91557.
ADAM MALINOWSKI (1829-1892)

Scena rodzajowa - Zabawy chłopców

olej, deska; 28,5 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: A. Malinowski

Cena pierwotna: 8 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 5 000 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 5 200 zł