Small_4072836
Small_4072834
Small_4073103
Small_4073100

8067. Tadeusz ZAMIAR (1905-1966)
Pejzaż morski
pastel, papier; 28 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zamiar

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

8065. Maria LECHOWSKA-BUJAK (1930-2018)
Kościółek
olej, tektura; 35,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MARIA BUJAK

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

8332. Malarze nieokreśleni, XX w.
Zestaw 4 obrazów
1. Śpiąca 2. Pejzaż z chmurami 3. Widok na kościół Bożego Ciała w Krakowie
4. Słoneczniki przed wiejską chatą

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

8329. T. SIKORSKI, XX w.
Widok na wieżę ratuszową i Sukiennice
akwarela, papier; 24,5 x 17 cm;
sygn. l. d.: TSikorski

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

Small_4073099
Small_4073096
Small_4073091
Small_4073090

8328. Zofia FIJAŁKOWSKA (1909-1989)
Zestaw 6 ilustracji do bajki „Na jagody” Marii Konopnickiej - Makieta książki
akwarela, gwasz, papier; 64 x 48 cm;
(każda z ilustracji; całość ujęta w tekturową oprawę)

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

8325. Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Kobieta z chrustem
olej, tektura; 29 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Woj. Fleck

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

8320. Jan STAŃDA (1912-1987)
Pejzaż wiosenny
olej, tektura; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stańda

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

8319. Jan STAŃDA (1912-1987)
Dwa projekty witraży w Rybarzowicach
Św. Jadwiga i Maksymilian Maria Kolbe
tusz, akwarela, karton, 29 x 11 cm (wymiar kompozycji)

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_4073086
Small_4073237
Small_4073235
Small_4073370

8315. Tadeusz WOJTAROWICZ, XX w.
Para obrazów - Tatry, 1983
1. Widok na Giewont
2. Pejzaż górski

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

8463. Edward WIESZCZEK, XX w.
Pejzaż z Rabki, 1969
akwarela, papier; 36,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane p. d.: E. Wieszczek / Rabka 1969. (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

8461. Zygmunt KAŁUSKI (1880-1968)
Ulica Cicha - Krakowskie Bronowice, 1963
olej, płyta; 37,5 x 55,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. Kałuski / 1963.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

8594. Stanisław MAZUŚ (ur. 1940)
Chaty w górach
olej, płótno; 42,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: Mazuś

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

Small_93615
Small_4073281
Sold_stamp_pl
Small_4073389
Sold_stamp_pl
Small_94497
Sold_stamp_pl

93678. Zygmunt KRÓL (1899-1983)
Pejzaż
olej, płótno; 44 x 59 cm;
sygn. l. d.: Król Z.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

8505. L. MAKŁOWICZ, 1 poł. XX w.
Motyw z Kołomyi (?), 1902
akwarela, papier; 19 x 28 cm;
sygn. l. d.: L. Makłowicz; napis p. d.: … (nazwa miejscowości ?, ołówkiem)

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

8613. K. TRAMPEDACH ?, XIX / XX w.
Pejzaż leśny z sosnami, 1902
olej, płótno; 35 x 48 cm;
sygn. p. d.: K. Trampedach / 1.7.02. (słabo czytelnie)

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 820 zł

Zobacz

94542. ROMAN ANTONI BREINTENWALD (1911-1985)
Partyzanci
olej, płótno; 120 x 60 cm;
sygn. l. d.: RBreitenwald

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 2 700 zł

Zobacz

Small_94621
Small_97176
Small_4073385
Sold_stamp_pl
Small_97994

94666. LUDWIK MISKY (1884-1938)
Zima - Roztopy
olej, tektura; 69,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: LMisky

Cena pierwotna: 5 500 zł

Aktualna cena: 3 300 zł

Zobacz

97163. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Pejzaż
olej, płótno dublowane na wosk;
74 x 52,5 cm.

Cena pierwotna: 3 350 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

8609. Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Kwiaty i owoce
olej, płótno; 54,5 x 36,5 cm.
Stan zach.: obraz po konserwacji.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

97962. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.
Portret mężczyzny w futrzanej czapie
olej, sklejka; 18,5 x 12,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kostrawickij (? słabo czytelnie, cyrylicą)

Cena pierwotna: 1 350 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_94623
Small_4073273
Sold_stamp_pl
Small_4072967
Sold_stamp_pl
Small_4072964
Sold_stamp_pl

94668. EDWARD TROJANOWSKI (1873-1930)
Motyw z miasteczka, 1926
akwarela, papier; 31 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: E. TROJANOWSKI / 1926

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

8499. Kasper ŻELECHOWSKI (1863-1942)
Dziewczyna w stroju ludowym
olej, tektura; 35 x 25 cm;
sygn. l. d. Żelechowski.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

8198. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W. (?)
Madonna z Dzieciątkiem
olej, płótno dublowane; 31,5 x 26 cm;
obraz przed konserwacją.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

8195. MIECZYSŁAW WĄTORSKI (1903-1979)
Pejzaż z domem
olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. WĄTORSKI

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4072963
Sold_stamp_pl
Small_4072953
Small_4072945
Sold_stamp_pl
Small_4072942
Sold_stamp_pl

8194. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Martwa natura z kwiatami, 1964
olej, płótno; 78 x 98 cm;
sygn. i dat. l. d.: ASiwecki / 64.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

8184. JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Portret mężczyzny w fotelu, 1967?
olej, płótno; 102 x 71,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1967

Cena pierwotna: 3 800 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

8176. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Panorama miejska, 1964
olej, płótno; 78,5 x 92 cm;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

8173. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Gosposia w sadzie
olej, płótno; 94,5 x 117,5 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki

Cena pierwotna: 2 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

Small_96787
Small_4073183
Sold_stamp_pl
Small_93984
Small_86902

96791. Malarz nieokreślony, XX w.
Pejzaż górski
olej, tektura; 73,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: WRene / ....1937

Cena pierwotna: 3 320 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

8412. WILLY SPRINGER, XX W.
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Willy Springer

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

94039. JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Wieczór przy ognisku
olej, płótno; 73 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

87154. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
Wiosna w Oberbayern
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Cena pierwotna: 2 965 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

Small_95265
Small_4072635
Sold_stamp_pl
Small_4072627
Sold_stamp_pl
Small_4072625

95295. Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Zimowy wieczór - powrót do zagrody
olej, tektura; 33 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: A[lfre]d Burg (? słabo czytelnie).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

7885. Otton Edward BORZEMSKI (? - 1978)
Pejzaż z okolic Hrebenowa w Bieszczadach Wschodnich
olej, tektura; 15 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BORZEM

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

7877. Tadeusz KUCIK (1902-1962)
Pejzaż ze snopami
akwarela, papier; 20 x 28,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kucik (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

7875. BURSKA-SZUBARGA (XX w.)
Pejzaż
olej, płótno; 36 x 44 cm;
sygn. l. d.: [Burska] Szubarga

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_4071736
Small_94013
Sold_stamp_pl
Small_94011
Small_94010
Sold_stamp_pl

7003. Jan Nepomucen BIZAŃSKI (1804-1878)
Święty Jan, 1828
olej, płótno; 40 x 26,5 cm;
na odwrocie, na płótnie napis autorski (?)

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

94068. Franciszek WÓJCIK (1903-1984)
Morskie Oko, 1967
olej, płótno; 44 x 44,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: FWójcik 67

Cena pierwotna: 2 530 zł

Aktualna cena: 850 zł

Zobacz

94066. Autor nieokreślony, XIX / XX w.
Drzewa
ołówek, karton;
51 x 36 cm.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

94065. Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Kraków - Brama Floriańska
olej, tektura; 33 x 22 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_94006
Sold_stamp_pl
Small_94004
Sold_stamp_pl
Small_93983
Sold_stamp_pl
Small_93977
Sold_stamp_pl

94061. Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)
Zima przy kościele św. Barbary w Krakowie
akwarela, tektura; 26 x 35 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

94059. Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)
Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie
akwarela, papier; 50 x 30 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański

Cena pierwotna: 2 530 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

94038. H. HUNDT, XIX/XX w.
Klif - nokturn, 1896
olej, płótno; 118 x 84 cm;
sygn. i dat. l. d.: H HUNDT 1896

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

94032. Malarz nieokreślony, XX w.
Myśliwy
olej, płótno dublowane; 93 x 75 cm.
Praca nieznanego z imienia artysty z kręgu Fryderyka Pautscha.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_93975
Sold_stamp_pl
Small_93958
Sold_stamp_pl
Small_95172
Small_94641

94030. Teodor Baltazar STACHOWICZ (1800-1873)
Uliczka przy Rynku w Krakowie
akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 64 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: T. STACHOWICZ

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

94013. R. LANGE, XX w.
Nokturn morski
olej, płótno; 61 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: R. Lange i dat.: 38 (? - zatarta).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

95210. Willem II VAN DORT (1905-c.1995)
We wsi
olej, płótno; 59,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: W v Dort.

Cena pierwotna: 3 320 zł

Aktualna cena: 664 zł

Zobacz

94686. Eugeniusz GROTTO-ŚLEPIKOWSKI (1903-1968)
Portret Ignacego Brzezińskiego - prezesa kuśnierzy w m. Łodzi
olej, płótno; 115 x 78 cm;
sygn. p. d.: E. G. Ślepikowski

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz