87156.
AUTOR NIEOKREŚLONY, XX W.

Dom Goethego w Weimarze

miedzioryt, akwaforta, papier;18,5 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … (ołówkiem, nieczytelnie),
l. d.: Weimar - Goetche - Wohnhaus (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 710 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 850 zł +20% opłaty aukcyjnej