86672.
Roman RABCEWICZ (1902-1998)

Pejzaż spod Tatr

olej, płyta; 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Rabcewicz

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej