Small_77196
Small_69583
Sold_stamp_pl
Small_25835
Small_1021899
Sold_stamp_pl

78210. Puszka (herbatnica?), z oprawą cynową
kamionka, szkliwo braunsztynowe (?) i solne, nakładki reliefowe, oprawa cynowa;
Niemcy, Nadrenia, XIX w.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

71315. Naczynie do Ponczu
Szkło przeźroczyste, trawione, matowione, aplikowane szklanymi koralikami, złocone; wys. 23 cm, średnica brzuśca ca 13 cm.
Niemcy? pocz. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

36512. Talerzyk
porcelana, farby naszkliwne, średn.: 16,5 cm; Chiny XIX / XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

12119. Talerz-paterka z uchwytami
porcelana, złocenia; wys. 4 cm, średn. 25 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

Small_1021819
Sold_stamp_pl
Small_81184
Small_84952
Sold_stamp_pl
Small_76822
Sold_stamp_pl

12062. Talerz-paterka, z liśćmi bluszczu i gałą
porcelana, złocenia; wys.3,3cm, średn.24 cm

Cena pierwotna: 350 zł

Aktualna cena: 70 zł

Zobacz

81877. Para kubków
plater niecechowany; wys. 12 cm, średnica 7,2 cm; waga 244 g.
Niemcy ?, 4 ćw. XIX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 300 zł

Zobacz

85413. Lampa wieczna przed ikonę
srebro cechowane, waga 109 g.
Petersburg, 3 ćw. XIX w.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 740 zł

Zobacz

77855. FABRYKA WYROBÓW SREBRNYCH I PLATEROWANYCH J.
Para lichtarzy ołtarzowych
plater dociążony cechowany; wys. 82 cm, szer. 22 cm;
Warszawa, lata 20.-30 XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

Small_82119
Sold_stamp_pl
Small_82624
Sold_stamp_pl
Small_82622
Sold_stamp_pl
Small_82621
Sold_stamp_pl

82762. Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J.
Lustro toaletowe
plater cechowany; wys. 62 cm, szer. 37 cm.
Warszawa, k. XIX w. (przed 1896)

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

83237. Patera - koszyk
plater; 7,5 x 35 x 21 cm.
Europa Środkowa, Polska? 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

83235. Firma NORBLIN (czynna od 1820)
Para lichtarzy
plater; wys. 31 cm.
Polska, Warszawa, k. XIX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

83234. FIRMA CHRISTOFLE (CZYNNA OD 1830)
Cukiernica z monogramem
plater; wys. 13,5 cm.
Francja, Saint Denis pod Paryżem, 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_76823
Sold_stamp_pl
Small_4068334
Sold_stamp_pl
Small_79615
Sold_stamp_pl
Small_56144
Sold_stamp_pl

77856. Taca owalna
plater cechowany; wys. 3,5 cm, szer. 70 cm, głęb. 44 cm
USA? , 1 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

3831. Margit Tevan (1901-1978)
Puchar
plater kuty cechowany; wys. 16 cm, średnica 10 cm;
Budapeszt, 2 ćw. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

80465. FIRMA J. C. KLINKOSCH (czynna 1844-1972)
Komplet sztućców do ryb i środka stołu
srebro próby 3 cechowane, metal złocony.
Wiedeń, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 400 zł

Zobacz

59725. Tortownica
plater, szkło; wys. 6 cm, szer. 38,5 cm, głęb. 34 cm
Niemcy, 1 poł. XX w.

Cena pierwotna: 500 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4069811
Small_4069824
Small_4069622
Small_4069512

5201. Grzechotka (zapewne)
blacha mosiężna, grawerowana; miedź; drewno toczone; średnica 10,2 cm;
Bałkany?, Azja?; XIX w.?

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 980 zł

Zobacz

5214. Pudełko na cygara
mosiądz, miedź, drewno cedrowe; 6 x 23 x 15,5 cm.
Niemcy, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

5019. Czarka dwuuszna
brąz, odlew; wys. 10 cm, średnica 12 cm.
Chiny, XIX/XX w.? lub wcześniej.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

4924. Szyld zamka barokowego z uchwytem
żelazo kute; 21 x 10 cm; średnica uchwytu 7,5 cm.
Europa Środkowa, XVIII w.

Cena pierwotna: 1 400 zł

Aktualna cena: 280 zł

Zobacz

Small_4069509
Small_4069001
Sold_stamp_pl
Small_4068972
Small_4068506

4921. Dominique ALONZO (czynny 1900-1930)
Suszka secesyjna (z zestawu na biurko)
brąz złocony, drewno, filc; 7,5 x 14 x 7 cm.
Francja, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

4433. Para świeczników
brąz; wys. 15,5 cm.
Hiszpania? Maghreb?; XVII/XVIII w.?

Cena pierwotna: 4 500 zł

Aktualna cena: 2 500 zł

Zobacz

4409. Artysta polski - Monografista L.B. (XIX/XX w.
Harnaś
płyta drewniana czerniona, z rytym przedstawieniem postaci; 36,5 x 26 cm;
sygn. p. d.: wyk. LB.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

3987. Plakieta z wizerunkiem T. Kościuszki
żeliwo; wys. 28 cm (z uszkiem(, szer. 22,3 cm, głęb. 2,5 cm.
Polska, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_4068502
Small_4068527
Small_70061
Small_4068202

3983. Odlewnia EISENGIESSEREI BUDERUS (czynna od 17
Plakieta - Inżynierowie i hutnicy
żeliwo?; 13,3 x 17,7 cm.
Niemcy, Wetzlar, XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

4008. Świecznik wiszący 2-świecowy
mosiądz patynowany; 70,5 x 32 x 3,5 cm.
Huculszczyzna, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

71744. Plakieta jubileuszowa z okazji 25-lecia
żeliwo (pokryte wtórnie pozłotą); 29,5 x 24 cm.
Polska, 1900

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

3724. Zestaw trzech pojemników
brąz, mosiądz; Francja lub Belgia, k. XIX/pocz. XX w.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_4068229
Sold_stamp_pl
Small_4067766
Small_4066593
Sold_stamp_pl
Small_4066029

3742. Puzdro huculskie
drewno, intarsja i inkrustacja, rycie; wys. 4 cm, szer. 15,5 cm, głęb. 13,5 cm;
Huculszczyzna, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

3332. Tablica z ekspozycji muzealnej (?)
blacha żelazna, emalia; wys. 30 cm, szer. 40 cm;
Polska, XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

2360. FERDINAND BARBEDIENNE (1810-1892)
Mlecznik dekoracyjny
brąz złocony, marmur czerwony; wys. 13,5 cm, szer. 9 cm;
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

1917. Bawolet - czepek damski
aksamit, jedwab, flanela, plusz; wys. ca 35 cm, szer. 23 cm (po złożeniu).
Europa Środkowa, Polska?; XIX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4068955
Sold_stamp_pl

4394. Taboret w stylu mebli secesyjnych
drewno iglaste bejcowane na ciemno; 47 x 33 x 33 cm.
Podhale, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz