Small_67155
Sold_stamp_pl
Small_59798
Small_66999
Small_66995

69217. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 32 - stroje polskie
szablon ręcznie kolorowany gwaszem,
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

62834. MARC CHAGALL (1887-1985)
Wioska w nocy
okładka Derriere le Miroir no. 27-28
litografia, papier; 26 x 20 cm

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

69094. FOTOGRAF NIEOKREŚLONY (XX W.)
Warszawa - widok z Barbakanu
fotografia czarno-biala, brom, papier; 18 x 13 cm;
na odwrocie pieczątka

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 80 zł

Zobacz

69090. LADISLAV POSTUPA (1929-2016)
Akt siedzącej pochylonej kobiety
fotografia czarno-biała, brom, papier; 24 x 18 cm;
na odwrocie pieczątka autorska

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

Small_66994
Small_66993
Small_66998
Small_59347
Sold_stamp_pl

69089. LADISLAV POSTUPA (1929-2016)
Akt siedzącej kobiety
fotografia czarno-biała, brom, papier; 18 x 24 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

69088. LADISLAV POSTUPA (1929-2016)
Akt

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

69093. FOTOGRAF NIEOKREŚLONY (XX W.)
Warszawa - Barbakan, 1959
fotografia czarno-biała, brom,
papier; 18 x 24 cm

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 80 zł

Zobacz

62450. LEON KOWALSKI (1870-1937)
Szkic
ołówek, papier; 18 x 13 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 400 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

Small_59377
Small_67000
Small_67154
Sold_stamp_pl
Small_67153
Sold_stamp_pl

62480. CHROSTOWSKI STANISŁAW (1897-1947)
Ty sobie robisz czary
drzeworyt, papier; 20 x 13,7 cm (wymiar kompozycji)

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

69095. TADEUSZ ZWOLIŃSKI I STEFAN ZWOLIŃSKI (XX W.)
Giewont
fotografia czarno-biała, brom, papier; 14 x 9 cm;
z przodu opis: Tatry szczyt Giewontu (1900 m) z krzyżem

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 60 zł

Zobacz

69216. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 30 - stroje polskie
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. śr. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

69215. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza 28 - stroje polskie
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_67152
Sold_stamp_pl
Small_67151
Sold_stamp_pl
Small_67150
Sold_stamp_pl
Small_67149
Sold_stamp_pl

69214. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza 24 - stroje polskie
papier; 39,5 x 50 cm (arkusz)
sygn. śr. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

69213. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 20 - stroje polskie
papier; 39,5 x 50 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 520 zł

Zobacz

69212. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 18 - Stroje polskie
papier; 39,5 x 50 cm (arkusz)
sygn. ś. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 520 zł

Zobacz

69211. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Plansza nr 12 - Stroje polskie
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. śr. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_67148
Sold_stamp_pl
Small_67147
Sold_stamp_pl
Small_67066
Small_66011
Sold_stamp_pl

69210. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Stroje polskie - plansza 8
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

69209. Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)
Stroje polskie - plansza nr 2
papier; 50 x 39,5 cm (arkusz)
sygn. p. d.: Z. Stryjeńska

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

69145. Mikołaj II Romanow (1868-1918) - Cesarz
heliograwiura barwna, papier; 43 x 28 cm;
poniżej drukowany opis

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

68262. Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)
Katedra wawelska - z teki Widoki Krakowa
litografia, papier; 41 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu na kamieniu:JG (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 60 zł

Zobacz

Small_64167
Sold_stamp_pl
Small_61512
Sold_stamp_pl
Small_56443
Sold_stamp_pl
Small_4064480

66698. ALEKSANDER LESSER, HENRYK ASCHENBERGER
Zestaw 3 litografii - Królowie Polski
Władysław IV, August III, Stanisław
August Poniatowski - owalne portrety
litografia, papier; ok. 15 x 11 cm;

Cena pierwotna: 900 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

64308. Władysław MAŚLAKIEWICZ (? -1922)
Projekt okładki czasopisma „Świat”
ołówek, tusz lawowany, papier;
34 x 26 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

59995. Revue de la Mode
litografia barwna, papier, 32,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. na kamieniu;

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

839. JANUSZ FERT (XX W.)
Morskie Oko
olej, sklejka, 36,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: J. FERT

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

Small_68799
Small_67800
Small_67799
Small_67798

70618. ELISE NEES VON ESENBECK (1842-1921)
Azalie, ok. 1903
olej, płótno; 77,5 x 46,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. Nees. v. Esenbeck / 1903(?)

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 4 500 zł

Zobacz

69806. W. HUGARD (XIX/XX W.)
Dziewczyny przy kominku
olej, płótno; 55,5 x 46 cm;
sygn. p. d.: W. Hugard

Cena pierwotna: 2 800 zł

Aktualna cena: 1 680 zł

Zobacz

69805. MALARZ NIEOKREŚLONY ZACHODNIOEUROPEJSKI(XIXW)
Scena rodzajowa, 3 ćw. XIX w.
olej, płótno dublowane;
43,5 x 56,5 cm

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 3 000 zł

Zobacz

69804. WALTER FIRLE (1859-1929)
Nasturcje
olej, płótno naklejone na tekturę; 40 x 55 cm;
sygn. l. d.: WALTER FIRLE.

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 2 080 zł

Zobacz

Small_67796
Small_67792
Small_66471
Small_66720
Sold_stamp_pl

69802. MALARZ NIEOKREŚLONY (XIX W.)
List
olej, płótno; 61 x 48 cm;
sygn. monogramem artysty: SJ w rombie

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

69800. ERNST LORENZ-MUROWANA (1872-1950)
Fiordy
olej, płótno; 70,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Lorenz Murowana

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 2 080 zł

Zobacz

68648. Jan SZOPIŃSKI (1893-1971)
Bukiet kwiatów
olej, płyta; 47,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie szkic kompozycji wielopostaciowej przed chatą

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

68877. Leszek PIASECKI (1928-1990)
Sanie zimą
olej, sklejka; 30,5 x 40 cm;
sygn. l. d.: Leszek Piasecki

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

Small_67797
Sold_stamp_pl
Small_67261
Sold_stamp_pl
Small_66810
Sold_stamp_pl
Small_64790
Sold_stamp_pl

69803. Franz MÜLLER-GOSSEN (1871-1946)
Żaglówka na morzu
olej, płótno; 33 x 41 cm;
sygn. l. d.: Muller -Gossen

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

69320. Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Kraków - Wawel, Kurza Stopka
ołówek, kredka, akwarela, papier; 36,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA -,

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

68933. Malarz nieokreślony (XIX w.)
Walka kogutów
olej, deska; 30 x 35,5 cm;
p. d. ślady sygnatury nieczytelnej z datą 1845?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

67236. Helen IVERSEN (1870-OK. 1930)
Żółte róże w wazonie
olej, płótno; 67 x 103 cm;
sygn. p. d.: Helen Iversen

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_66419
Sold_stamp_pl
Small_66469
Sold_stamp_pl
Small_66466
Sold_stamp_pl
Small_65843

68602. W. HERMANN (XIX/ XX w.)
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 75 x 114,5 cm;
sygn. l. d.: W. Hermann

Cena pierwotna: 3 800 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

68646. Malarz nieokreślony
Pejzaż miejski
olej, sklejka; 51 x 64,5 cm;

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

68643. Marian Teofil WYROŻEMSKI (1913-?)
Barbarka
olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: M. WYROŻEMSKI

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

68123. Malarz nieokreślony
Portret konny Fryderyka Wielkiego
Daniel CHODOWIECKI (1726-1801) - według
olej, blacha mosiężna; 19,5 x 13,5 cm;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_65252
Sold_stamp_pl
Small_64469
Sold_stamp_pl
Small_68320
Small_68520

67646. Janusz PODOSKI (1898-1971)
Pejzaż z chatą i strumykiem, 1933
olej, płyta; 45,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J. Podoski 1933

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

66964. Ryszard LEDWOS (1926-2007)
Kościół św. Wojciecha w Krakowie
olej, płótno; 45,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: R. Ledwos

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

70254. STEFAN SUBERLAK (1928 - 1994)
Sianokosy, 1950
litografia, papier; 22,5 x 30,5 cm;
u dołu opis ołówkiem: Litografia, Suberlak Stefan 1950

Cena pierwotna: 600 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

70388. ERNA ROSENSTEIN (1913 - 2004)
Bez tytułu, 2000
tusz, papier; 29 x 39,5 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: 2000 ERosenstein

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

Small_68183
Small_59797
Small_58762
Sold_stamp_pl
Small_68020
Sold_stamp_pl

70125. Audrey Hepburn jako Ariane Chavasse
- fotografia z romantycznej komedii “Miłość po południu” („Love in the Afternoon”), 1957
fotografia czarno-biała, brom, papier; 23,5 x 18 cm;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

62833. MARC CHAGALL (1887-1985) - WEDŁUG
Ukrzyżowanie
litografia barwna, papier; 35,8 x 51,5 cm (odcisk płyty),
38 x 55 cm (wymiar arkusza);

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

61932. ROY LICHTENSTEIN (1923-1997) - WEDŁUG
As I opened fire poster - Tryptyk, 1964
litografia barwna, papier; 63,5 x 52 cm (wymiar każdej z prac)

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

69978. Autor nieokreślony gdański
Zestaw trzech monotypii
1. "Martwa natura", 2. "Twarz", 3. "Kompozycja z twarzą";
monotypia, papier

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz