5315.
Jan RUBCZAK (1884-1942)

Widok na kościół Mariacki w Krakowie

autolitografia, papier brązowy; 31 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jan Rubczak 35 (ołówkiem);
napis l. d.: Autolitografia. (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 540 zł +20% opłaty aukcyjnej