Small_77212
Sold_stamp_pl
Small_70509
Small_70514
Small_4067604

78226. EDWARD MESJASZA (1929-2007)
Piłsudski na kasztance, 1991
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

72136. Malarz nieokreślony, XX w.
Modlitwa Arabów
olej, deska; 14,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: HJW.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

72141. C. LECHNER, XIX w.
Miasteczko
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
26,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: C. LEHNER.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

3181. Andrzej PILICHOWSKI-RAGNO (ur. 1967)
Bez tytułu, 2017
fotografia kolorowa, wydruk na papierze archiwalnym; 30 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PILICHOWSKI-RAGNO 2017 (ołówkiem), nakład: 1/9.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

Small_74823
Small_4066682
Small_71830
Sold_stamp_pl
Small_77215

76001. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Przestrzeń IV, 1960
olej, płótno; 95 x 120,5 cm;
sygn. na odwrocie: Władysław / Popielarczyk,

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 630 zł

Zobacz

2426. Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)
Martwy ogród V, 2012
kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_77214
Small_72575
Small_75327
Small_71831

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

73967. Malarz nieokreślony, XX w.
Cerkiew św. Jana, 1989
olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

73293. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza II
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 88 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

Small_71828
Small_71827
Small_71826
Small_71825

73290. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mebli, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73288. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W4, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton;
p. d. sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73287. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza opery - W1, 1962
sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_72774
Small_72773
Small_72772
Small_72771

74123. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. p d.: 19 AŻ 69 (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74120. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892 - 1978)
Postać kobieca
sygn. i dat. u dołu.: XIX-; AŻ; - 68. (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72770
Small_72769
Small_72768
Small_72766

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74118. MIŁEK RYSZARD (UR. 1955)
Pejzaż, 1997
pastel, papier; 41 x59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R.Miłek 97 ?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

74117. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek II, 2006
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74115. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Z cyklu "Jeździec", 2006
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72765
Small_72764
Small_72763
Small_72762

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72761
Small_72760
Small_72759
Small_71167
Sold_stamp_pl

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

Small_4064576
Small_4064418
Small_57829
Small_4067054

900. KAROL MAKSYMILIAN BABILAS (UR. 1992)
Pejzaż arbitralny, 2013
olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

2734. AUTOR NIEROZPOZNANY
Macierzyństwo
terakota; wys. 17 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 11 cm;
Polska, lata 50-60. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_4066584
Small_4066583
Small_4066022
Small_4066008

2356. ANTONI KURZAWA (1842-1898)
Somosierra - plakieta
Edward KRASNOSIELSKI i S-ka, Wyroby Bronzowe i Srebrne;
Polska, Warszawa, 1914-1918 (oryginał ok. 1890).

Cena pierwotna: 3 100 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

2355. ANTONI KURZAWA (1842-1898)
Przeprawa przez Wilię - plakieta

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

1910. Julia SMOLKÓWNA
Rodzeństwo
gips, odlew malowany; wys. 17,5 cm;
Polska, Lwów, lata 20-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

1905. Karol HUKAN (1888-1958)
Popiersie kobiety
gips malowany, wys. 24 cm, szer. 18,2 cm, głęb. 13 cm.
Polska, Kraków, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_69529
Small_76692
Small_17438
Small_69583
Sold_stamp_pl

71266. Ludwika NITSCHOWA (1889-1989)
Mikołaj Kopernik
beton, złocenie galwaniczne, lakier; wys. 62 cm;
Polska, Warszawa, 1973 (?)

Cena pierwotna: 20 000 zł

Aktualna cena: 4 000 zł

Zobacz

77733. Wytwórnia Rosenthal & Co., Selb (Bawaria)
Serwis deserowy Empire
porcelana, druk barwny naszkliwny i druk złocony;
Niemcy, okres międzywojenny

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 630 zł

Zobacz

30482. Ecritoire - chłopiec z kotkiem i papużką
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm, podst. 14 x 9,5 cm; Nie sygnowany.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

71315. Naczynie do Ponczu
Szkło przeźroczyste, trawione, matowione, aplikowane szklanymi koralikami, złocone; wys. 23 cm, średnica brzuśca ca 13 cm.
Niemcy? pocz. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_25835
Small_1021899
Sold_stamp_pl
Small_1021819
Sold_stamp_pl
Small_73627
Sold_stamp_pl

36512. Talerzyk
porcelana, farby naszkliwne, średn.: 16,5 cm; Chiny XIX / XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

12119. Talerz-paterka z uchwytami
porcelana, złocenia; wys. 4 cm, średn. 25 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

12062. Talerz-paterka, z liśćmi bluszczu i gałą
porcelana, złocenia; wys.3,3cm, średn.24 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

74915. Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.
Cukiernica art déco
wg projektu Julii Keilowej?
plater cechowany; Warszawa, lata 30. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 160 zł

Zobacz