2782.
LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)

Pejzaż

olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;
na odwrocie nieczytelny napis ołówkiem.

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +18% opłaty aukcyjnej