Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);sygn. l. d.: Kwiatkowski;na odwrocie nieczytelny napis ołówkiem.
Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej