87157.
AUTOR NIEOKREŚLONY, XX W.

Leśna polana

tusz, piórko, gwasz, papier; 12,5 x 18 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … (ołówkiem);
na odwrocie oprawy nalepka zakładu handlarza dziełami sztuki z Wrocławia Theodor’a Lichtenberg’a.

Cena pierwotna: 1 482 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 750 zł +20% opłaty aukcyjnej