Jak kupić

 


 

Jak kupić na aukcji holenderskiej

 

Co to jest aukcja holenderska?

Aukcja holenderska to specyficzny rodzaj licytacji polegający na stopniowym obniżaniu ceny wywoławczej. Pierwsza osoba, która zgłosi chęć zakupu staje się nabywcą obiektu.

Sukcesywne obniżanie ceny odbywa się w następujący sposób: pierwsza cena to cena obniżona o ok. 20% w stosunku do pierwotnej ceny. Kolejne obniżki stanowią ok. 5% pierwotnej ceny i następują: pierwsza - najwcześniej po 7 dniach, od momentu publikacji obiektu na stronie internetowej aukcji holenderskiej, a kolejne - po każdym następnym tygodniu, zawsze w czwartki ok. godziny 14.00

Jak licytować?

Do licytacji są uprawnione osoby, które zarejestrują się na stronie internetowej aukcji holenderskiej podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz zapoznały się z regulaminem aukcji.

Po zalogowaniu się na stronie aukcji holenderskiej można zakupić interesujący obiekt w obecnie wyświetlonej cenie za pomocą opcji kup teraz.  Każdorazowa należy potwierdzić chęć  zakupu interesującego Państwa obiektu. Należy również pamiętać o prowizji aukcyjnej, która wynosi 20% liczone od ceny zakupu. 

Po zakupie obiektu otrzymacie Państwo maila z całkowitą kwotą za jaką został zakupiony obiekt i dalszym sposobem postępowania.

Jak uregulować płatność i odebrać obiekt?

Wylicytowany obiekt powinien zostać wykupiony w ciągu pięciu dni od daty transakcji. Można tego dokonać za pośrednictwem przelewu bankowego, podając w tytule numer pozycji oraz autora obiektu lub też przy odbiorze przedmiotu w Domu Aukcyjnym Rempex.

Rempex Sp. z o.o.
ul. Barcicka 38
01-839 Warszawa

Bank Ochrony Środowiska S.A.
PL 09 1540 1157 2115 6680 9379 0001
Swift: EBO SPL PW

Dokonać płatność jaki i odebrać wylicytowane obiekty można w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex.

Dom Aukcyjny Rempex
ul. Karowa 31
00-324 Warszawa

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: 11.00 – 19.00
Tel. 22 826 44 08 

Zachęcamy również do odwiedzenia Domu Aukcyjnego Rempex by zapoznać się z obiektem przed zakupem, z jego stanem technicznym lub też by uzyskać więcej informacji na jego temat.

 

Jeśli chcieliby Państwo by zakupiony obiekt został wysłany prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z działem sprzedaży: 22 826 44 08, salon@rempex.com.pl

Jeśli mają Państwo pytania lub uwagi dotyczące aukcji holenderskich prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z działem sprzedaży: 22 826 44 08, salon@rempex.com.pl