84931.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.

Pejzaż z drzewami

tusz lawowany, papier naklejony na karton; 27,5 x 37 cm (w świetle passe-partout);
Uszkodzenia arkusza.

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej