Small_4065159
Sold_stamp_pl
Small_4065158
Sold_stamp_pl
Small_70872
Sold_stamp_pl
Small_70866
Sold_stamp_pl

1322. Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)
Widok na kościół na Skałce w Krakowie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton;
45 x 58 cm (w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

1321. Antoni CHRZANOWSKI (1905-2000)
Sad, 1937
olej, tektura; 48,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: A. Chrzanowski 937.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

72438. Stanisław JÓŻEWSKI, XX w.
Morze - zestaw 5 prac
tempera, papier;
wymiary każdego obrazu około: 30 x 34,5 cm;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

72432. Krystyna HEINTZE-PASZKOSKA ? (1922-1982)
Kwiaty w dzbanku
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: K. Heintze (słabo czytelna);

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 220 zł

Zobacz

Small_69299
Sold_stamp_pl
Small_69491
Sold_stamp_pl
Small_64790
Sold_stamp_pl
Small_4066629

71055. Karol HEIMROTH (1960-1930)
Nawołujący góral
olej, płótno dublowane; 81 42,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Heimroth Zakopane (słaboczytelnie, końcówką pędzla)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

71235. ADOLF ROCK
Okręty na morzu
Akwarela, gwasz, papier, 22 x 30 cm;
Sygn. l.d.- Adolf Rock oraz powyżej napisy w języku niemieckim

Cena pierwotna: 2 653 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

67236. Helen IVERSEN (1870-OK. 1930)
Żółte róże w wazonie
olej, płótno; 67 x 103 cm;
sygn. p. d.: Helen Iversen

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

2384. Seweryn BŁOCHOWICZ (1912-2006)
Zestaw 5 fotogramów
1. Morskie Oko, 2. Międzyzdroje, 3. Żaglówki, 4. Aurora, 5. Kreml nocą
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny; format zbliżony do 29 x 39 cm;

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 620 zł

Zobacz

Small_4066545
Sold_stamp_pl
Small_4066544
Sold_stamp_pl
Small_4066223
Small_69026
Sold_stamp_pl

2319. PABLO PICASSO (1881-1973) - WEDŁUG
Twarz
powtórzenie litografia, papier;
19,5 x 12,5 cm (w świetle oprawy); data 11.9.48. IV (?);

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

2318. MARC CHAGALL (1887-1985) - WEDŁUG
Bez tytułu
druk artystyczny, papier; 31 x 23,2 cm (w świetle oprawy); Freres, Paris 1960

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

2036. Andrzej ANDRYCHOWSKI (ur. 1959)
Zestaw 3 fotografii
fotografia, papier fotograficzny canon, tusze pigmentowe;
I - 29 x 41,5 cm; sygn. na passe-partout: Andrychowski Andrzej (ołówkiem);

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

70816. STANISŁAW FIJAŁKOWSKI (UR. 1922)
Teka: Xylon 63, 1964
obwoluta z rokiem wydania 1964, 14 grafik;
szlachetny wydruk linorytu, papier; 49,5 x 34,5 cm

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_59797
Sold_stamp_pl
Small_4065145
Sold_stamp_pl
Small_69841
Sold_stamp_pl
Small_70230
Sold_stamp_pl

62833. MARC CHAGALL (1887-1985) - WEDŁUG
Ukrzyżowanie
litografia barwna, papier; 35,8 x 51,5 cm (odcisk płyty),
38 x 55 cm (wymiar arkusza);

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

1308. Edward HARTWIG (1909-2003)
Zestaw 4 fotografii - Dubrownik
fotografie czarno-białe, papier fotograficzny;
ok. 17 x 24 cm (trzy fotografie), 22,5 x 17 cm

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

71552. Patrik SICCOLI (UR. 1955)
Andy Warhol i Bianca Jagger
fotografia czarno-biała, brom, papier, 40,5 x 64 cm (wymiar arkusza);
sygnowana l. d.: Siccoli (flamastrem);

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 620 zł

Zobacz

71883. Remigiusz BORDA (ur. 1965)
Arlekin, 2004
ołówek, kredka, papier; 33,5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 39 R. BORDA-ARLEKIN- 24 11 2004.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

Small_69298
Sold_stamp_pl
Small_56996
Sold_stamp_pl
Small_59755
Sold_stamp_pl
Small_56447

71054. Jan NALIWAJKO (ur. 1938)
Zwiastun
litografia barwna, papier; 70 x 60 cm (papier o nieregularnej krawędzi);
sygn. l. d. ołówkiem: J. Naliwajko, p. d.: 125/360

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

60468. HENRYK OPAŁKA (UR.1929)
Duch Elminia
litografia, papier; 48 x 38,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem:
"Duch Elminia" Litografia 2/13 HOpałka

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

62791. LESZEK RÓZGA (UR. 1924)
Erato, 1967
akwaforta, papier;
15 x 10 cm (odcisk płyty);

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

59999. JAN NALIWAJKO (UR. 1938)
Jaś, 1965
olej, płótno;
83,5 x 39 cm;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz

Small_72312
Sold_stamp_pl
Small_72306
Sold_stamp_pl
Small_72305
Small_72300

73726. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt panelu - fontanna
technika własna, karton; 113 x 40 cm;
na odwrocie pieczątka potwierdzająca autentyczność z odręcznym podpisem Marii Gronowskiej.

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

73720. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mozaiki
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton; 36,5 x 40 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73719. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Szkic mapy województw
gwasz na podrysowaniu ołówkiem,
karton sklejony z kilku arkuszy; 56 x 86 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

73714. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt parawanu
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton; 136 x 87 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

Small_72299
Small_72294
Sold_stamp_pl
Small_71840
Small_71839

73713. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty parawanu - kolumny
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, karton; każda praca około: 145 x 156,5 cm

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

73708. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Zestaw 4 projektów dekoracji ściennej
technika własna, karton; 3 prace około: 155 x 46 cm; 1 praca: 113 x 43,5 cm

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

73302. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt balustrady
ołówek, akwarela, karton; 59 x 70 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności długopisem:

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

73301. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt klatki schodowej
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 38 x 66 cm;
na odwrocie pieczątka:

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

Small_71833
Small_71832
Small_71831
Small_71830

73295. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza IV
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 41,5 x 72 cm;

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

73294. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza III
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 30,5 x 69 cm;
na odwrocie pieczątka: Stwierdzam, że jest to oryginalna praca / mojego męża

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

73293. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza II
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 88 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

Small_71828
Small_71827
Small_71826
Small_71825

73290. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mebli, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

73288. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W4, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton;
p. d. sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

73287. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza opery - W1, 1962
sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

Small_71824
Small_71823
Small_76048
Small_76047

73286. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W2, 1962

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

73285. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W3, 1962

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

77143. MAGDALENA SPASOWICZ (UR. 1927)
Port z latarniami, 1997
olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: 97 / MSpasowicz;

Cena pierwotna: 2 100 zł

Aktualna cena: 1 680 zł

Zobacz

77142. MAGDALENA SPASOWICZ (UR. 1927)
Porcik na wyspie, 1997
olej, płótno; 54 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: MSpasowicz / 97;
na odwrocie na blejtramie napis autorski (?): Porcik na wyspie.
estymacja 1 900 - 2 500zł

Cena pierwotna: 2 100 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

Small_73621
Sold_stamp_pl
Small_69929
Small_4066222
Sold_stamp_pl
Small_70852
Sold_stamp_pl

74909. Erna ROSENSTEIN (1913-2004)
Bez tytułu, 2000
akwarela, papier fioletowy; 21 x 29,8 cm;
sygn. p. d.: E. Rosenstein (ołówkiem), dat. l. d.: II/2000 r.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 280 zł

Zobacz

71629. Magdalena SPASOWICZ (ur. 1927)
Obraz z kolumnami, 1997
olej, płótno; 51 x 61 cm;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

2035. Andrzej ANDRYCHOWSKI (ur. 1959)
Kwadrat 25, 2017
technika własna, wydruk cyfrowy, tusze pigmentowe,
płótno, [aparat fotograficzny] canon; 100 x 100 cm;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

72418. J.A.WAGNER, XX W.
Piekło, 1973/5
olej, płótno; 146,5 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wagner 75;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_70849
Sold_stamp_pl
Small_73715
Sold_stamp_pl
Small_69276
Sold_stamp_pl
Small_72575
Sold_stamp_pl

72415. Eugenia RÓŻAŃSKA (1906 LUB 1909-1982)
Łamigłówka, 1965
olej, płótno; 100 x 81,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Eug Różańska / 65,

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74994. Franciszek KMITA (1926-2013)
Zatoka Neapolitańska
olej, płótno; sklejka; 38 x 54,5 cm;
sygn. p. d.: Kmita;

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

71036. E. GROCHALSKA ?, XX w.
W Neapolu - plac w Sorento
olej, płótno; 79,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: EG 80

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

73967. Malarz nieokreślony, XX w.
Cerkiew św. Jana, 1989
olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz