Small_4069936
Sold_stamp_pl
Small_4070190
Sold_stamp_pl
Small_86309
Sold_stamp_pl
Small_86092
Sold_stamp_pl

5319. Kazimierz KOPCZYŃSKI (1908-1992)
Kwiaty w wazonie
olej, tektura, 50,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kopczyński

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

5559. Maria GUNTNER-KAWALEROWICZ (1916-1996)
Martwa natura z dzbanem i owocami
olej, sklejka, 36 x 40 cm;
na odwrocie napis: Autor / Maria Guntner-Kawalerowicz / 1949

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

86672. Roman RABCEWICZ (1902-1998)
Pejzaż spod Tatr
olej, płyta; 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Rabcewicz

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

86472. MALARZ NIEOKREŚLONY, ŁEMKOWSKI (?), XIX W.
Ikona czteropolowa
olej, płótno naklejone na płytę; 52 x 110 cm;
obraz przed konserwacją (liczne ubytki malatury).

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_84438
Small_52598
Small_52596
Small_4068191

84931. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Pejzaż z drzewami
tusz lawowany, papier naklejony na karton;
27,5 x 37 cm (w świetle passe-partout)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

56856. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Dziewczyna w żółtej chuście
gwasz, tektura, 75,5 x 65,5 cm;
sygn. l.d.: KROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

56854. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Staruszka z różańcem
olej, płótno; 59 x 49 cm;
sygn. l. d.: K.ROMAN

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

3713. Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Wnętrze kościoła św. Zofii w Bobowej
akwarela, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 65 (długopisem).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_4067123
Small_4073083
Small_4073142
Small_4073089

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

8312. Adam ŁUCKI (ur. 1983)
Do diabła z miłością, 2019
grafika komputerowa, kolaż, wydruk na folii monomerycznej na płycie HIPS; 121 x 121 (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

8371. Teresa PIEKARCZYK, XX w.
Skarbonka - kobieta z koszem
ceramika szkliwiona, wys. 14,5 cm;
sygn. na spodzie: PIEKARCZYK / TERESA / PLTP (Państwowe Liceum Technik Plastycznych w Zakopanem).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

8318. Janusz WYSOCKI (1937-2017)
Zestaw 5 prac
1.Martwa natura - piórko, tusz, akwarela, papier; 17 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie sygn.: J. Wysocki;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

Small_96239
Sold_stamp_pl
Small_94198
Sold_stamp_pl
Small_94002
Sold_stamp_pl
Small_93955
Sold_stamp_pl

96249. SALVADORE DALI (1904-1989)
Kobieta przestrzenna
litografia, papier Velin d`Arches; 45 x 32,5 cm (wymiar kompozycji), 66 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie pod kompozycją, numerowana ołówkiem, sucha pi

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 680 zł

Zobacz

94245. Paweł STELLER (1895-1974)
Wiatraki w Izbicy Kujawskiej, 1958
drzeworyt, papier; 18,7 x 25 cm (wymiar kompozycji), 20,5 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: P. Steller 1958 (ołówkiem), opisany

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

94057. Stanisław KLUSKA (ur. 1940)
Czterej jeźdźcy, 1982
miedzioryt, papier; 37 x 26,5 cm (odcisk płyty), 55 x 43 (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Kluska 82 (ołówkiem), opisana l. d.: "Czterej jeźdźcy" (a) (ołów

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 450 zł

Zobacz

94010. PAWEŁ STELLER (1895-1974)
drzeworyt, papier; 20,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: P. Steller 1958. opisany l. d.: Drzeworyt Wiatraki w Izbicy Kujawskiej.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4072025
Sold_stamp_pl
Small_4071911
Small_4071910
Sold_stamp_pl
Small_4069456

7290. Kacper BOŻEK (ur. 1974)
Medycyna, 2007
akwaforta, sucha igła, papier; 21,5 x 34,5 cm (odcisk płyty); 39,5 x 54 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK 2007, (ołówkiem); l. d.: 135 / 14

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

7176. Aleksander JANICKI (ur. 1963)
Zestaw 5 prac
technika własna (sitodruk?), papier; 60 x 42 cm (arkusz - 3 prace); 53,5 x 41 cm (arkusz - jedna praca); 13 x 13,5 cm (jedna praca, wymiar kompozycji) 30 x 21 c

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

7175. Dorota MARTINI (ur. 1954)
Z cyklu: Ciągi ewolucyjne II i III
1. Z cyklu: Ciągi ewolucyjne II - grafika, papier; 49,5 x 32 cm (odcisk płyty), 60,5 x 40 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: Dorota Martini 1979 (ołówkiem), tytu

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

4868. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006) - ?
Portret Jana Wysockiego
fotografia barwna, papier fotograficzny naklejony na tekturę; 40 x 30 cm;
na odwrocie tektury dedykacja: Adasiowi Bręgielowi (? - nazwisko słabo czytelnie) /

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_82889
Small_83998
Small_4072941
Small_90875

83488. URSZULA ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (UR. 1985)
Z cyklu: Izokefalie, 2017
olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: U. Łojko-Smogorzewska 2017 / z cyklu "Izokefalie".

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 880 zł

Zobacz

84539. PAWEŁ KOZŁOWSKI-SWANSKI (UR. 1980)
Bez tytułu, 2009
akryl, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. p. d.: S.IX

Cena pierwotna: 6 000 zł

Aktualna cena: 3 300 zł

Zobacz

8172. TADEUSZ ŁAKOMSKI (1911-1988)
Żaglówki, 1963
olej, płótno; 93 x 128 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski;

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz

91009. Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)
Szczęśliwe lato, 1978
olej, płótno; 75 x 66 cm;
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_90874
Small_4072965
Small_4072962
Small_4072959

91008. Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)
Orkiestra, 1976
olej, płótno; 55,5 x 76 cm;
sygn. i dat. p. d: [podpis artysty] 76.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

8196. TADEUSZ ŁAKOMSKI (1911-1988)
Ogród botaniczny - nowa palmiarnia
olej, płótno; 108 x 140 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz

8193. TADEUSZ ŁAKOMSKI (1911-1988)
Kwiaty w wazonie
olej, płótno; 64 x 92 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 550 zł

Zobacz

8190. TADEUSZ ŁAKOMSKI (1911-1988)
Pejzaż
olej, płótno; 58 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: TŁakomski.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

Small_4072956
Sold_stamp_pl
Small_4072950
Small_4072949
Small_4072948

8187. JAN ŚWIDERSKI (1913-2004)
Widok na kościół Mariacki w Krakowie
olej, płótno; 64,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

8181. JAN ŚWIDERSKI (1913-2004)
Pejzaż
olej, płótno; 55 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz

8180. TADEUSZ ŁAKOMSKI (1911-1988)
Pejzaż zimowy
olej, płótno; 59 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: TŁakomski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

8179. TADEUSZ ŁAKOMSKI (1911-1988)
Nad rzeką
olej, płótno; 60 x 75 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4072946
Small_4072939
Small_4072935
Sold_stamp_pl
Small_4073092

8177. JAN ŚWIDERSKI (1913-2004)
Wiśnicz
olej, płótno; 57,5 x 68 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

8170. JAN ŚWIDERSKI (1913-2004)
Pejzaż z Krakowa
olej, płótno; 79,5 x 90,5 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz

8166. JAN ŚWIDERSKI (1913-2004)
Panorama Krakowa
olej, płótno; 54,5 x 73 cm;
sygn. l. d.: Jan Świderski;

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

8321. Eugeniusz MOLSKI (ur. 1942)
Popiersie kobiety
ceramika, wielobarwne szkliwo; śr. 20 cm.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_4072644
Small_4072877
Small_4072876
Small_4072839

7894. STANISŁAW PUCHALIK (1939-2012)
Tajemnica, 1996
akryl, olej, płótno; 65 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Puchalik 96;

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

8108. Bruno WIOSKA (ur. 1944)
Pejzaż miejski, 1973
olej, płótno; 68 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wioska 73.

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

8107. Stefan SZAWICA, XX / XX w.
Pejzaż, 1988
olej, płótno naklejone na płytę; 54 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Szawica 88;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

8070. Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920-1991)
Bukiet dla P. Teresy, 1981
technika mieszana, olej, tempera, złoto na szkle; 18 x 14 cm;
sygn. p. d.: ST WÓJTOWICZ, oraz sygn. l. d.: WÓJTOWICZ;

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_4072838
Sold_stamp_pl
Small_4073031
Small_96489
Small_90872

8069. Maria BUJAKOWA (1901-1985)
Kwiaty, 1976
olej, tektura; 57 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: M Bujak / 1976;

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

8262. STANISŁAW KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)
Martwa natura z kwiatami
olej, tektura; 40 x 50 cm;
sygn. l. d.: S Krzyształowski (ołówkiem);

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

96493. Bertil VALLIEN - projekt
Brains - Przeciw stresowy obiekt przyjemny dla oka i ręki, 1998
szkło barwione w masie; wym.: 8 x 5 cm (każdy);
Kosta Boda, Szwecja.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

91006. KAZIMIERZ HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)
Kompozycja z postaciami, 1976
technika mieszana (tusz, gwasz), papier; 23 x 17 cm;
sygn. i dat. l. d.: Hałajkiewicz 76.

Cena pierwotna: 1 585 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_94627
Small_94625
Small_94456
Sold_stamp_pl
Small_94455
Sold_stamp_pl

94672. Wojciech PĄKOWSKI (ur. 1958)
Shining, 1984
akwaforta, akwatinta, papier; 68 x 49,5 cm (wymiar kompozycji), 73 x 51 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);

Cena pierwotna: 1 350 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

94670. Wojciech PĄKOWSKI (ur. 1958)
Between, 1985
akwaforta, akwatinta, papier; 53 x 42 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy), 49,5 x 40 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Pąkowski 85 (ołówkiem), tytuł l. d

Cena pierwotna: 1 350 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

94501. JERZY GNATOWSKI (1928-2012)
Wnętrze lasu, 1991
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Gnatowski 1991.

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 220 zł

Zobacz

94500. JERZY GNATOWSKI (1928-2012)
Pejzaż jesienny, 1989
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Gnatowski 1989.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz