87162.
PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960)

Wenecja - kościół św. Marka, 1929

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Pietrzykowski / Wenecja 1929

Cena pierwotna: 2 509 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 250 zł +20% opłaty aukcyjnej