7799.
M. ROMANOWSKI, XX w.

Kapliczka w Zawoi, 1950

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana l. d.: Zawoja 19.VIII 1950 / MRomanowski (kredką).

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 320 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 400 zł