Small_4068699
Small_4068198
Small_4068197
Small_4067538

4152. RZEŹBIARZ NIEOKREŚLONY
Narciarz
gips patynowany, wys. 28,5 cm.
Polska, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

3720. Bronisław Marian SOŁTYS (1869-1942)
Portrety dzieci pod różą - płaskorzeźba
brąz; wys. 15,7 cm, szer. 24,5 cm, głęb, 2,5 cm;
sygn. i dat. pośrodku u dołu: BS. 21

Cena pierwotna: 3 200 zł

Aktualna cena: 640 zł

Zobacz

3719. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX W.
Narciarz
drewno lipowe; wys. całkowita z podstawą: 12 cm, szer. 13,2 cm;
Polska ?, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

3123. Putto
brąz, odlew; wys. 29,5 cm, szer. 13,3 cm;
Niemcy?; XIX/XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

Small_78663
Sold_stamp_pl
Small_75067
Sold_stamp_pl
Small_62996
Sold_stamp_pl
Small_4067054
Sold_stamp_pl

79563. ANTONIO PIAZZA (1875-1925)
Ewa
biały marmur karraryjski; wys. ca 35, szer. 39 cm;
Włochy, Carrara, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 7 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

76226. GEORGES VAN DER STRAETEN (1856-1928)
Popiersie kobiety w czepcu
brąz, odlew patynowany; wys. 45 cm, szer. 29,2 cm, głęb. 20 cm.
Francja, SOCIÉTÉ DES BRONZES DE PARIS (odlewnia czynna 1875-1930), Paryż, k. XIX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 050 zł

Zobacz

65629. Główka barokowego amorka
drewno polichromowane, złocone;
wys. 17 cm, szer. 24 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

2734. AUTOR NIEROZPOZNANY
Macierzyństwo
terakota; wys. 17 cm, szer. 7,5 cm, głęb. 11 cm;
Polska, lata 50-60. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4066022
Small_4066008
Small_69529
Small_58786

1910. Julia SMOLKÓWNA
Rodzeństwo
gips, odlew malowany; wys. 17,5 cm;
Polska, Lwów, lata 20-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

1905. Karol HUKAN (1888-1958)
Popiersie kobiety
gips malowany, wys. 24 cm, szer. 18,2 cm, głęb. 13 cm.
Polska, Kraków, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

71266. Ludwika NITSCHOWA (1889-1989)
Mikołaj Kopernik
beton, złocenie galwaniczne, lakier; wys. 62 cm;
Polska, Warszawa, 1973 (?)

Cena pierwotna: 20 000 zł

Aktualna cena: 4 000 zł

Zobacz

61950. Kufelek z pokrywką zamykaną zatrzaskiem
kamionka jasna ze szkliwem solnym,
druk czarny, cyna; wys.23 cm; Niemcy,
Villeroy und Boch , zakład w Mettlach, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 520 zł

Zobacz

Small_81964
Small_4068195
Small_4068336
Small_4067509

82613. CESARSKA MANUFAKTURA PORCELANY W WIEDNIU
Dzbanek z pokrywką
porcelana, farby naszkliwne; wys. 22,5 cm;
Wiedeń, kon. XVIII w.

Cena pierwotna: 1 900 zł

Aktualna cena: 1 220 zł

Zobacz

3717. Großherzogliche Majolika Manufaktur, Karlsruh
Koszyczek
majolika, farby podszkliwne, szkliwo ołowiowe z lekką krakelurą; Niemcy, Badenia,
model Wilhelma Süsa lub Maxa Heinze z ok. 1915 roku, powtórzenie późniejsze

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

3833. Wazon art déco
szkło przezroczyste, szlifowane; wys. 25 cm;
Europa Zachodnia, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

3100. Podróżny z sakwojażem - pojemnik
Nieokreślona wytwórnia środkowoeuropejska - Czechy, Usti nad Łabą,
Jan Maresch (1821-1914)?, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_4067508
Small_4067167
Sold_stamp_pl
Small_77196
Small_17438

3099. Karl Tutter (1883-1969) - model
Kominiarz
porcelana, farby naszkliwne; wys. 13,5 cm; Niemcy, Selb, fabryka porcelany
Lorenz Hutschenreuther (Kunstabteilung - Dział Sztuki), lata 1955-1968.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

2821. Gerold & Co. (Neue Porzellanfabrik Tettau Ger
Madonna modląca się (Betende Madonna)
porcelana biała; wys.21,5 cm, od spodu wycisk: 5785
Niemcy, XX w.( po 1939 roku).

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

78210. Puszka (herbatnica?), z oprawą cynową
kamionka, szkliwo braunsztynowe (?) i solne, nakładki reliefowe, oprawa cynowa;
Niemcy, Nadrenia, XIX w.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

30482. Ecritoire - chłopiec z kotkiem i papużką
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm, podst. 14 x 9,5 cm; Nie sygnowany.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

Small_69583
Sold_stamp_pl
Small_25835
Small_1021899
Sold_stamp_pl
Small_1021819
Sold_stamp_pl

71315. Naczynie do Ponczu
Szkło przeźroczyste, trawione, matowione, aplikowane szklanymi koralikami, złocone; wys. 23 cm, średnica brzuśca ca 13 cm.
Niemcy? pocz. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

36512. Talerzyk
porcelana, farby naszkliwne, średn.: 16,5 cm; Chiny XIX / XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

12119. Talerz-paterka z uchwytami
porcelana, złocenia; wys. 4 cm, średn. 25 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

12062. Talerz-paterka, z liśćmi bluszczu i gałą
porcelana, złocenia; wys.3,3cm, średn.24 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

Small_81184
Small_81183
Small_81181
Small_76822

81877. Para kubków
srebro próby 12; wys. 12 cm, średnica 7,2 cm; waga 244 g.
Niemcy ?, 4 ćw. XIX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

81876. Para świeczników
srebro cechowane, dociążone; wys. 23,2 cm, szer. 8 cm, głęb. 8 cm;
Berlin, ok. 1840

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 600 zł

Zobacz

81874. Para świeczników
srebro cechowane próby 12; wys. 31,5 cm; waga 760 g.
Niemcy?, ok. poł. XIX w.

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 3 250 zł

Zobacz

77855. FABRYKA WYROBÓW SREBRNYCH I PLATEROWANYCH J.
Para lichtarzy ołtarzowych
plater dociążony cechowany; wys. 82 cm, szer. 22 cm;
Warszawa, lata 20.-30 XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 780 zł

Zobacz

Small_82119
Small_82624
Small_82622
Small_82621
Sold_stamp_pl

82762. Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.
Lustro toaletowe
plater cechowany; wys. 62 cm, szer. 37 cm.
Warszawa, k. XIX w. (przed 1896)

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz

83237. Patera - koszyk
plater; 7,5 x 35 x 21 cm.
Europa Środkowa, Polska? 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

83235. Firma NORBLIN (czynna od 1820)
Para lichtarzy
plater; wys. 31 cm.
Polska, Warszawa, k. XIX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

83234. FIRMA CHRISTOFLE (CZYNNA OD 1830)
Cukiernica z monogramem
plater; wys. 13,5 cm.
Francja, Saint Denis pod Paryżem, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_76823
Small_4068334
Small_79615
Sold_stamp_pl
Small_73627
Sold_stamp_pl

77856. Taca owalna
plater cechowany; wys. 3,5 cm, szer. 70 cm, głęb. 44 cm
USA? , 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

3831. Margit Tevan (1901-1978)
Puchar
plater kuty cechowany; wys. 16 cm, średnica 10 cm;
Budapeszt, 2 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

80465. FIRMA J. C. KLINKOSCH (czynna 1844-1972)
Komplet sztućców do ryb i środka stołu
srebro próby 3 cechowane, metal złocony.
Wiedeń, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

74915. Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.
Cukiernica art déco
wg projektu Julii Keilowej?
plater cechowany; Warszawa, lata 30. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 160 zł

Zobacz

Small_56144
Sold_stamp_pl
Small_4066630
Small_4068926
Small_82723

59725. Tortownica
plater, szkło; wys. 6 cm, szer. 38,5 cm, głęb. 34 cm
Niemcy, 1 poł. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

2385. Sygnet damski
złoto, czarny kamień (gagat?); waga 4 g.
Europa Środkowa, XX w.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 540 zł

Zobacz

4367. Lampa gabinetowa
szkło, mosiądz; wys. 63 cm;
Polska, Polam Wieliczka, l. 70. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 600 zł

Zobacz

83329. Miseczka
szkło warstwowe niebiesko-żółte i przeźroczyste, ręcznie formowane; wys. 8,5 cm, śr. 15 cm.

Cena pierwotna: 475 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_82724
Small_64827
Small_4068527
Small_82256
Sold_stamp_pl

83330. Wazon
szkło warstwowe niebiesko-żółte i przeźroczyste, ręcznie formowane; wys. 27 cm, śr. 7 cm.

Cena pierwotna: 475 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

67273. Kandelabr 6-świecowy, zelektryfikowany
brąz, odlew cyzelowany, giloszowany,
złocony ogniowo; wys. całk. 92 cm,
Francja, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 7 000 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

4008. Świecznik wiszący 2-świecowy
mosiądz patynowany; 70,5 x 32 x 3,5 cm.
Huculszczyzna, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

82887. Lampa gabinetowa, elektryczna
alabaster toczony; wys. 45,5 cm (z oprawką 52 cm);
Europa Zachodnia, Włochy? Austria?; po poł. XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_70061
Small_4068202
Small_4068232
Small_4068229
Sold_stamp_pl

71744. Plakieta jubileuszowa z okazji 25-lecia
żeliwo (pokryte wtórnie pozłotą); 29,5 x 24 cm.
Polska, 1900

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

3724. Zestaw trzech pojemników
brąz, mosiądz; Francja lub Belgia, k. XIX/pocz. XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

3745. Towarzystwo Akcyjne Fabryki Szkła Dawnego S.
Ampla
szkło dekoracyjnie malowane w kolorze żółtym, czerwonym i niebieskim; wys. 16,5 cm;
1925 r.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

3742. Puzdro huculskie
drewno, intarsja i inkrustacja, rycie; wys. 4 cm, szer. 15,5 cm, głęb. 13,5 cm;
Huculszczyzna, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz