7285.
Tadeusz DOROTA (1937-2005)

Skorpion

olej, technika własna, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: T. DOROTA;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: GODŁO „SKORPION” (długopisem).

Cena pierwotna: 5 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 250 zł