5319.
Kazimierz KOPCZYŃSKI (1908-1992)

Kwiaty w wazonie

olej, tektura, 50,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kopczyński

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej