8462.
Barbara JONDERKO-JAGŁA, XX / XXI w.

Kompozycja, 2013

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Janderko Jagła / 2013;
na odwrocie opis autorski: Barbara / Jonderko Jagła / 2013 / olej.

Cena pierwotna: 1 300 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 260 zł +20% opłaty aukcyjnej