8108.
Bruno WIOSKA (ur. 1944)

Pejzaż miejski, 1973

olej, płótno; 68 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wioska 73.

Cena pierwotna: 5 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 250 zł