Small_4069425
Small_83962
Small_83626
Small_4069240

4839. Andrzej PILICHOWSKI - RAGNO (ur. 1967)
Bez tytułu, 2002
fotografia barwna, wydruk na papierze archiwalnym; 30 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PILICHOWSKI-RAGNO 2002 (ołówkiem na passe-partout)

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

84508. Krystyna HUMIENNA, (ur. 1941)
Kora platanu. Flecista II, 2001
olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.Humienna 2001;

Cena pierwotna: 1 240 zł

Aktualna cena: 510 zł

Zobacz

84184. Marcin BOGUSŁAWSKI (ur. 1980)
Pejzaż, 2000
technika własna (olej, tempera), tektura naklejona na płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Bogusławski;

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

4659. Jan SAJDAK (ur. 1987)
Bez tytułu
olej, płótno; 50 x 39,5 cm;
sygn. na odwrocie, na krośnie malarskim: J. SAJDAK.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_4069217
Sold_stamp_pl
Small_82521
Sold_stamp_pl
Small_4066734
Sold_stamp_pl
Small_80483

4638. Stanisław MAZUŚ (ur. 1940)
Kwiaty w wazonie, 1977
olej, sklejka; 54 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: SMazuś 77 (ryte końcówką pędzla);

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 770 zł

Zobacz

83140. Stefan RASSALSKI (1910-1972)
Kobiety, z cyklu: Wojna, 1968
drzeworyt, papier; 60,5 x 42 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. l. d.: [znak artysty] Rassalski 1968 (ołówkiem), Cykl: Wojna - Kobiety 6/25 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 220 zł

Zobacz

2474. ROBERT OLSZOWSKI (UR. 1969)
Czas i przestrzeń, 2018
akryl, płótno; 100 x 140 cm;
na odwrocie opis autorski: ROBERT OLSZOWSKI / „CZAS I

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 380 zł

Zobacz

81226. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Window blind, 2001
olej, płótno, 100 x 140 cm,

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 6 500 zł

Zobacz

Small_79703
Small_80796
Sold_stamp_pl
Small_78471
Sold_stamp_pl
Small_78470
Sold_stamp_pl

80553. Andrzej TOBIS (ur. 1970)
Na balkonie, 2002
olej, płótno; 140 x 180 cm;
na odwrociu na blejtramie napisy autorskie

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 6 500 zł

Zobacz

81504. Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 403
Superman, 2006
akryl, płótno; 100 x 130 cm;

Cena pierwotna: 8 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

79382. Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 404
Bez tytułu, 2005
tempera jajowa, płótno; 40 x 50,5 cm;

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 1 200 zł

Zobacz

79381. Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)
Nr katalogowy: 403
Bez tytułu, 2005
tempera jajowa, płótno; 40 x 50,3 cm;

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 1 360 zł

Zobacz

Small_4068768
Sold_stamp_pl
Small_70880
Sold_stamp_pl
Small_70879
Sold_stamp_pl
Small_80805
Sold_stamp_pl

4211. Andrzej PILICHOWSKI-RAGNO (ur. 1967)
Bez tytułu, 2012
fotografia cyfrowa, papier archiwalny; 45,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: PILICHOWSKI-RAGNO 2012 (ołówkiem), numer nakładu l. d.: 1/10 (ołówk

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

72446. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Upadek Ikara, 2011
olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu: Jul. Narzyński 11;

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 060 zł

Zobacz

72445. JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)
Tu i jesień pełna tajemnic, 2015
olej, płótno; 60 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: Jul. Narzyński;

Cena pierwotna: 6 500 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

81513. A. COFIN, XX w.
Lecimy, 2001
pastel, papier; 34 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_80804
Small_4068508
Sold_stamp_pl
Small_4068223
Small_80085

81512. A. COFIN, XX w.
Zabawa, 1998
pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

3989. Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)
Kompozycja
olej, deska, 58 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: W.P.;

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

3736. Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.
Taniec góralski
gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

80905. KRYSTYNA HUMIENNA
Taniec, 2002
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi

Cena pierwotna: 5 350 zł

Aktualna cena: 1 070 zł

Zobacz

Small_77469
Sold_stamp_pl
Small_74296
Sold_stamp_pl
Small_66422
Small_80644
Sold_stamp_pl

78457. Borys MICHALIK (1969-2018)
Pejzaż z chmurami, 1991
pastel. papier; 26 x 36,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: Michalik '91.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 720 zł

Zobacz

75497. KRZYSZTOF KAJDER (1952-2009)
Różowy akt, 1983
olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis ołówkiem: KRZYSZTOF / KAJDER / 1983

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

68605. MAREK SUŁEK (UR. 1963)
Yellow z serii: Stories, 2014
technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Sułek

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

81366. ZBIGNIEW KOWALEWSKI (1914-2004)
Opiekun, 1972
olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Kowalewski 72

Cena pierwotna: 5 300 zł

Aktualna cena: 1 380 zł

Zobacz

Small_4066682
Sold_stamp_pl
Small_71830
Sold_stamp_pl
Small_77215
Sold_stamp_pl
Small_77214
Sold_stamp_pl

2426. Krzysztof BOJARCZUK (ur. 1961)
Martwy ogród V, 2012
kredka, pastel tłusta, tektura; 70 x 100 cm;
sygn., dat. u dołu: III 2012 K. Bojarczuk (białym pastelem).

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

73292. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza I, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 46,5 x 91,5 cm; sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62;
ślady po zgięciu kartonu.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

78229. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Widok z hotelu Pod Różą, 1985
olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 350 zł

Zobacz

78228. BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)
Dom pod słońcem, 1981
olej, płótno; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Barbara Przyłuska 1981;
na odwrocie na płótnie napis autorski: Barbara Przyłuska/ 1981/ "Dom pod słońcem"/ Przemiłemu (...)/ Barbara 1989 oraz na krośnie: Barbara Przyłuska

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_75327
Sold_stamp_pl
Small_71827
Small_72773
Small_72772

76459. Maciej KOZŁOWSKI (ur. 1976)
Narkoza, 2004
akryl UV, płótno; 170 x 170 cm;
opis autorski na odwrocie: Maciej Kozłowski Narkoza / UV 170 x 170.

Cena pierwotna: 7 600 zł

Aktualna cena: 1 520 zł

Zobacz

73289. TADEUSZ GRONOWSKI (1894-1990)
Projekt wnętrza - W5, 1962
akwarela, gwasz, ołówek, karton; 40 x 88 cm;
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: gronowski 62

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

74122. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
- karton z projektem rzeźby, 1969
ołówek, kreda, pastel; 198 x 69 cm;
sygn. l. d.: AŻ (monogram wiązany), dat. p. d.: 69 r.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

74121. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Postać kobieca
sygn. u dołu w obrębie kompozycji:

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_72770
Small_72765
Small_72764
Small_72763

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72762
Small_72761
Small_72760
Small_72759

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4064418
Sold_stamp_pl
Small_57829
Small_83147

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

83735. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Zestaw 2 statuetek pamiątkowych, 2010
1. Droga do świętości Jana Pawła II ; brąz; wys. 15 cm.
2. 5. rocznica śmierci Jana Pawła II; brąz; wys. 12 cm.

Cena pierwotna: 1 850 zł

Aktualna cena: 1 390 zł

Zobacz

Small_83145
Small_83144
Small_83143
Small_82596

83733. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Statuetka pamiątkowa
brąz patynowany na srebrno; 14 x 13 x 2 cm;
av.: ażurowy z postacią Jana Pawła II pośrodku w centrum oraz sklepieniem niebieskim nad głową; rv.: XXV ROCZNICA P

Cena pierwotna: 1 350 zł

Aktualna cena: 1 010 zł

Zobacz

83732. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Statuetka pamiątkowa
brąz patynowany na srebrno; 10,5 x 11,5 cm;
av.: 200 LECIE / INSUREKCJI / KOŚCIUSZ / KOWSKIEJ; rv.: KRAJOWA / WYSTAWA / FILATELIS / TYCZNA / KRAKÓW / 1994.

Cena pierwotna: 1 350 zł

Aktualna cena: 1 010 zł

Zobacz

83731. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Statuetka pamiątkowa
brąz patynowany; 11 x 13 cm;
w centrum gotyckiego portalu, w prześwicie postacie franciszkanów; rv: 1237-2007 / 750-LAT PRZYBYCIA FRANCISZKANÓW DO KRAKOWA.

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 820 zł

Zobacz

83209. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Statuetka pamiątkowa
kolisty, ażurowy; av.: pośrodku znaczek z ząbkowaną krawędzią i gołąbkiem pokoju w locie; w otoku napis: "ZA ZASŁUGI DLA ROZWOU PUBLIKACJI FILATELISTYCZNYCH"

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 750 zł

Zobacz