Small_4067182
Small_4067176
Small_4067165
Small_4067163

2836. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Pejzaż miejski
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki (słabo czytelnie);

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

2830. KAROL MILLER (1835-1920)
Postać świętego, 1866
olej, płótno; 24,5 x 20,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn., dat. i opisany z prawej strony: K. Miller / Rzym / 66.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 3 200 zł

Zobacz

2819. KAROL KOSSAK (1896-1975)
Hucuł z Tatarowa, 1922
akwarela, papier; 32 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: KAROL KOSSAK / TATARÓW 1922.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 3 200 zł

Zobacz

2817. Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Portret Heleny
olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

Small_4067162
Small_4067156
Small_4064835
Small_80646

2816. LUDWIK LISOWSKI (1907-1943)
Młyn
olej, tektura; 28 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Lisowski.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 2 160 zł

Zobacz

2810. EMIL LINDEMAN (1864-OK. 1945)
Nad stawem - Surówka
olej, płótno; 29 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: Lindeman / Surówka;

Cena pierwotna: 3 900 zł

Aktualna cena: 3 120 zł

Zobacz

1071. AA
aa

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

81368. Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Górski potok
olej, płótno; 61 x 48 cm;
sygn. p. d.: Markowicz.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 6 400 zł

Zobacz

Small_75933
Small_62985
Small_62986
Small_62984

77030. Malarz nieokreślony, włoski, k. XVII w.
Martwa natura z puttami
olej, płótno dublowane; 65 x 166 cm.

Cena pierwotna: 15 000 zł

Aktualna cena: 9 750 zł

Zobacz

65618. Malarz nieokreślony (XIX w.)
Św. Rodzina ze św. Janem Chrzcicielem
olej, płótno dublowane; 110 x 86 cm;

Cena pierwotna: 6 631 zł

Aktualna cena: 2 330 zł

Zobacz

65619. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVII W.)
Scena biblijna
olej, płótno dublowane; 107 x 92 cm;
[po konserwacji]

Cena pierwotna: 33 000 zł

Aktualna cena: 9 900 zł

Zobacz

65617. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII/XIX W.)
Ecce Homo
olej, płótno dublowane; 82 x 67 cm

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

Small_62979
Small_70517
Small_74821
Small_4067123

65612. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII W.)
Ecce Homo, 1783
olej, płótno dublowane; 68 x 56 cm;
poniżej przedstawienia napis na banderoli z datą 1783

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 1 960 zł

Zobacz

72144. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Chata
akwarela, gwasz, papier;
27 x 41 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

75999. MALARZ NIEOKREŚLONY NIEMIECKI, XX w.
Panorama miasta
olej, płótno dublowane; 55 x 42 cm;
sygn. l. d.: T. Waldan... - (słabo czytelnie);

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_4067125
Small_4067124
Small_4067122
Small_77212
Sold_stamp_pl

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2783. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Jastrzębia góra
sygn. p. d.: L(?)Kwiatkowski / Jastrzębia Góra;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2781. MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)
W stajni, 1906
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

78226. EDWARD MESJASZA (1929-2007)
Piłsudski na kasztance, 1991
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

Small_70509
Small_80644
Small_68373
Small_4066682
Sold_stamp_pl

72136. Malarz nieokreślony, XX w.
Modlitwa Arabów
olej, deska; 14,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: HJW.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

81366. ZBIGNIEW KOWALEWSKI (1914-2004)
Opiekun, 1972
olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Kowalewski 72

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 3 980 zł

Zobacz

70283. ANDRZEJ CISOWSKI (UR. 1962)
Bez tytułu, 2015
olej, płótno; 130 x 180 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A. Cisowski 2015.

Cena pierwotna: 9 500 zł

Aktualna cena: 5 200 zł

Zobacz

2426. Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)
Martwy ogród V, 2012
kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

Small_71830
Sold_stamp_pl
Small_77215
Small_77214
Small_72575
Sold_stamp_pl

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

73967. Malarz nieokreślony, XX w.
Cerkiew św. Jana, 1989
olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_75327
Sold_stamp_pl
Small_71831
Sold_stamp_pl
Small_71828
Small_71827

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

73293. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza II
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 88 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

73290. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mebli, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_71826
Small_71825
Small_72774
Small_72773

73288. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W4, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton;
p. d. sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73287. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza opery - W1, 1962
sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74123. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. p d.: 19 AŻ 69 (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72772
Small_72771
Small_72770
Small_72769
Sold_stamp_pl

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74120. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892 - 1978)
Postać kobieca
sygn. i dat. u dołu.: XIX-; AŻ; - 68. (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74118. MIŁEK RYSZARD (UR. 1955)
Pejzaż, 1997
pastel, papier; 41 x59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R.Miłek 97 ?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_72768
Sold_stamp_pl
Small_72766
Small_72765
Small_72764

74117. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek II, 2006
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74115. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Z cyklu "Jeździec", 2006
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72763
Small_72762
Small_72761
Small_72760

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz