Small_72761
Small_72760
Small_72759
Small_71167
Sold_stamp_pl

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 440 zł

Zobacz

Small_70970
Sold_stamp_pl
Small_70865
Sold_stamp_pl
Small_70864
Sold_stamp_pl
Small_70862
Sold_stamp_pl

72534. Jacek Dominik CYGANEK (ur. 1961)
Powiedz mi coś o sobie, 2017
tempera żółtkowa, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: Jacek Dominik Cyganek;

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

72431. A. SLEZAK, XX w.
Kompozycja z kulami, 1985
technika własna, olej, relief, płótno; 50 x 64 cm;
sygn. l. d.: A. SLEZAK 85.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

72430. Włodzimierz DAWIDOWICZ (ur. 1940)
Obserwatorka
olej, płótno; 65 x 50,5 cm;
na odwrocie napis: W DAWIDOWICZ / OBSERWATORKA / AKRYL + 1[978]R - ?. (nieczytelnie).

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

72428. Jan BETLEY (1908-1980)
Kolumna Zygmunta, 1977
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jan Betley 77.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 420 zł

Zobacz

Small_70858
Sold_stamp_pl
Small_70856
Sold_stamp_pl
Small_70231
Sold_stamp_pl
Small_70209
Sold_stamp_pl

72424. Jan BETLEY (1908-1980)
Pejzaż, 1974
olej, płótno; 47 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Betley 74.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

72422. Zbigniew CZAJKOWSKI (1932-2010)
Martwa natura z kwiatami
olej, płótno; 92,5 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Z. Cz.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

71884. Ryszard GANCARZ (1955-2017)
Kompozycja, przed 1996
collage, pastel, papier; 100 x 70 cm;
l. d. pieczątka autorska oraz sygn. R. GANCARZ obok druga pieczątka autorska: R / GANCARZ.

Cena pierwotna: 1 750 zł

Aktualna cena: 770 zł

Zobacz

71862. Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)
Akt - studium
olej, płótno; 119 x 100 cm;
sygn. p. d.: Trat.;

Cena pierwotna: 5 500 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

Small_70208
Sold_stamp_pl
Small_4064860
Sold_stamp_pl
Small_4064829
Sold_stamp_pl
Small_4064576

71861. Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)
Martwa natura, 1995
olej, płótno; 89 x 114 cm;
sygn. p. d.: TRATKIEWICZ;

Cena pierwotna: 5 500 zł

Aktualna cena: 1 320 zł

Zobacz

1092. Maria DZIOPAK (ur. 1954)
Pejzaż
olej, płótno; 73 x 50 cm;
sygn. l. d.: M. DZIOPAK.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

1065. Jerzy JAWORSKI (1922-1982)
Liryka 1, 1965
alumidruk, 39,2 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: na passe-partout: Jerzy Jaworski 1965

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

900. KAROL MAKSYMILIAN BABILAS (UR. 1992)
Pejzaż arbitralny, 2013
olej, płótno; 63 x 96,5 cm;
sygn. i dat. p. g.: K Babilas 2013;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_69493
Sold_stamp_pl
Small_4064418
Small_53544
Sold_stamp_pl
Small_53543
Sold_stamp_pl

71237. ALEKSANDER KOBZDEJ (1920-1972)
Martwa natura, 1949
akwarela, papier naklejony na tekturę, 20,5 x 30 cm

Cena pierwotna: 2 546 zł

Aktualna cena: 510 zł

Zobacz

801. ANNA LEWIŃSKA (UR. 1950)
Jesteś tylko cieniem, 2016
technika mieszana, płótno naklejone na płytę, 64 x 80 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Anna Lewińska

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

57593. ROMAN SIELSKI (1903-1990)
Za płotem
gwasz, papier;
16,5 x 27 cm (w świetle oprawy)

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

57592. ROMAN SIELSKI (1903-1990)
Panorama
gwasz, papier brązowy; 22,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P.C. (cyrylicą)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_66467
Sold_stamp_pl
Small_54686
Sold_stamp_pl
Small_57829
Small_4066594
Sold_stamp_pl

68644. Nikołaj NIKOŁAJEWICZ SOŁOMIN (XX w.)
Wiosna w lesie, 1973
olej, płótno; 70 x 55 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

58548. MACIEJ CICHOCKI (UR.1951)
Martwa natura z karafką, 1980
olej, płótno; 46,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: CM (monogram)/ 1980

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

61186. JAKUB SŁOMKOWSKI (UR. 1982)
Teatr, 2007
olej, collage, technika własna, płótno;
73 x 60 cm;

Cena pierwotna: 11 000 zł

Aktualna cena: 3 600 zł

Zobacz

2361. Tadeusz TCHÓRZEWSKI (ur. 1956)
Madonna z Dzieciątkiem
płaskorzeźba, płyta, wymiary: 43 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz / Tchórzewski.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

Small_72892
Small_4067054
Small_73543
Sold_stamp_pl
Small_71024
Sold_stamp_pl

74233. MARIAN BOGUSZ (1920-1980)
Żyrandol, l. 50/60. XX w.
blacha, żarówki, plastik, drut, pręty; 117 x 109 x 49 cm;
Żyrandol znajdował się w mieszkaniu Mariana Bogusza.

Cena pierwotna: 9 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

2734. AUTOR NIEROZPOZNANY
Macierzyństwo
terakota; wys. 17 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 11 cm;
Polska, lata 50-60. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

74837. THEODORE ULLMANN (XIX/XX W.)
Kobieta z mandoliną
kompozycja metali srebrzona, kość, alabaster; wys. 20 cm, szer. 19 cm;
Austria, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

72588. JÓZEF NIESZCZ -MARKIEWICZ (1913-1991)
Głowa Fryderyka Chopina
Władysław MIECZNIK (1903-1989) - Wytwórnia Artystyczna Grawersko-Zdobnicza
brąz patynowany, marmur; wys. całk. 27,8 cm;
Polska, Warszawa, lata 70. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

Small_4066584
Small_4066583
Small_4066441
Sold_stamp_pl
Small_74052
Sold_stamp_pl

2356. ANTONI KURZAWA (1842-1898)
Somosierra - plakieta
Edward KRASNOSIELSKI i S-ka, Wyroby Bronzowe i Srebrne;
Polska, Warszawa, 1914-1918 (oryginał ok. 1890).

Cena pierwotna: 3 100 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

2355. ANTONI KURZAWA (1842-1898)
Przeprawa przez Wilię - plakieta

Cena pierwotna: 3 300 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

2238. Franz SAUTNER (1872-1945)
Dziewczynka przytulająca owieczkę
brąz patynowany; wys. 8,2 cm, szer. 10,3 cm, głęb. 8 cm.
Niemcy, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

75271. Madonna z Dzieciątkiem
brąz patynowany; wys. 23 cm, szer. 11,5 cm, głęb. 15,5 cm.
Włochy, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

Small_4066022
Small_4066008
Small_72282
Sold_stamp_pl
Small_72281
Sold_stamp_pl

1910. Julia SMOLKÓWNA
Rodzeństwo
gips, odlew malowany; wys. 17,5 cm;
Polska, Lwów, lata 20-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

1905. Karol HUKAN (1888-1958)
Popiersie kobiety
gips malowany, wys. 24 cm, szer. 18,2 cm, głęb. 13 cm.
Polska, Kraków, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

73700. Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Wojownik antyczny
brąz, odlew patynowany; wys. 33,3 cm, szer. 16 cm, głęb. 11,8 cm.
Niemcy, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

73699. Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Wojownik antyczny
brąz, odlew patynowany; wys. 33,5 cm;
Niemcy, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_4065661
Sold_stamp_pl
Small_4065469
Sold_stamp_pl
Small_71248
Sold_stamp_pl
Small_69529

1655. Głowa kobieca
terakota, odlew; wys. 28 cm, szer. 20 cm, głęb. 15 cm
Polska?; 2 poł. XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

1524. Para aniołków
drewno lipowe, barwione; 19,5 x 19 x 11 cm.
Europa Zachodnia, Tyrol Południowy?; XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

72772. Para puttów
drewno polichromowane, złocenie;
1/ 22,5 x 12 x 6 cm; 2/ 20,7 x 11 x 9 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

71266. Ludwika NITSCHOWA (1889-1989)
Mikołaj Kopernik
beton, złocenie galwaniczne, lakier; wys. 62 cm;
Polska, Warszawa, 1973 (?)

Cena pierwotna: 20 000 zł

Aktualna cena: 4 000 zł

Zobacz

Small_69528
Sold_stamp_pl
Small_61615
Sold_stamp_pl
Small_4065038
Sold_stamp_pl
Small_76693

71265. Ludwika NITSCHOWA (1889-1989)
Fryderyk Chopin
brąz, odlew patynowany; wys. 64 cm;
Polska, Warszawa, 1963.

Cena pierwotna: 25 000 zł

Aktualna cena: 7 500 zł

Zobacz

64399. Płaskorzeźba z puttami
drewno; 22,5 x 47,5 cm;
Europa Zachodnia - Francja?, koniec XIX w.

Cena pierwotna: 2 800 zł

Aktualna cena: 560 zł

Zobacz

1221. Orzeł na skale
Polska, Artystyczna Wytwórnia Figur Gipsowych
w Częstochowie, Stanisław KOZIKOWSKI
(czynna od 1882 - do lat 50. XX w.), 1 poł. XX w.

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

77734. Wytwórnia Rosenthal & Co., Oddział Bahnhof -
Zestaw do kawy, model Butterfly
porcelana, dekoracja farbami naszkliwnymi o czarnym konturze, złocenia;
Niemcy, lata 20. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 780 zł

Zobacz

Small_76692
Small_76977
Sold_stamp_pl
Small_17438
Small_4066659
Sold_stamp_pl

77733. Wytwórnia Rosenthal & Co., Selb (Bawaria)
Serwis deserowy Empire
porcelana, druk barwny naszkliwny i druk złocony;
Niemcy, okres międzywojenny

Cena pierwotna: 1 800 zł

Aktualna cena: 1 170 zł

Zobacz

78004. Świecznik dwuramienny z puttami
porcelana kremowa, farba złotopodobna; wys. 11,2 cm, szer. 18,5 cm, głęb. 7 cm;
oznaczenia na spodzie: wycisk w masie 3992 (numer modelu);

Cena pierwotna: 300 zł

Aktualna cena: 100 zł

Zobacz

30482. Ecritoire - chłopiec z kotkiem i papużką
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm, podst. 14 x 9,5 cm; Nie sygnowany.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

2403. Akt stojącej kobiety z tkaniną
Nieustalona wytwórnia europejska - Niemcy,
okres międzywojenny.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 250 zł

Zobacz