94686.
Eugeniusz GROTTO-ŚLEPIKOWSKI (1903-1968)

Portret Ignacego Brzezińskiego - prezesa kuśnierzy w m. Łodzi

olej, płótno; 115 x 78 cm;
sygn. p. d.: E. G. Ślepikowski;
na odwrocie na krośnie informacja o osobie sportretowanej: ZYGMUNT IGNACY BRZEZIŃSKI UR. 24.V.1922 r. / PREZES KUŚNIERZY m. ŁODZI,
na płótnie napis: Max Scheurich / Liegnitz 1930.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 500 zł