Small_4072957
Small_4072953
Small_4072945
Small_4072942

8188. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Portret sędziego, 1964
olej, płótno; 120 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: ASiwecki / 64

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

8184. JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Portret mężczyzny w fotelu, 1967?
olej, płótno; 102 x 71,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1967

Cena pierwotna: 3 800 zł

Aktualna cena: 950 zł

Zobacz

8176. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Panorama miejska, 1964
olej, płótno; 78,5 x 92 cm;
sygn. i dat. l. d.: ASiwecki / 64.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

8173. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Gosposia w sadzie
olej, płótno; 94,5 x 117,5 cm;
sygn. p. d.: ASiwecki

Cena pierwotna: 2 800 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_4072940
Sold_stamp_pl
Small_4072938
Sold_stamp_pl
Small_4072936
Sold_stamp_pl
Small_96787

8171. CZESŁAW RZEPIŃSKI (1905-1995)
Pejzaż, przed 1962
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

8169. JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nocne rozmowy, 1964
olej, płótno; 21 x 32 cm;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

8167. CZESŁAW RZEPIŃSKI (1905-1995)
Kwitnące drzewo
olej, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. l. d.: Rzepiński

Cena pierwotna: 4 800 zł

Aktualna cena: 3 360 zł

Zobacz

96791. Malarz nieokreślony, XX w.
Pejzaż górski
olej, tektura; 73,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: WRene / ....1937

Cena pierwotna: 3 320 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_4073184
Small_4073183
Small_4073181
Small_93984

8413. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Dziewczyna w czerwonym płaszczu
pastel, papier naklejony na karton; 36 x 28 cm (w świetle oprawy);
opisany l. d.: Paris / CH (?, monogram wiązany, słabo czytelny).

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

8412. WILLY SPRINGER, XX W.
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Willy Springer

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

8410. STANISŁAW KLIMOWSKI (1891-1982)
Pejzaż
akwarela, papier; 33,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: SKlimowski

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

94039. JERZY POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Wieczór przy ognisku
olej, płótno; 73 x 61 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

Small_4073021
Sold_stamp_pl
Small_4073020
Small_4072797
Small_4072916
Sold_stamp_pl

8252. DONALD SOLO (1919-2010)
Remont kutrów
olej, płótno; 49,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Solo 1984.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

8251. DONALD SOLO (1919-2010)
Widok na stocznię w Gdańsku
olej, płótno naklejone na tekturę; 36,5 x 74 cm;
sygn. p. d.: Solo 84.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

8038. TADEUSZ CYBULSKI (1878-1954)
Zapowiedź konterfektu, przed 1943
olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. l. d.: T. Cybulski (ołówkiem)

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

8147. Jan PRZEŁOMIEC (1920-2013)
Martwa natura
olej, płótno naklejone na tekturę, 52 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: JP.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_4072915
Sold_stamp_pl
Small_4072914
Small_4072908
Small_4072689
Sold_stamp_pl

8146. JARZĄBEK, XX w.
Akt leżącej kobiety nad rzeką
olej, płótno; 47 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jarząbek

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

8145. JARZĄBEK, XX w.
Róże w wazonie
olej, sklejka; 65 x 76 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jarząbek

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

8139. M.Z., XX w.
Pejzaż z drewnianym kościółkiem
olej, płótno naklejone na tekturę; 32,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: M Z... (nazwisko nieczytelne).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

7937. Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Martwa natura z kwiatami
olej, tektura; 63,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: J. Świderski

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 820 zł

Zobacz

Small_4072664
Sold_stamp_pl
Small_86902
Small_4072796
Small_95805
Sold_stamp_pl

7912. Anna CASPARY (1870-?)
Jezioro Ełckie
olej, tektura fakturowana; 47,5 x 72,5 cm;
sygn. p. d.: A. Caspary.

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

87154. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
Wiosna w Oberbayern
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Cena pierwotna: 2 965 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

8037. STANISŁAW ŻURAWSKI (1889-1976)
Portret mężczyzny
ołówek, akwarela, papier; 46 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: St. Żurawski (ołówkiem).

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

95823. Mieczysław REYZNER (1861-1941)
Pejzaż z rzeczką, 1932
olej, sklejka; 75 x 63,5 cm;
sygn. i dat. p. d. Mieczysław Reyzner 1932.

Cena pierwotna: 4 650 zł

Aktualna cena: 2 500 zł

Zobacz

Small_4072462
Sold_stamp_pl
Small_4072811
Sold_stamp_pl
Small_4072805
Sold_stamp_pl
Small_95265

7717. ROMAN ANTONI BREITENWALD (1911-1985)
Akt kobiety
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: RBreitenwald

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz

8052. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Dziedzic na koniu, 1932?
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 21 x 27,2 cm;
sygn. l. d.: CzKw… / 1932 r. (? - sygnatura nieczytelna).

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

8046. STANISŁAW WESTWALEWICZ (1906-1997)
Żółte róże w wazonie
olej, płyta; 60 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: S. Westwalewicz

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

95295. Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Zimowy wieczór - powrót do zagrody
olej, tektura; 33 x 22,7 cm;
sygn. l. d.: A[lfre]d Burg (? słabo czytelnie).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_95264
Sold_stamp_pl
Small_4072635
Sold_stamp_pl
Small_4072627
Small_4072625

95294. Malarz nieokreślony, XX w.
Maryla
olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 33,5 cm;
napis l. d.: Maryla.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

7885. Otton Edward BORZEMSKI (? - 1978)
Pejzaż z okolic Hrebenowa w Bieszczadach Wschodnich
olej, tektura; 15 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BORZEM

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

7877. Tadeusz KUCIK (1902-1962)
Pejzaż ze snopami
akwarela, papier; 20 x 28,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kucik (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

7875. BURSKA-SZUBARGA (XX w.)
Pejzaż
olej, płótno; 36 x 44 cm;
sygn. l. d.: [Burska] Szubarga

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_4071736
Small_91723
Small_91719
Small_90020
Sold_stamp_pl

7003. Jan Nepomucen BIZAŃSKI (1804-1878)
Święty Jan, 1828
olej, płótno; 40 x 26,5 cm;
na odwrocie, na płótnie napis autorski (?)

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

91822. JANUSZ STRZAŁECKI - JAST (1902-1983)
Martwa natura / portret - obraz dwustronny
olej, tektura; 58 x 48 cm;
sygn. p. d.: Jast

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 3 400 zł

Zobacz

91818. ERNST BLEY, XX W.
Pustać Lüneburska [Lüneburger Heide], 1936
olej, płótno; 61 x 91 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: E. Bley / Hamburg / 1936

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

90175. JANUSZ STRZAŁECKI (1902-1983)
Martwa natura z butelką i owocami, 1955
olej, płótno; 45 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Strzałecki / 1955.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 3 000 zł

Zobacz

Small_90019
Small_89876
Small_94013
Sold_stamp_pl
Small_94011

90174. AGUSTÍN SALINAS Y TERUEL (1861-1928; INNE ŹRÓ
Hiszpanka
olej, płótno naklejone na płytę; 41 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Salinas / Seville

Cena pierwotna: 4 700 zł

Aktualna cena: 3 500 zł

Zobacz

90039. STANISŁAW CZAJKOWSKI (1878-1954)
Jesień na polach, 1931
olej, tektura; 25 x 33 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1931

Cena pierwotna: 6 350 zł

Aktualna cena: 4 700 zł

Zobacz

94068. Franciszek WÓJCIK (1903-1984)
Morskie Oko, 1967
olej, płótno; 44 x 44,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: FWójcik 67

Cena pierwotna: 2 530 zł

Aktualna cena: 850 zł

Zobacz

94066. Autor nieokreślony, XIX / XX w.
Drzewa
ołówek, karton;
51 x 36 cm.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_94010
Sold_stamp_pl
Small_94006
Sold_stamp_pl
Small_94004
Sold_stamp_pl
Small_93983
Sold_stamp_pl

94065. Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Kraków - Brama Floriańska
olej, tektura; 33 x 22 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

94061. Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)
Zima przy kościele św. Barbary w Krakowie
akwarela, tektura; 26 x 35 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

94059. Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)
Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie
akwarela, papier; 50 x 30 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański

Cena pierwotna: 2 530 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

94038. H. HUNDT, XIX/XX w.
Klif - nokturn, 1896
olej, płótno; 118 x 84 cm;
sygn. i dat. l. d.: H HUNDT 1896

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_93980
Sold_stamp_pl
Small_93977
Small_93975
Small_93969
Sold_stamp_pl

94035. Izydor Ignacy CZAJ-GOLDHUBER (1896-1942)
Miasteczko
olej, płótno; 55 x 69 cm;
sygn. p. d.: I. Czaj

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

94032. Malarz nieokreślony, XX w.
Myśliwy
olej, płótno dublowane; 93 x 75 cm.
Praca nieznanego z imienia artysty z kręgu Fryderyka Pautscha.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

94030. Teodor Baltazar STACHOWICZ (1800-1873)
Uliczka przy Rynku w Krakowie
akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 64 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: T. STACHOWICZ

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

94024. L. ORTELLI, XX w.
Łodzie na brzegu
olej, tektura; 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. ORTELLI

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz