5680.
S. PUDOWKIN, XX W.

Pejzaż wiejski

olej, sklejka; 45 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Pudowkin / … (cyrylicą, dalej napis nieczytelny).

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 900 zł +20% opłaty aukcyjnej