Small_71831
Sold_stamp_pl
Small_71828
Sold_stamp_pl
Small_71827
Small_71826
Sold_stamp_pl

73293. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza II
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 88 cm;
na odwrocie potwierdzenie autentyczności

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

73290. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Dwa projekty mebli, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

73288. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza - W4, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton;
p. d. sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_71825
Sold_stamp_pl
Small_72774
Sold_stamp_pl
Small_72773
Small_72772

73287. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Trzy projekty wnętrza opery - W1, 1962
sygn. i dat. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74123. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. p d.: 19 AŻ 69 (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72771
Sold_stamp_pl
Small_72770
Small_72769
Sold_stamp_pl
Small_72768
Sold_stamp_pl

74120. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892 - 1978)
Postać kobieca
sygn. i dat. u dołu.: XIX-; AŻ; - 68. (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74118. MIŁEK RYSZARD (UR. 1955)
Pejzaż, 1997
pastel, papier; 41 x59 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: R.Miłek 97 ?

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

74117. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Budynek II, 2006
olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72766
Sold_stamp_pl
Small_72765
Small_72764
Small_72763

74115. WNĘK GRZEGORZ (UR. 1974)
Z cyklu "Jeździec", 2006
olej, płótno; 20 x 20 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72762
Small_72761
Small_72760
Small_72759

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4064576
Sold_stamp_pl
Small_4064418
Sold_stamp_pl
Small_57829

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

900. KAROL MAKSYMILIAN BABILAS (UR. 1992)
Pejzaż arbitralny, 2013
olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

Small_76323
Sold_stamp_pl
Small_82182
Small_4068699
Small_4068198

77399. Dominik WDOWSKI (ur. 1979)
Dziewczyna - Girl, 2018
żywica akrylowa, farba olejna; 33 x 15 x 11 cm;
sygn. i dat. DW / AD 2018; edycja: 3/21.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

82813. JAN GĄSIENICA-SZOSTAK
Zestaw 5 figurek
drewno lipowe, płaskorzeźbione, polichromowane; wys. figurek od 10,2 do 8,8 cm.
Zakopane? Szczawnica? ok. 1955

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 650 zł

Zobacz

4152. RZEŹBIARZ NIEOKREŚLONY
Narciarz
gips patynowany, wys. 28,5 cm.
Polska, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

3720. Bronisław Marian SOŁTYS (1869-1942)
Portrety dzieci pod różą - płaskorzeźba
brąz; wys. 15,7 cm, szer. 24,5 cm, głęb, 2,5 cm;
sygn. i dat. pośrodku u dołu: BS. 21

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_4068197
Small_4068342
Small_4068335
Small_4067362
Sold_stamp_pl

3719. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX W.
Narciarz
drewno lipowe; wys. całkowita z podstawą: 12 cm, szer. 13,2 cm;
Polska ?, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz

3839. Amédée REVET (?), XIX w.
Chrystus Ukrzyżowany
figurka z kości, wys. 13,5 cm, szer. 10,5 cm;
sygn. na perizonium: A. REVET; Francja, 4 ć. XIX w.?

Cena pierwotna: 5 400 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

3832. Stanisław SIKORA (1911-2000)
Głowa Adama Mickiewicza
brąz patynowany, deska drewniana; wys. rzeźby 12 cm;
sygn. u dołu: SIKORA.

Cena pierwotna: 4 700 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

2983. IRENÉE ROCHARD (1906-1984)
Psie zaloty
brąz patynowany; wys. 15 cm, szer. 12,5 cm;
Francja, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_4067538
Small_4067365
Sold_stamp_pl
Small_4067364
Sold_stamp_pl
Small_78663
Sold_stamp_pl

3123. Putto
brąz, odlew; wys. 29,5 cm, szer. 13,3 cm;
Niemcy?; XIX/XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

2986. FRANZ XAVIER BERGMANN (1861-1936)
Akt kobiety
brąz polichromowany; 3 x 13,6 x 3,8 cm.
Wiedeń, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

2985. PAWEŁ KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Urwis
brąz patynowany, granit; wys. 11,5 cm, szer. 4 cm;
Niemcy, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 360 zł

Zobacz

79563. ANTONIO PIAZZA (1875-1925)
Ewa
biały marmur karraryjski; wys. ca 35, szer. 39 cm;
Włochy, Carrara, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 7 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

Small_75067
Sold_stamp_pl
Small_76057
Sold_stamp_pl
Small_63004
Sold_stamp_pl
Small_63001
Sold_stamp_pl

76226. GEORGES VAN DER STRAETEN (1856-1928)
Popiersie kobiety w czepcu
brąz, odlew patynowany; wys. 45 cm, szer. 29,2 cm, głęb. 20 cm.
Francja, SOCIÉTÉ DES BRONZES DE PARIS (odlewnia czynna 1875-1930), Paryż, k. XIX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 050 zł

Zobacz

77152. ARTHUR KAAN (1867-1940)
Gladiator niosący ranną towarzyszkę
brąz patynowany; granit polerowany; wys. 62 cm (rzeźba 49 cm);
Austria, Wiedeń, 2. dekada XX w.

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

65637. Święty
drewno polichromowane; wys. 61 cm;
Polska, XVIII w.

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 060 zł

Zobacz

65634. Chrystus Ukrzyżowany
drewno; wys. 56 cm.
Małopolska?, XIX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_63000
Sold_stamp_pl
Small_62999
Sold_stamp_pl
Small_62998
Sold_stamp_pl
Small_62996
Sold_stamp_pl

65633. Chrystus Ukrzyżowany
drewno lipowe?, polichromowane; wys. ok. 86 cm;
Małopolska, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 12 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

65632. Główka barokowego amorka
drewno polichromowane, złocone;
wys. 25 cm, szer. 28 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

65631. Główka aniołka - rzeźba barokowa
drewno polichromowane i złocone; wys. ok. 20 cm.
Polska, ok. poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

65629. Główka barokowego amorka
wys. 17 cm, szer. 24 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_62994
Sold_stamp_pl
Small_62993
Sold_stamp_pl
Small_4067054
Sold_stamp_pl
Small_4066022

65627. Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. 27 cm.
Małopolska?, kon. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

65626. Główka aniołka
drewno lipowe, polichromowane; wys. 23 cm.
Małopolska?, ok. poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

2734. AUTOR NIEROZPOZNANY
Macierzyństwo
terakota; wys. 17 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 11 cm;
Polska, lata 50-60. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

1910. Julia SMOLKÓWNA
Rodzeństwo
gips, odlew malowany; wys. 17,5 cm;
Polska, Lwów, lata 20-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz