87136.
ANTONI WILIŃSKI, XX W.

Widok na kościół św. Anny w Warszawie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Wiliński 1931

Cena pierwotna: 1 938 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej