Small_90362
Small_4070980
Small_4070978
Small_90035

90501. JAKUB MICHAŁ KASPROWICZ (1905-1975)
Sprzedawca dywanów
olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. l. d. J.M. Kasprowicz

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

6288. JERZY MAKAREWICZ (1907-1944)
Pejzaż z polami
ołówek, gwasz, tektura; 49 x 69,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Makarewicz

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

6286. STANISŁAW ŻURAWSKI (1889-1976)
Klif Orłowski, 1933
olej, płótno; 47,5 x 58 cm;
sygn. i dat. p. g.: St. Żurawski 1933

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

90190. Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Szkice budynków
piórko, tusz, papier; 20 x 15 cm w świetle oprawy;
sygn. p. d.: AU

Cena pierwotna: 1 400 zł

Aktualna cena: 1 050 zł

Zobacz

Small_90034
Small_90039
Small_90038
Small_90037

90189. Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Portret kobiety
ołówek, papier; 28,7 x 17 cm (w świetle passe partout);
sygn. p. d.: AU

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

90194. Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN - Mysz (1917-1980)
Ruiny miasta, 1946
piórko, tusz, papier; 25 x 18 cm (w świetle passe partout);
sygn. l. d.: MH

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

90193. Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN - Mysz (1917-1980)
Motyw z Nowej Rudy, 1946
tusz, papier; 29 x 20 cm (w świetle passe partout);
sygn. u dołu z lewej: znak artystki - rysunek myszki / 1946. Nowa Ruda

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

90192. Malarz nieokreślony, XIX w.
Stara kobieta
olej, płyta metalowa (matryca mapy); 16 x 12,6 cm
nie sygn.; bez oprawy.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

Small_90036
Small_4070689
Small_89956
Small_89786

90191. Malarz nieokreślony, XIX w.
Walerian Łukasiński
olej, płótno;
28 x 20 cm;

Cena pierwotna: 4 600 zł

Aktualna cena: 3 450 zł

Zobacz

6015. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Pejzaż górski
olej, płótno; 71 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: JBernhardt (? słabo czytelnie)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

90119. Franciszek SUNDERLAND, 1 poł. XX w.
Stare Miasto w Warszawie
akwarela, papier; 36 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: FRANCISZEK SUNDERLAND

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

89955. James GULLETT, XIX w.
Pejzaż ze sztafażem, 1880
olej, płótno dublowane; 30 x 51 cm
sygn. i dat. p. d. James Gullett 1880.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

Small_89785
Small_89991
Small_89989
Sold_stamp_pl
Small_89988

89954. Lucjan JAGODZIŃSKI (1897-1971)
Dziewczyna wiejska, 1937
olej, płótno; 71 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d. Lucjan Jagodziński 1937r.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

90149. ZOFIA JURAKOWSKA-NOWICKA (1915-2007)
Portret Wolfganga Amadeusza Mozarta - miniatura
gwasz, karton; 6 x 4,5 cm (owal);
sygn. p. d.: zjn

Cena pierwotna: 900 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

90147. BARBARA PISARCZYK-NIEZGODA
Amorek - miniatura
gwasz, kość, ramka mosiężna; 4,7 x 2,1 cm;
sygn. p. g.: monogram wiązany: BNP

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

90146. ALICJA CHĘCIŃSKA-ŁUKASIK (1932-2000)
Dziewczyna z kwiatami we włosach - miniatura
gwasz, kość; 5,5 x 3,6 cm (owal);
sygn. na odwrocie: malowała / Alicja Chęcińska-Łukasik

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_89987
Small_89986
Small_89985
Small_4071081

90145. ANNA JAXA-CHAMIEC (1913-2000)
Portret chłopca w niebieskim surducie - miniatura, 1982
gwasz, karton; 8,8 x 6,5 cm (owal);
sygn. z prawej: wg Engleheardta: Anna Chamiec Aug1982

Cena pierwotna: 900 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

90144. ANNA JAXA-CHAMIEC (1913-2000)
Portret kobiety w czepku - miniatura, 1974
gwasz, karton; 6,5 x 3,5 cm (owal);
sygn. z lewej: wg A. Plimera: mal. Anna Chamiec 1974

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

90143. ANNA JAXA-CHAMIEC (1913-2000)
Portret dziecka z owocami - miniatura, 1981
gwasz, karton; 5,8 x 4 cm (owal);
sygn. z lewej: wg F. Milleta: Anna Chamiec Juin 1981.

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

6385. Włodzimierz DMYTRYSZYN (1905-1992)
Przemowa
olej, tektura; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Dmytryszyn

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 640 zł

Zobacz

Small_4070329
Small_4071127
Small_4071114
Small_4070981

5677. Juliusz STUDNICKI (1906-1978)
Motyw z architekturą drewnianą
olej, płótno naklejone na tekturę;
28,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JSt

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

6431. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Wiatrak
olej, tektura; 39 x 28 cm.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

6418. TADEUSZ BARWECKI-SZEWCZYK (1912-1999)
Rzym, 1974
olej, płyta; 60 x 67 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: T. Barwecki 74. / Rzym

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

6289. A. LUMICZ (XX W.)
Martwa natura z dzbanami i książkami
olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
na odwrocie napis: Lumicz ? / ... (ołówkiem).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_4070976
Small_4070975
Small_87856
Small_87846

6284. FRANCISZEK JAŹWIECKI (1900-1946) - PRZYPISYWA
Widok miejski
akwarela, papier; 18 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jaźwiecki (ołówkiem, ?)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

6283. JAN BOGUMIŁ SOKOŁOWSKI (1899-1982)
Tatry
olej, tektura; 22 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. SOKOLSKI

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

88091. EMILE VERNON (1872-1919) - WEDŁUG
Portret kobiety z pieskiem
olej, płótno dublowane;
80 x 59,5 cm.

Cena pierwotna: 6 500 zł

Aktualna cena: 3 000 zł

Zobacz

88081. ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)
Portret kobiety
olej, karton fakturowany; 47 x 33 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

Small_87854
Sold_stamp_pl
Small_87851
Small_87848
Small_85194

88089. ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)
Akt leżącej kobiety
akwarela, gwasz, tusz, kalka; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 650 zł

Zobacz

88086. ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)
Pisząca
akwarela, gwasz, papier; 56 x 38 cm;
sygn. l. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

88083. ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)
Akt kobiety i grający
akwarela, gwasz, ołówek, papier; 50,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

85647. JÓZEF KLUKOWSKI (1894-1945)
Akt kobiety, 1924
akwarela, ołówek, gwasz, karton naklejony na tekturę; 19 x 11,3 cm;
sygn. p. d.: K., l. d. data: 1924.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 990 zł

Zobacz

Small_4070330
Small_87855
Small_87852
Small_87849

5678. TADEUSZ OKOŃ (1872-1957)
Widok z ogrodu
olej, płótno; 39,5 x 52 cm

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

88090. ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)
Modelka w bikini
akwarela, gwasz, karton; 65,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 650 zł

Zobacz

88087. ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)
Portret kobiety
akwarela, papier; 56 x 38 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

88084. ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)
Akt kobiety przy oknie
sygn. p. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 650 zł

Zobacz

Small_87847
Small_4070747
Sold_stamp_pl
Small_4070699
Sold_stamp_pl
Small_4070490

88082. ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)
Akt stojący
akwarela, gwasz, papier; 36 x 23 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

6061. MIECZYSŁAW SZOPIŃSKI (1902-1975)
Nad brzegiem morza
olej, sklejka; 38,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: MS 1938 (?)

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

6023. KAZIMIERZ MASTELSKI (1869-1954)
Kwitnące drzewa, 1905
olej, tektura; 20,5 x 28,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.M. 905

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

5830. LUCJAN JAGODZIŃSKI (1897-1971)
Słoneczniki
olej, sklejka; 42,5 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: Jagodziński

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_85149
Small_4070704
Small_4070595
Small_4070566
Sold_stamp_pl

85605. MALARZ NIEOKREŚLONY, MONOGRAMISTA K. W. (?) -
Pejzaż ze sztafażem
olej, płótno; 44 x 64 cm;
opisany p. d.: K W (? - inicjały słabo czytelne)

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

6028. Wiesław NOWAK, XX w.
Pejzaż
olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: wnowak

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

5930. Jerzy BIGAJ (1925- ?)
Dziedziniec na Wawelu
akwarela, papier; 22,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Wawel / 1971 / JBigaj (ołówkiem).

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 160 zł

Zobacz

5901. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.
Pejzaż z mostem
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sopecki / Eugeniusz (ołówkiem, ? - nazwisko słabo czytelnie).

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4070415
Sold_stamp_pl
Small_4070414
Small_4070409
Sold_stamp_pl
Small_4070408
Sold_stamp_pl

5759. Władysław SPERCZYŃSKI, XX w.
Motyw górski
olej, płótno; 68 x 89,5 cm;
sygn. p. d.: W. Sperczyński

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

5758. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.
Dyplom uznania
ołówek, tusz, akwarela, biały papier naklejony na brązowy papier;
42 x 31 cm; napis l. g.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

5753. Eugeniusz WOLSKI, XIX / XX w.
Kościół świętego Wojciecha w Krakowie
akwarela, papier; 31,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eug. Wolski 1913 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

5752. Jan WOJNARSKI (1879-1937)
Brzozy
akwarela, papier; 44,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojnarski (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz