6284.
FRANCISZEK JAŹWIECKI (1900-1946) - PRZYPISYWA

Widok miejski

akwarela, papier; 18 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jaźwiecki (ołówkiem, ?)

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 320 zł +20% opłaty aukcyjnej