5901.
ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.

Pejzaż z mostem

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sopecki / Eugeniusz (ołówkiem, ? - nazwisko słabo czytelnie).

Cena pierwotna: 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 200 zł +20% opłaty aukcyjnej