87985.
LUDWIG SCKELL (1842-1905)

Pejzaż

olej, płótno dublowane; 76 x 113 cm;
sygn. p. d.: L. Sckell

Cena pierwotna: 7 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 500 zł +20% opłaty aukcyjnej