Small_17438
Small_69583
Sold_stamp_pl
Small_25835
Small_1021899
Sold_stamp_pl

30482. Ecritoire - chłopiec z kotkiem i papużką
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 15 cm, podst. 14 x 9,5 cm; Nie sygnowany.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 260 zł

Zobacz

71315. Naczynie do Ponczu
Szkło przeźroczyste, trawione, matowione, aplikowane szklanymi koralikami, złocone; wys. 23 cm, średnica brzuśca ca 13 cm.
Niemcy? pocz. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

36512. Talerzyk
porcelana, farby naszkliwne, średn.: 16,5 cm; Chiny XIX / XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

12119. Talerz-paterka z uchwytami
porcelana, złocenia; wys. 4 cm, średn. 25 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

Small_1021819
Sold_stamp_pl
Small_79615
Small_4067533
Small_4067531

12062. Talerz-paterka, z liśćmi bluszczu i gałą
porcelana, złocenia; wys.3,3cm, średn.24 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

80465. FIRMA J. C. KLINKOSCH (czynna 1844-1972)
Komplet sztućców do ryb i środka stołu
srebro próby 3 cechowane, metal złocony.
Wiedeń, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

3118. Kieliszek z orłem polskim w koronie
srebro próby 3 cechowane; wys. 4,5 cm, średnica 3,5 cm; waga 21 g.
Austro-Węgry, Lwów?, 1 ćw. XX w. (przed 1920)

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

3116. Świecznik trójświecowy art deco
srebro próby 3 cechowane; wys. 21,5 cm; waga 154 g.
Kraków, lata 30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

Small_4067521
Small_4067506
Small_4067504
Small_4067185

3110. Karol Rotkiel
Trzy widelce obiadowe
srebro próby 12 cechowane; dł. 21,5 cm; waga 201 g.
Lublin, 1833-ok.1846

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

3097. R. Hersz SZYLDBERG (czynny od lat 50. do lat
Para pucharków kiduszowych
srebro próby 84 cechowane, waga 116 g.
Warszawa, ok. 1870

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

3095. Karol Filip MALCZ (firma czynna od 1828 do 19
Kubek z uszkiem
srebro próby 12 cechowane, waga 124 g.
Warszawa, lata 40. XIX w.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

2839. Sitko do herbaty
srebro próby 84 cechowane; waga 43 g.
St Petersburg, 1825

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

Small_4067181
Small_4066552
Small_4065913
Small_73627
Sold_stamp_pl

2835. Abraham Warnberger III (czynny 1702-1753)
Łyżka
srebro cechowane, waga 64 g.
Augsburg, 1737-1739

Cena pierwotna: 4 700 zł

Aktualna cena: 3 280 zł

Zobacz

2326. VINZENZ NEGINIK (CZYNNY 1903-1920)
Mlecznik
srebro próby 3 cechowane, waga 182 g.
Wiedeń, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

1831. TEODOR WERNER I SKA (SPADKOBIERCA MALCZA, FIR
Kubek do wina
srebro próby 84 cechowane, waga 190 g.
Warszawa, 4 ćw. XIX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

74915. Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.
Cukiernica art déco
wg projektu Julii Keilowej?
plater cechowany; Warszawa, lata 30. XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 160 zł

Zobacz

Small_56144
Sold_stamp_pl
Small_4066630
Small_4067766
Small_4067764

59725. Tortownica
plater, szkło; wys. 6 cm, szer. 38,5 cm, głęb. 34 cm
Niemcy, 1 poł. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

2385. Sygnet damski
złoto, czarny kamień (gagat?); waga 4 g.
Europa Środkowa, XX w.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

3332. Tablica z ekspozycji muzealnej (?)
blacha żelazna, emalia; wys. 30 cm, szer. 40 cm;
Polska, XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 760 zł

Zobacz

3330. Ramka na fotografię
mosiądz, szkło; wys. 27 cm, szer. 18,5 cm;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 1 120 zł

Zobacz

Small_4067620
Small_4067617
Small_4067536
Small_4067535

3197. Ciupaga - laska huculska
drewno bukowe, mosiądz, koraliki szklane, tworzywo sztuczne; wys. 83,7 cm;
Huculszczyzna, Żabie, lata 20. XX w.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

3194. Joseph Maria OLBRICH (1867-1908) - projekt
Świecznik dwuramienny, secesyjny
stop cynowy „Edelzinn”; wys. 36,3 cm; Niemcy, Lu¨denscheid,
Westwalia, Metallwaren Fabrik EDOUARD HUECK (zał. 1864), po 1900.

Cena pierwotna: 8 800 zł

Aktualna cena: 6 160 zł

Zobacz

3121. Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY
Zestaw przyborów do papierosów
brąz złocony, moletowany; szkło kobaltowe;
Polska, Warszawa, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

3120. DANUTA THOMAS-JAWORSKA (ur. 1920), Spółdzieln
Orzeł z Sali Tronowej Zamku Królewskiego
wełna na osnowie lnianej; 68 x 27,5 cm.
Polska, Warszawa, 1975

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 920 zł

Zobacz

Small_4067510
Small_4067379
Small_4067187
Small_4067166

3101. Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - pro
Lampa biurkowa, lata 80. XX w.
metal lakierowany w kolorze czarnym; wys. całkowita około 46 cm;
projekt sygn. ART PNIEWSKI RUTKIEWICZ.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 1 040 zł

Zobacz

3000. Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - pro
Lampa stojąca z systemem oświetlenia
metal lakierowany w kolorze białym, wys. całkowita: 136 cm;
proj. sygn. Pniewski i Rutkiewicz; Zakład Sprzętu Oświetleniowego Polam Wilkasy k. Giżycka, l. 80.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

2841. Pamiątki historyczne
1/ Orzeł w koronie;
2/ Łopatka z budowy kopca J. Piłsudskiego

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 760 zł

Zobacz

2820. Lichtarz z puttami
brąz złocony; wys. 19,6 cm;
Francja, 3 tercja XIX w.

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 4 680 zł

Zobacz

Small_4067158
Small_4066593
Small_4066517
Small_4066516

2812. Dwa noże do papieru z figurkami górali
drewno rzeźbione, podbarwiane, polerowane; dł. 28,2 cm i 24,8 cm.
Polska, Podhale?; XIX/XX w.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 880 zł

Zobacz

2360. FERDINAND BARBEDIENNE (1810-1892)
Mlecznik dekoracyjny
brąz złocony, marmur czerwony; wys. 13,5 cm, szer. 9 cm;
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 760 zł

Zobacz

2294. Sygnet z herbem Bończa
złoto, stal; waga 8 g.
Polska, XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

2293. Sygnet z herbem Epstein (Bawół II ?)
złoto pr. 3 (583), błękitny topaz(?); waga 8 g.
Polska, Kraków, złotnik „MK”, po 1955.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

Small_4066514
Small_4066440
Small_64827
Small_69484
Sold_stamp_pl

2291. Sygnet z herbem polskim Łodzia
złoto pr. 583, karneol; waga 7 g.
Kraków, po 1986.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

2237. Firma ERHARDT & SÖHNE (czynna od 1844)
Kaseta na karty do gry
mosiądz, palisander, plusz; wys. 7 cm, szer. 24 cm, głęb. 16,3 cm.
Niemcy, Schwabisch Gmu¨nd, ok. 1910.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 800 zł

Zobacz

67273. Kandelabr 6-świecowy, zelektryfikowany
brąz, odlew cyzelowany, giloszowany,
złocony ogniowo; wys. całk. 92 cm,
Francja, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 7 000 zł

Aktualna cena: 3 150 zł

Zobacz

71228. Tkanina w manierze Ludwika XV
materia o płóciennym splocie, wełna?; malowana; 157 x 125 cm.
Europa, wytwórnia nieokreślona, 2 poł. XIX w.

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_4066247
Small_73629
Sold_stamp_pl
Small_4066029
Small_4065012

2055. Para lampek nocnych, elektrycznych
mosiądz polerowany, miedź, nikiel; wys. 19 cm;
Francja, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

74917. Podstawa lampy elektrycznej
porcelana, farby naszkliwne i podszkliwne, złocenia, brąz; wys. 47 cm;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

1917. Bawolet - czepek damski
aksamit, jedwab, flanela, plusz; wys. ca 35 cm, szer. 23 cm (po złożeniu).
Europa Środkowa, Polska?; XIX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

1204. Misa
miedź (niegdyś bielona wewnątrz); wys. 4,3 cm, średnica 21,2 cm.
Europa Środkowa, XIX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

Small_77914
Sold_stamp_pl

78874. Sekretarzyk art déco
zgeometryzowany, dwuczęściowy, fornir: orzech;
159,2 x 122 x 44 cm; Polska, ok. 1930.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz