Góral z fajką, 1897
akwarela, papier; 38 x 22 cm;sygn. l. d.: JM 97 (? - słabo czytelnie).
Cena pierwotna: 1 824 zł +20% opłaty aukcyjnej Aktualna cena 900 zł +20% opłaty aukcyjnej