Small_4067510
Sold_stamp_pl
Small_4067379
Sold_stamp_pl
Small_4067166
Sold_stamp_pl
Small_4066593
Sold_stamp_pl

3101. Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - pro
Lampa biurkowa, lata 80. XX w.
metal lakierowany w kolorze czarnym; wys. całkowita około 46 cm;
projekt sygn. ART PNIEWSKI RUTKIEWICZ.

Cena pierwotna: 1 500 zł

Aktualna cena: 300 zł

Zobacz

3000. Bartłomiej PNIEWSKI i Tomasz RUTKIEWICZ - pro
Lampa stojąca z systemem oświetlenia
metal lakierowany w kolorze białym, wys. całkowita: 136 cm;
proj. sygn. Pniewski i Rutkiewicz; Zakład Sprzętu Oświetleniowego Polam Wilkasy k. Giżycka, l. 80.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 400 zł

Zobacz

2820. Lichtarz z puttami
brąz złocony; wys. 19,6 cm;
Francja, 3 tercja XIX w.

Cena pierwotna: 6 700 zł

Aktualna cena: 1 340 zł

Zobacz

2360. FERDINAND BARBEDIENNE (1810-1892)
Mlecznik dekoracyjny
brąz złocony, marmur czerwony; wys. 13,5 cm, szer. 9 cm;
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.

Cena pierwotna: 2 500 zł

Aktualna cena: 500 zł

Zobacz

Small_4066247
Small_4066029
Small_4069534
Small_4067540
Sold_stamp_pl

2055. Para lampek nocnych, elektrycznych
mosiądz polerowany, miedź, nikiel; wys. 19 cm;
Francja, 2 tercja XX w.

Cena pierwotna: 3 400 zł

Aktualna cena: 680 zł

Zobacz

1917. Bawolet - czepek damski
aksamit, jedwab, flanela, plusz; wys. ca 35 cm, szer. 23 cm (po złożeniu).
Europa Środkowa, Polska?; XIX w.

Cena pierwotna: 1 000 zł

Aktualna cena: 200 zł

Zobacz

4946. Stolik pomocniczy w stylu mauretańskim
fornirowany i intarsjowany orzechem, inkrustowany kością;
Kraje arabskie (Turcja?), XIX/XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł

Aktualna cena: 900 zł

Zobacz

3125. Stojak (gazetnik-nutnik)
drewno, metal; 112,3 x 44 x 27,3 cm;
Cesarstwo Austrowęgierskie, projekt Koloman Moser (1868-1918), ok. 1900.

Cena pierwotna: 4 000 zł

Aktualna cena: 2 400 zł

Zobacz

Small_4068955
Sold_stamp_pl

4394. Taboret w stylu mebli secesyjnych
drewno iglaste bejcowane na ciemno; 47 x 33 x 33 cm.
Podhale, XIX/XX w.

Cena pierwotna: 1 600 zł

Aktualna cena: 480 zł

Zobacz