Small_4069941
Small_4069849
Sold_stamp_pl
Small_4069811
Small_4069622

5324. Patera dekoracyjna
mosiądz kuty ręcznie; średn. 37,5 cm.
Europa Środkowa, Polska?; 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

5239. Autor nieokreślony, XX w.
Przed Barbakanem Krakowskim - gobelin
gobelin, osnowa lniana, wełna wielobarwna; wymiary: 142 x 116 cm;
Polska, lata 70-80. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

5201. Grzechotka (zapewne)
blacha mosiężna, grawerowana; miedź; drewno toczone; średnica 10,2 cm;
Bałkany?, Azja?; XIX w.?

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

5019. Czarka dwuuszna
brąz, odlew; wys. 10 cm, średnica 12 cm.
Chiny, XIX/XX w.? lub wcześniej.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_4069512
Small_4069509
Small_4068972
Small_4068506

4924. Szyld zamka barokowego z uchwytem
żelazo kute; 21 x 10 cm; średnica uchwytu 7,5 cm.
Europa Środkowa, XVIII w.

Cena pierwotna: 1 400 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

4921. Dominique ALONZO (czynny 1900-1930)
Suszka secesyjna (z zestawu na biurko)
brąz złocony, drewno, filc; 7,5 x 14 x 7 cm.
Francja, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

4409. Artysta polski - Monografista L.B. (XIX/XX w.
Harnaś
płyta drewniana czerniona, z rytym przedstawieniem postaci; 36,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: wyk. LB.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

3987. Plakieta z wizerunkiem T. Kościuszki
żeliwo; wys. 28 cm (z uszkiem(, szer. 22,3 cm, głęb. 2,5 cm.
Polska, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_4068502
Small_70061
Small_4068202
Small_4068229
Sold_stamp_pl

3983. Odlewnia EISENGIESSEREI BUDERUS (czynna od 17
Plakieta - Inżynierowie i hutnicy
żeliwo?; 13,3 x 17,7 cm.
Niemcy, Wetzlar, XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

71744. Plakieta jubileuszowa z okazji 25-lecia
żeliwo (pokryte wtórnie pozłotą); 29,5 x 24 cm.
Polska, 1900

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

3724. Zestaw trzech pojemników
brąz, mosiądz; Francja lub Belgia, k. XIX/pocz. XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

3742. Puzdro huculskie
drewno, intarsja i inkrustacja, rycie; wys. 4 cm, szer. 15,5 cm, głęb. 13,5 cm;
Huculszczyzna, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4067766
Small_4066029
Small_88098
Small_88097

3332. Tablica z ekspozycji muzealnej (?)
blacha żelazna, emalia; wys. 30 cm, szer. 40 cm;
Polska, XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

1917. Bawolet - czepek damski
aksamit, jedwab, flanela, plusz; wys. ca 35 cm, szer. 23 cm (po złożeniu).
Europa Środkowa, Polska?; XIX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

88324. Stoliczek - konsolka narożny
drewno owocowe (czereśnia?); wys. 75 cm; szer. 63 cm; głęb. 45 cm;
Europa Środkowa, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 780 zł

Zobacz

88323. Sekretarzyk w stylu późnego biedermeier
orzech; 99 x 112 x 63 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

Small_88096
Small_87955
Small_4070340
Small_4070373

88322. Komplet mebli w stylu biedermeier
imitujących wyroby słynnej wiedeńskiej firmy Danhauser
orzech; Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 9 000 zł

Aktualna cena: 5 850 zł

Zobacz

88183. Skrzynia-ława w stylu renesansowym
dębina; 102 x 137,5 x 64 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 950 zł

Zobacz

5688. Fotel art déco
konstrukcja - buczyna; 91 x 73,5 x 80 cm.
Europa Zachodnia, lata 50.-60. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

5721. Komplet czterech fotelików "King Cole"
wg. projektu Jamesa Monta (1904-1978)
buczyna; 73,5 x 58 x 58 cm.
Skandynawia, lata 50.-60. XX w.

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 2 600 zł

Zobacz

Small_85103
Small_4068955
Sold_stamp_pl

85561. Skrzynia klasycystyczna
jesion, z intarsjami ze śliwy i brzozy; 70,5 x 147 x 69 cm;
Europa Środkowa, Niemcy 1. ćw. XIX w.

Cena pierwotna: 10 200 zł

Aktualna cena: 3 060 zł

Zobacz

4394. Taboret w stylu mebli secesyjnych
drewno iglaste bejcowane na ciemno; 47 x 33 x 33 cm.
Podhale, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz