56854.
KAZMIERA ROMAN (1921-1987)

Staruszka z różańcem

olej, płótno; 59 x 49 cm;

Cena pierwotna: 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej