91557.
ADAM MALINOWSKI (1829-1892)
Scena rodzajowa - Zabawy chłopców
olej, deska; 28,5 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: A. Malinowski
Cena pierwotna: 8 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
5 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
5 200 zł