Small_4065989
Small_4065975
Small_4065974

2035. Andrzej ANDRYCHOWSKI (ur. 1959)
Kwadrat 25, 2017
technika własna, wydruk cyfrowy, tusze pigmentowe,
płótno, [aparat fotograficzny] canon; 100 x 100 cm;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 650 zł

Zobacz

1888. Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)
Światłowody II z cyklu Symptomy, 2013
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. u dołu wzdłuż prawej krawędzi: LEWCZUK 13.;

Cena pierwotna: 5 500 zł

Aktualna cena: 3 280 zł

Zobacz

1878. Witold ABAKO (ur. 1958)
Interwały postfizykalne XI, 2012
akryl, płótno; 60 x 28 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12; nr p. d.: XI;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

1877. Witold ABAKO (ur. 1958)
Interwały postfizykalne X, 2012
akryl, płótno; 60 x 28 cm;
sygn. i dat. l. d.: ABAKO '12; nr p. d.: X;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

Small_4066094
Small_4066057
Small_4066056
Small_4066055

1956. Witold ABAKO (ur. 1958)
N. D. 12, 2016
akryl, płótno; 135 x 128,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: ABAKO '16;

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 4 000 zł

Zobacz

1939. Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)
Para prac: Bystra i Lasek w Kudowej
1. Bystra - tusz, papier; 28,5 x 38,5 cm;
2. Lasek w Kudowej - patyk, tusz, papier; 38,5 x 28,5 cm

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

1938. Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)
Pejzaż z Jastrzębiej Góry, 1970
akwarela, papier; 40,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: AWnęk (ołówkiem); tytuł l. d.: "Pejzaż z Jastrzębiej Góry" 1970 r. (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

1937. Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)
Kwiaty w wazonie
akwarela, papier; 59 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: AWnęk.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz