89934.
KRYSTYNA DOBROWSKA, XX W.

Rzym, 1938

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23 x 31,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisana p. d.: ROMA 1938. Kry Dobrowska.

Cena pierwotna: 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +20% opłaty aukcyjnej