5930.
Jerzy BIGAJ (1925- ?)

Dziedziniec na Wawelu

akwarela, papier; 22,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Wawel / 1971 / JBigaj (ołówkiem).

Cena pierwotna: 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 160 zł +20% opłaty aukcyjnej