Small_4069054
Sold_stamp_pl
Small_4068960
Small_4068225
Sold_stamp_pl
Small_4068224

4483. Monografista G.B., XIX w.
Skrzypek, 1869
ołówek, biała kredka, brązowy papier; 37 x 32,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: G.B. 1869.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

4399. Awit SZUBERT (1837-1919)
Portret trupy teatralnej
fotografia albuminowa, papier naklejony na tekturę;
17,5 x 25 cm (wymiar fotografii), 19 x 26,8 cm (wymiar tektury)

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

3738. Aleksander SOŁTAN (1903-1994)
Motywy Warszawy - teka grafik
6 autolitografii, papier; 11,5 x 8,3 (wymiar odbitki), 14,5 x 10,5 cm (wymiar arkusza);
opis autorski wraz z sygnaturą u dołu grafiki (ołówkiem)

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

3737. Marian KONARSKI (1909-1998)
Klasztor Norbertanek na Salwatorze, 1957
ołówek, papier; 16 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: 13. X. 57. M. KONARSKI.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_73939
Sold_stamp_pl
Small_4070332
Small_4070335
Small_87444

75209. ZDZISŁAW CZERMAŃSKI (1890-1970), STANISŁAW OS
Józef Piłsudski na Syberji.
8 całostronicowych, sygnowanych drzeworytów na osobnych tablicach
Stanisława Ostoi-Chrostowskiego, załączona teka barwnych 12 plansz

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

5680. S. PUDOWKIN, XX W.
Pejzaż wiejski
olej, sklejka; 45 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Pudowkin / … (cyrylicą, dalej napis nieczytelny).

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

5683. Jan SCHNAIDER, XIX / XX w.
Cieszyn zimą, 1912
ołówek, akwarela, gwasz, papier; 18,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wyrys Jan Schnaider / w lutym 1912. (? - słabo czytelnie)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

87688. TADEUSZ CIEŚLEWSKI (1870-1956)
Widok z Zapiecka na stronę Dekerta
akwarela, papier;
28 x 40 cm (w świetle oprawy)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 960 zł

Zobacz

Small_86915
Small_86914
Small_86910
Small_86909

87167. H. MÜNNICH, XX W.
Kwitnąca wiśnia
olej, płótno naklejone na tekturę; 27 x 33 cm;
sygn. l.d. pod ramą: hm.

Cena pierwotna: 3 421 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

87166. AUTOR NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.
Scena orientalna
gwasz, jedwab naklejony na tekturkę;
17,6 x 18,5 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 052 zł

Aktualna cena: 1 440 zł

Zobacz

87162. PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960)
Wenecja - kościół św. Marka, 1929
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Pietrzykowski / Wenecja 1929

Cena pierwotna: 2 509 zł

Aktualna cena: 1 750 zł

Zobacz

87161. PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960)
Wenecja - Most Westchnień, 1929
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36 x 24 cm;

Cena pierwotna: 2 509 zł

Aktualna cena: 1 750 zł

Zobacz

Small_86908
Small_86907
Small_86906
Small_86903

87160. PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960).
Kaplica Zygmuntowska - Katedra Wawelska
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: PIETRZYKOWSKI / KRAKÓW 1927

Cena pierwotna: 2 509 zł

Aktualna cena: 1 750 zł

Zobacz

87159. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.
Góral z fajką, 1897
akwarela, papier; 38 x 22 cm;
sygn. l. d.: JM 97 (? - słabo czytelnie).

Cena pierwotna: 1 824 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

87158. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
Widok na grzbiet Karkonoszy
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 38 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: A v Molnar

Cena pierwotna: 2 965 zł

Aktualna cena: 2 070 zł

Zobacz

87155. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
„Dwór Żydowski” w Tűchersfeld
akwarela, papier; 42 x 31 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Cena pierwotna: 2 965 zł

Aktualna cena: 2 070 zł

Zobacz

Small_86902
Small_86899
Small_86892
Small_86888

87154. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
Wiosna w Oberbayern
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Cena pierwotna: 2 965 zł

Aktualna cena: 2 070 zł

Zobacz

87151. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Martwa natura z bukietem kwiatów
olej, płótno; 92 x 77 cm;
obraz przed konserwacją.

Cena pierwotna: 6 956 zł

Aktualna cena: 4 860 zł

Zobacz

87144. MARIAN PUFFKE (1888-1925)
Potok zimą, 1919
akwarela, papier; 37,5 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: Marian Puffke / 1919

Cena pierwotna: 2 281 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

87140. FRANCISZEK TEPA (1829-1889)
Grek z Koryntu, 1858
akwarela, papier; 31 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. Tepa / Paryż - 1858

Cena pierwotna: 6 043 zł

Aktualna cena: 4 230 zł

Zobacz

Small_86886
Small_86884
Small_88061
Small_85594

87138. STANISŁAW NOAKOWSKI (1867-1928)
Przed burzą
piórko, tusz, akwarela, papier; 26,7 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: SN / … (monogram wiązany, dalej napis nieczytelny).

Cena pierwotna: 1 824 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

87136. ANTONI WILIŃSKI, XX W.
Widok na kościół św. Anny w Warszawie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Wiliński 1931

Cena pierwotna: 1 938 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

88289. Antoni TESLAR (1898-1972)
Kwiaty w wazonie, 1960
olej, płótno naklejone na tekturę; 31,4 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Teslar / 1960

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

86003. EDWARD MATUSZCZAK (1906-1965)
Podhalański kościółek, 1947
olej, płótno; 34 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Matuszczak / 1947

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 640 zł

Zobacz

Small_81188
Small_4069953
Small_4069936
Small_4070195

81881. ZYGMUNT NADEL (1854-1926)
Para obrazów: Mężczyzna palący, Szyjąca
olej, deska; 39 x 26 cm;
każdy obraz sygn. i dat. p. d.: Sig. Nadel / 1903.

Cena pierwotna: 4 700 zł

Aktualna cena: 3 040 zł

Zobacz

5336. Władysław DUNIN-MARCINKIEWICZ (1887-1968)
Para obrazów - Pejzaże
1. Pejzaż z wierzbami - olej, tektura, 23 x 23 cm;
2. Pejzaż - olej, tektura, 24,3 x 33 cm (w świetle oprawy)

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz

5319. Kazimierz KOPCZYŃSKI (1908-1992)
Kwiaty w wazonie
olej, tektura, 50,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kopczyński

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

5564. Malarz nieokreślony, w typie Henryka SZCZYGLI
Wiejska chata, ok. 1910
olej, tektura; 38,5 x 31 cm;
sygn. p. d.: S … (? - nieczytelna)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

Small_4070190
Small_4070182
Sold_stamp_pl
Small_4069303
Sold_stamp_pl
Small_86309

5559. Maria GUNTNER-KAWALEROWICZ (1916-1996)
Martwa natura z dzbanem i owocami
olej, sklejka, 36 x 40 cm;
na odwrocie napis: Autor / Maria Guntner-Kawalerowicz / 1949

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

5551. Józef WRZESIŃSKI (1872 - ?)
Widok na kościół na Pęksowym Brzyzku
akwarela, papier; 40 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wrzesiński (? - fragment sygnatury).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

4720. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Kościół w Limanowej, 1935
olej, płótno; 65 x 75 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: ... (?) / Limanowa 35.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

86672. Roman RABCEWICZ (1902-1998)
Pejzaż spod Tatr
olej, płyta; 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Rabcewicz

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_86308
Sold_stamp_pl
Small_4069830
Small_4069757
Small_4069756
Sold_stamp_pl

86671. Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)
Chata w górach
olej, tektura; 28 x 32 cm;
sygn. p. d.: F. JAŹWIECKI

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

5220. Karol FERFECKI (1909-1985)
Tulipany w wazonie, 1944
olej, tektura; 47,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: K. Ferfecki / 1944

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

5147. W. JOŃCZAK, XX w.
Pejzaż z rzeką, 1984
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: W. Jończak / 1984 / SASKA VODA

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

5146. Adolf HYŁA (1897-1965)
Chaty, 1938
olej, tektura; 38 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Adolf Hyła 938

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

Small_86724
Small_86723
Small_86092
Small_4069917
Sold_stamp_pl

87026. Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)
Widoki na Piotrków Trybunalski
1. akwarela, kredka, ołówek, papier; 27 x 29 cm (w świetle oprawy).
2. kredka, ołówek, papier; 27,5 x 23 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

87025. Johann Caspar RAHN (1769-1840)
Pejzaż nadmorski fantastyczny z rybakami
olej, blacha; 21 x 28 cm;
sygn. p. d.: Rahn / p. [inxit].

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

86472. Malarz nieokreślony, łemkowski (?), XIX w.
Ikona czteropolowa
olej, płótno naklejone na płytę; 52 x 110 cm;
obraz przed konserwacją (liczne ubytki malatury).

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 2 750 zł

Zobacz

5302. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Typy góralskie
olej, płótno, 23 x 39 cm;
sygn. l. d.: nieczytelnie

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

Small_4069898
Sold_stamp_pl
Small_84438
Small_84231
Sold_stamp_pl
Small_84230
Sold_stamp_pl

5288. STANISŁAW PIZL (1896-1968)
Pejzaż z wierzbami
olej, sklejka; 27 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Pizl

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

84931. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Pejzaż z drzewami
tusz lawowany, papier naklejony na karton;
27,5 x 37 cm (w świetle passe-partout)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

84745. JERZY ADAM BRANDHUBER (1897-1981)
Portret Włodzimierza Wanica
olej, płyta pilśniowa; 60 x 45 cm;
sygn. l. d.: Brandhuber

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

84744. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Portret Franciszka Raszeji
olej, płótno; 46 x 38 cm;
na odwrocie, na ramie papierowa nalepka z opisem: Raszeja 30 X 40.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_81187
Small_4069639
Small_85194
Sold_stamp_pl
Small_4069446

81880. LUDWIK CZAYKOWSKI (1895-1961)
Anemony w szklanym wazonie, 1957
olej, płótno; 40 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: L. Czaykowski / 57.

Cena pierwotna: 5 500 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz

5034. L. GOVANS, XIX W.
Motyw z małego miasta
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: L. Govans

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

85647. Józef KLUKOWSKI (1894-1945)
Akt kobiety, 1924
akwarela, ołówek, gwasz, karton naklejony na tekturę; 19 x 11,3 cm;
sygn. p. d.: K., l. d. data: 1924.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 660 zł

Zobacz

4858. Heinrich NAUEN (1880-1941)
Pejzaż
pastel, papier; 25,5 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Nauen / Boitsfort (nazwa miejscowości, gmina Brukseli słabo czytelna).

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz