Small_4067123
Small_4067125
Small_4067124
Small_4067122

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2783. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Jastrzębia góra
sygn. p. d.: L(?)Kwiatkowski / Jastrzębia Góra;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

2781. MARCELI NAŁĘCZ DOBROWOLSKI (1876-1959)
W stajni, 1906
olej, płótno; 51 x 70,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Marceli Nałęcz Dobrowolski 1906;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

Small_77212
Sold_stamp_pl
Small_70509
Small_4066682
Sold_stamp_pl
Small_71830
Sold_stamp_pl

78226. EDWARD MESJASZA (1929-2007)
Piłsudski na kasztance, 1991
olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

72136. Malarz nieokreślony, XX w.
Modlitwa Arabów
olej, deska; 14,5 x 20 cm;
sygn. p. d.: HJW.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

2426. Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)
Martwy ogród V, 2012
kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

Small_77215
Small_77214
Small_72575
Small_75327
Sold_stamp_pl

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

73967. Malarz nieokreślony, XX w.
Cerkiew św. Jana, 1989
olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

Small_71831
Small_71828
Small_71827
Small_71826

73293. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza II
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 88 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

73290. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mebli, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73288. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W4, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton;
p. d. sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_71825
Small_72774
Small_72773
Small_72772

73287. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza opery - W1, 1962
sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74123. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. p d.: 19 AŻ 69 (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72771
Small_72770
Small_72769
Small_72768

74120. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892 - 1978)
Postać kobieca
sygn. i dat. u dołu.: XIX-; AŻ; - 68. (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74118. MIŁEK RYSZARD (UR. 1955)
Pejzaż, 1997
pastel, papier; 41 x59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R.Miłek 97 ?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

74117. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek II, 2006
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72766
Small_72765
Small_72764
Small_72763

74115. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Z cyklu "Jeździec", 2006
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72762
Small_72761
Small_72760
Small_72759

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4064576
Sold_stamp_pl
Small_4064418
Small_57829

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

900. KAROL MAKSYMILIAN BABILAS (UR. 1992)
Pejzaż arbitralny, 2013
olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

Small_63004
Small_63001
Small_63000
Small_62999

65637. Święty
drewno polichromowane; wys. 61 cm;
Polska, XVIII w.

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 3 720 zł

Zobacz

65634. Chrystus Ukrzyżowany
drewno; wys. 56 cm.
Małopolska?, XIX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

65633. Chrystus Ukrzyżowany
drewno lipowe?, polichromowane; wys. ok. 86 cm;
Małopolska, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 12 000 zł

Aktualna cena: 8 400 zł

Zobacz

65632. Główka barokowego amorka
drewno polichromowane, złocone;
wys. 25 cm, szer. 28 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

Small_62998
Small_62996
Small_62994
Small_62993

65631. Główka aniołka - rzeźba barokowa
drewno polichromowane i złocone; wys. ok. 20 cm.
Polska, ok. poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

65629. Główka barokowego amorka
wys. 17 cm, szer. 24 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

65627. Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. 27 cm.
Małopolska?, kon. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

65626. Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane; wys. 23 cm.
Małopolska?, ok. poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

Small_4067054
Sold_stamp_pl
Small_4066022
Small_4066008
Small_69529

2734. AUTOR NIEROZPOZNANY
Macierzyństwo
terakota; wys. 17 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 11 cm;
Polska, lata 50-60. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

1910. Julia SMOLKÓWNA
Rodzeństwo
gips, odlew malowany; wys. 17,5 cm;
Polska, Lwów, lata 20-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

1905. Karol HUKAN (1888-1958)
Popiersie kobiety
gips malowany, wys. 24 cm, szer. 18,2 cm, głęb. 13 cm.
Polska, Kraków, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

71266. Ludwika NITSCHOWA (1889-1989)
Mikołaj Kopernik
beton, złocenie galwaniczne, lakier; wys. 62 cm;
Polska, Warszawa, 1973 (?)

Cena pierwotna: 20 000 zł

Aktualna cena: 4 000 zł

Zobacz