Small_91760
Small_93987
Sold_stamp_pl
Small_93157
Small_91323
Sold_stamp_pl

91859. MALARZ NIEOKREŚLONY, 2 POŁ. XX W.
Cafe, 1969
olej, płótno; 79 x 91 cm;
na odwrocie: Dla Liliany od Haliny / Felix / 1.X.69.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 1 500 zł

Zobacz

94042. Janusz TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)
Drzewa, 1964
olej, płótno; 81 x 57 cm;
sygn. i dat. p. d.: J Trzebiatowski '64;

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

93231. MARC CHAGALL (1887-1985)
Okładka Derriere le Miroir nr 235, 1979
litografia, papier; 36 x 26 cm; (wymiar arkusza w świetle passe-partout)
u dołu: Marc Chagall (z matrycy).

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

91453. Włodzimierz PANAS (1919-1971)
Martwa natura z butelką
olej, tektura; 49 x 69 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. PANAS / 84.

Cena pierwotna: 2 700 zł

Aktualna cena: 700 zł

Zobacz

Small_91322
Small_89794
Small_89792
Sold_stamp_pl
Small_93757
Sold_stamp_pl

91452. Włodzimierz PANAS (1919-1971)
Portret mężczyzny
olej, płótno dublowane; 41 x 37 cm;
sygn. l. d.: W. PANAS.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

89963. Leon MICHALSKI (1911-1989)
Widok z góry, 1976
olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: L. Michalski;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

89961. JAN WODYŃSKI (1903-1988)
Sielski pejzaż
olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: WODYŃSKI.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

93814. Edmund BURKE (1912-1999)
Fantazja
olej, tektura; 60 x 69 cm;
sygn. l. d.: eburke.

Cena pierwotna: 3 980 zł

Aktualna cena: 980 zł

Zobacz

Small_4072345
Small_4072312
Sold_stamp_pl
Small_4072020
Small_4071946
Sold_stamp_pl

7603. Krzysztof CIESIELSKI (ur. 1953)
Oglądajacy TV, 2002
olej, płótno; 99,5 x 84,5 cm;
sygn. l. d.: K. Ciesielski;

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

7570. Jan KARWOT (ur. 1936)
Wzburzone morze, 1982
olej, płyta; 35,5 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Karwot 82.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

7285. Tadeusz DOROTA (1937-2005)
Skorpion
olej, technika własna, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: T. DOROTA;

Cena pierwotna: 5 000 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

7211. ANDRZEJ ŁĄCZYŃSKI, XX / XXI W.
Polska Madame Butterfly, 1987
olej, płótno; 72 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: Łączyński A 19/ 87 / 0209;

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4071943
Sold_stamp_pl
Small_4071909
Sold_stamp_pl
Small_4071668
Sold_stamp_pl
Small_4072237

7208. Halina SALA (ur. 1950)
Miasto II, 1980
olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sala 80;

Cena pierwotna: 3 500 zł

Aktualna cena: 1 180 zł

Zobacz

7174. Zdzisław PYTEL (ur. 1933)
Kompozycja
olej, płótno; 32 x 32 cm;
sygn. l. d.: Z.PYTEL.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

6937. Jan OLSZAK (1948-2001)
Dziewczyna z różami we włosach
olej, płótno; 76 x 54 cm;
opisany na krośnie malarskim: JAN OLSZAK " DZIEWCZYNA Z RÓŻAMI WE WŁOSACH".

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

7497. Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.
Głowa
granit; wys. 41 cm.

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 1 350 zł

Zobacz

Small_4071567
Small_4071566
Small_4071253
Sold_stamp_pl
Small_4071152
Sold_stamp_pl

6836. Natalia SPYRKA (ur. 1995)
Golden chest, 2019
olej, akryl, płótno; 120 x 150 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Natalia Spyrka „Golden chest”, 2019

Cena pierwotna: 5 400 zł

Aktualna cena: 2 000 zł

Zobacz

6835. Natalia SPYRKA (ur. 1995)
Pokój nr.24, 2019
olej, akryl, płótno; 115 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Natalia Spyrka / „Pokój nr 24”, 2019

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 1 800 zł

Zobacz

6538. Jerzy KOWAL (ur. 1956)
Autoportret schizofrenika 3, 1991
olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. g.: KOWAL,

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

6441. Andrzej PIECHA (ur. 1950)
Ostrygi, 1991
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Piecha '91;

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_90165
Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4070570
Sold_stamp_pl
Small_4070519
Sold_stamp_pl

90306. Marian ROJEWSKI (1921-1984)
Ptak I, 1971
linoryt, papier; 55 x 66 cm (wymiar kompozycji), 62 x 77 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: PTAK I, linoryt barwny 8/15, [dedy

Cena pierwotna: 1 400 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Cena pierwotna: 2 200 zł

Aktualna cena: 770 zł

Zobacz

5905. Krystyna HILCZER-KOCIŃSKA (1946-2018)
Kompozycja
gwasz, kredka, papier; 68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Hilczer-Kocińska (długopisem).

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

5856. Krystyna HILCZER-KOCIŃSKA (ur. 1946)
Taniec ognia (Pantomima), 1986
tusz, gwasz, akwarela, papier; 36,3 x 17 cm (dwa połączone arkusze);
sygn. p. d.: K. HILCZER;

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 320 zł

Zobacz

Small_89441
Sold_stamp_pl
Small_89440
Small_86274
Small_86273

89616. Marek PŁOZA-DOLIŃSKI (ur. 1950)
Tryptyk, 1976
olej, płótno; 40 x 30 cm (każda z części);
sygn. i dat. na odwrocie na każdej części: Marek / Ptoza - Doliński / 1976.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

89615. Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)
Pejzaż miejski, 1973
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 22 x 31 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. na passe-partout p. d.: ZGłowacki (ołówkiem), opisany i dat.

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

86645. OBIAD
AKAI, 2020
ilustracja cyfrowa, druk offsetowy, papier kredowy; 42,5 x 30 cm;
sygn. i ed. na odwrocie: OBIAD / "AKAI MP3" / 19/50. / 2020

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

86644. OBIAD
Vinyl shop, 2020
sygn. i ed. na odwrocie: OBIAD / "VINYL SHOP" / 14/50. / 2020

Cena pierwotna: 800 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

Small_82888
Sold_stamp_pl
Small_83626
Sold_stamp_pl
Small_4068223
Sold_stamp_pl
Small_80085

83487. Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (ur. 1985)
Tryptyk - Taniec, Powitanie, Sylweta ora
ceramika, szkliwo zbiegające; 27 x 19,5 x 4 cm (każdy);
każda z prac sygn. na odwrocie odpowiednio: 1. U Łojko / Taniec / z cyklu "Ikonostats"; 2. U Łojko / Po

Cena pierwotna: 2 400 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

84184. Marcin BOGUSŁAWSKI (ur. 1980)
Pejzaż, 2000
technika własna (olej, tempera), tektura naklejona na płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Bogusławski;

Cena pierwotna: 1 300 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

3736. Zofia ROJ-GĄSIENICA, XX w.
Taniec góralski
gwasz, szkło, 30,5 x 38 cm;
sygn. i dat. l. d.: Z ROJ / 1975;

Cena pierwotna: 3 000 zł

Aktualna cena: 600 zł

Zobacz

80905. KRYSTYNA HUMIENNA
Taniec, 2002
olej, płótno; 92 x 73 cm;
sygn. i dat. l. d.: KHUMIENNA / 2002; opisany na odwrocie: Krystyna Humienna / KH 2002; na odwrocie naklejka wystawowa: Krystyna Humi

Cena pierwotna: 5 350 zł

Aktualna cena: 1 070 zł

Zobacz

Small_72770
Sold_stamp_pl
Small_72765
Small_72764
Small_72763

74119. ŻURAKOWSKI ALEKSANDER (1892-1978)
Ś.P. Żurakowski Bronisław - Brat bratu
płaskorzeźba gips; 59 x 39,5 cm;

Cena pierwotna: 700 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

74114. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kalia delikatna, 2000
olej, płótno; 99 x 58,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: XII 2000 / MK

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74113. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Lilia złota tapeta VII, 2005
olej, płótno; 97 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74112. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Bańki X, 2006
olej, płótno; 95 x 49 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: X. 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_72762
Small_72761
Small_72760
Small_72759

74111. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
W kropki biały VIII, 2005
olej, płótno; 97 x 47 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: VIII 2005 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74110. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Błękitny stolik
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: I 2002 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74109. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Turkus liście III, 2006
olej, płótno; 93 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: III 2006 / M.KAZIMIERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

74108. KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)
Kwiaty
olej, płótno; 92 x 49 cm;
na odwrocie napis autorski: III 2004/ M. KAZIMERSKA

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 1 000 zł

Zobacz

Small_4073120
Small_4073116
Small_4073114
Small_4070421
Sold_stamp_pl

8349. Conrad FELIXMULLER (1897-1977)
Postać stojącej kobiety
brąz; wys. 35 cm;
sygn. z tyłu na podstawie: monogramem FM / 54, wewnątrz podpis: Felixmuller.

Cena pierwotna: 20 000 zł

Aktualna cena: 5 000 zł

Zobacz

8345. Krystyna MOŁDAWA (19272011)
Chrystus frasobliwy
ceramika szkliwiona; wys. 24,5 cm
opisany i sygnowany przy podstawie: Mołdawa / Krystyna / Rędocin / Kielce 1978.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

8343. Zdzisław BELINA (1925-2015)
Para głów - kobieta i mężczyzna
terakota; wys. ok. 8 cm;
sygn.: ZB 7. oraz ZB 1.

Cena pierwotna: 1 200 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

5765. Zygmunt BRACHMAŃSKI (ur. 1936)
Postać
brąz; wys. całkowita: 38 cm;
sygn. p. d.: ZB (monogramem).

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 800 zł

Zobacz

Small_83143
Small_82596
Small_82595
Small_82593

83731. Bronisław CHROMY (1925-2017)
Statuetka pamiątkowa
brąz patynowany; 11 x 13 cm;
w centrum gotyckiego portalu, w prześwicie postacie franciszkanów; rv: 1237-2007 / 750-LAT PRZYBYCIA FRANCISZKANÓW DO KRAKOWA.

Cena pierwotna: 1 100 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

83209. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Statuetka pamiątkowa
kolisty, ażurowy; av.: pośrodku znaczek z ząbkowaną krawędzią i gołąbkiem pokoju w locie; w otoku napis: "ZA ZASŁUGI DLA ROZWOU PUBLIKACJI FILATELISTYCZNYCH"

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

83208. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Statuetka pamiątkowa
Postać Jana Pawła II w półkolu, rv.: KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / PAMIĘCI / PAPIEŻA / JANA PAWŁA II / KRAKÓW 18V 2005 / ZARZĄD MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGU PZF

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

83206. Bronisław CHROMY (1925-2017) - projekty
Medal
medal z okazji: Bilateralnej Wystawy Filatelistycznej Polska-Rumunia, 1994; av.: POLSKA / RUMUNIA / BILATERALNA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / BIELSKO-BIAŁA

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz