Small_66484
Small_76285
Small_75343
Sold_stamp_pl
Small_75341

68661. KAZIMIERZ POCHWALSKI (1855-1940)
Portret J. I. Kraszewskiego, 1887 r.
heliograwiura, papier, 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie z lewej: Piotr Stachiewicz

Cena pierwotna: 600 zł

Aktualna cena: 140 zł

Zobacz

77361. Antoni GAWIŃSKI (1876-1954), Adolf DYGASIŃSKI
Gody życia
Warszawa 1910, wydawnictwo M. Arcta, 22 x 17 cm,
oprawa płótno z tłoczoną złotem tytulaturą w ozdobnej secesyjnej bordiurze

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

76475. Sztuka polska
Historja architektury,rzeźby i malarstwa
Warszawa [1932]; 31 x 24 cm;
Oprawa oryginalna, płótno bogato zdobione, tytulatura tłoczona złotem

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

76473. Helena RZEPECKA (1863-1916)
Ojczyzna w piśmie i pomnikach.
Wydanie pierwsze; T. 1-2, Poznań [1911]; 27 x 21 cm;
Egzemplarz zawiera autograf: Jacek Sempoliński Warszawa

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_74854
Sold_stamp_pl
Small_74851
Sold_stamp_pl
Small_70302
Small_82148

76030. Witold PRUSZKOWSKI (1846-1896)
Krakowiacy, 1881
litografia, papier; 32 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. śr.: Witold Pruszkowski.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

76027. Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Trójka koni krakowskich
litografia, papier; 18 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: JKossak;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

71947. HALDANE MACFALL
Historya malarstwa
Dzieło zbiorowe z 300 barwnemi tablicami. Pod redakcją Tadeusza Piniego.
T. 1 - 9. Lwów 1912 - 1918.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

82784. Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Matka Boska Boża z Dzieciątkiem
olej, płótno naklejone na tekturę; 32,5 x 27 cm.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

Small_80777
Small_80736
Sold_stamp_pl
Small_80617
Small_4068192

81488. Józef GRACZYŃSKI (1866-1939)
Wioska zimą
olej, płótno; 80 x 101 cm;
sygn. l. d.: JózGraczyński.

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 3 500 zł

Zobacz

81451. WIKTOR KORECKI (1890-1980)
Chaty zimą
olej, tektura; 24,5 x 35 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 2 440 zł

Zobacz

81348. Jan KOTOWSKI (1885-1960)
Wóz z końmi
olej, tektura; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Kotowski.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 2 100 zł

Zobacz

3714. Władysław SERAFIN (1905-1988)
Sosny
akwarela, papier fakturowany; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

Small_4068191
Small_4068190
Small_4068222
Small_4068221

3713. Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Wnętrze kościoła św. Zofii w Bobowej
akwarela, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 65 (długopisem).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

3712. Aleksander BOBA (1899-1944)
Motyw z Pucka, 1935
olej, tektura fakturowana; 35 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: Aleksander Boba / 1935

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

3735. Malarz nieokreślony, XIX w.
Chrystus z krzyżem
olej, deska; 24 x 23,5 cm;
Powtórzenie XVII wiecznego pierwowzoru flamandzkiego (?).

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 4 200 zł

Zobacz

3734. Stanisław MOSZYŃSKI (1869-1907)
W oczekiwaniu na Marynę
olej, płótno; 100 x 56 cm;
sygn. l. d.: S. Moszyński.

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 4 680 zł

Zobacz

Small_81269
Small_4068099
Small_81495
Small_81494
Sold_stamp_pl

81959. AUTOR NIEOKREŚLONY, XIX W.
Herrnstadt [Wąsosz]
akwarela, papier; 21 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Tx (?); opisana u dołu: Hernnstadt / um. 15 Januar 1863;

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

3629. Malarz nieokreślony
Para akwarel
1. Praczki - akwarela, papier; 28,4 x 10,8 cm;
2. Pejzaż - akwarela, papier; 28,4 x 10,8 cm;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

82171. Malarz nieokreślony, niemiecki, XVIII w.
Scena parkowa
olej, deska; 24,5 x 32 cm.

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 3 000 zł

Zobacz

82170. Charles Cornelisz De HOOCH (C.1590-1638) - kr
Żebracy w grocie skalnej
olej, deska; 45 x 35 cm.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

Small_79763
Small_4068187
Sold_stamp_pl
Small_4067522
Small_4067385

80608. Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX
Św. Anna Samotrzeć
olej, płótno; 75,5 x 99 cm;
obraz przed konserwacją.

Cena pierwotna: 9 000 zł

Aktualna cena: 2 700 zł

Zobacz

3709. Damazy KOTOWSKI (1861-1943)
Pejzaż z potokiem, 1924
olej, płótno naklejone na tekturę; 30,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Damazy 1924.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

3111. F. LIBERACKI (?)
Zima w lesie, 1911
olej, płótno; 65,5 x 109 cm;

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

3006. Maria NIEDZIELSKA (1976-1947)
Wisła w okolicach Tyńca, 1932
olej, tektura; 17 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: M. NIEDZIELSKA / 1932.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_4067376
Sold_stamp_pl
Small_4067192
Sold_stamp_pl
Small_4067183
Sold_stamp_pl
Small_4067182

2997. Stanisław PIENIĄŻEK (1888-1953)
Łodzie nad jeziorem
olej, tektura; 26,3 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Pieniążek;

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz

2844. JACOB CATS (1741-1799)
Scena rodzajowa - Zimowe zabawy, 1782
akwarela, ołówek, papier; 20,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Cats 1782.

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 2 300 zł

Zobacz

2837. JÓZEF FARA, XX W.
Pejzaż, 1941
olej, tektura; 60 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Józef Fara / 1941.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

2836. ALOJZY SIWECKI (1912-1988)
Pejzaż miejski
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: A. Siwecki (słabo czytelnie);

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_4067176
Sold_stamp_pl
Small_4067165
Sold_stamp_pl
Small_4067163
Sold_stamp_pl
Small_4067162
Sold_stamp_pl

2830. KAROL MILLER (1835-1920)
Postać świętego, 1866
olej, płótno; 24,5 x 20,5 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn., dat. i opisany z prawej strony: K. Miller / Rzym / 66.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

2819. KAROL KOSSAK (1896-1975)
Hucuł z Tatarowa, 1922
akwarela, papier; 32 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: KAROL KOSSAK / TATARÓW 1922.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

2817. Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)
Portret Heleny
olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

2816. LUDWIK LISOWSKI (1907-1943)
Młyn
olej, tektura; 28 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Lisowski.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 760 zł

Zobacz

Small_4067156
Sold_stamp_pl
Small_4064835
Sold_stamp_pl
Small_80646
Sold_stamp_pl
Small_75933
Sold_stamp_pl

2810. EMIL LINDEMAN (1864-OK. 1945)
Nad stawem - Surówka
olej, płótno; 29 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: Lindeman / Surówka;

Cena pierwotna: 3 900 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

1071. AA
aa

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

81368. Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Górski potok
olej, płótno; 61 x 48 cm;
sygn. p. d.: Markowicz.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

77030. Malarz nieokreślony, włoski, k. XVII w.
Martwa natura z puttami
olej, płótno dublowane; 65 x 166 cm.

Cena pierwotna: 15 000 zł

Aktualna cena: 5 250 zł

Zobacz

Small_62985
Sold_stamp_pl
Small_62986
Sold_stamp_pl
Small_62984
Sold_stamp_pl
Small_62979
Sold_stamp_pl

65618. Malarz nieokreślony (XIX w.)
Św. Rodzina ze św. Janem Chrzcicielem
olej, płótno dublowane; 110 x 86 cm;

Cena pierwotna: 6 631 zł

Aktualna cena: 1 340 zł

Zobacz

65619. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVII W.)
Scena biblijna
olej, płótno dublowane; 107 x 92 cm;
[po konserwacji]

Cena pierwotna: 33 000 zł

Aktualna cena: 6 600 zł

Zobacz

65617. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII/XIX W.)
Ecce Homo
olej, płótno dublowane; 82 x 67 cm

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

65612. MALARZ NIEOKREŚLONY (XVIII W.)
Ecce Homo, 1783
olej, płótno dublowane; 68 x 56 cm;
poniżej przedstawienia napis na banderoli z datą 1783

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 1 620 zł

Zobacz

Small_70517
Sold_stamp_pl
Small_74821
Sold_stamp_pl
Small_4067123
Small_4067125

72144. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX W.
Chata
akwarela, gwasz, papier;
27 x 41 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

75999. MALARZ NIEOKREŚLONY NIEMIECKI, XX w.
Panorama miasta
olej, płótno dublowane; 55 x 42 cm;
sygn. l. d.: T. Waldan... - (słabo czytelnie);

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_4067124
Small_4067122
Small_77212
Sold_stamp_pl
Small_70509
Sold_stamp_pl

2783. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Jastrzębia góra
sygn. p. d.: L(?)Kwiatkowski / Jastrzębia Góra;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2781. MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)
W stajni, 1906
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

78226. EDWARD MESJASZA (1929-2007)
Piłsudski na kasztance, 1991
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

72136. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Modlitwa Arabów
olej, deska; 14,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: HJW.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz