7660.
Milada KOWALEWSKA (1918-2011)

Para portretów, przed 1987

1. Portret w czerwonym berecie
olej, płótno; 85 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: M.Z. Kowalewska
2. Portret kobiety
olej, płyta; 54 x 44 cm;
sygn. p. d.: Ko / Milada / /wale / wska;
na odwrocie dedykacja: Kochanej P. STASI / na pamiątkę dawnych wizyt (i REWIZYT) / autorka / lipiec 1987.

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 560 zł