Small_4068344
Sold_stamp_pl
Small_4067766
Small_4067510
Small_4067379

3841. Kaseta na przybory malarskie art déco
bakelit; wys. 29,8 cm, szer. 21,7 cm, głęb. 18 cm;
Polska, lata 20.-30. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

3332. Tablica z ekspozycji muzealnej (?)
blacha żelazna, emalia; wys. 30 cm, szer. 40 cm;
Polska, XX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

3101. Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - pro
Lampa biurkowa, lata 80. XX w.
metal lakierowany w kolorze czarnym; wys. całkowita około 46 cm;
projekt sygn. ART PNIEWSKI RUTKIEWICZ.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

3000. Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - pro
Lampa stojąca z systemem oświetlenia
metal lakierowany w kolorze białym, wys. całkowita: 136 cm;
proj. sygn. Pniewski i Rutkiewicz; Zakład Sprzętu Oświetleniowego Polam Wilkasy k. Giżycka, l. 80.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

Small_4067166
Small_4066593
Sold_stamp_pl
Small_4066247
Small_4066029

2820. Lichtarz z puttami
brąz złocony; wys. 19,6 cm;
Francja, 3 tercja XIX w.

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 1 340 zł

Zobacz

2360. FERDINAND BARBEDIENNE (1810-1892)
Mlecznik dekoracyjny
brąz złocony, marmur czerwony; wys. 13,5 cm, szer. 9 cm;
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

2055. Para lampek nocnych, elektrycznych
mosiądz polerowany, miedź, nikiel; wys. 19 cm;
Francja, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

1917. Bawolet - czepek damski
aksamit, jedwab, flanela, plusz; wys. ca 35 cm, szer. 23 cm (po złożeniu).
Europa Środkowa, Polska?; XIX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_4065012
Small_80739
Small_4068922

1204. Misa
miedź (niegdyś bielona wewnątrz); wys. 4,3 cm, średnica 21,2 cm.
Europa Środkowa, XIX w.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 240 zł

Zobacz

81454. Para foteli art déco
fornir: wzorzysty orzech; 86 x 60 x 85 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.

Cena pierwotna: 4 200 zł

Aktualna cena: 3 360 zł

Zobacz

4363. Kołyska w stylu zakopiańskim
świerk; 29 x 83 x 38 cm.
Podhale, pocz. XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 100 zł

Zobacz