7603.
Krzysztof CIESIELSKI (ur. 1953)

Oglądajacy TV, 2002

olej, płótno; 99,5 x 84,5 cm;
sygn. l. d.: K. Ciesielski;
na odwrocie opis autorski: "Oglądajacy TV" / 2002 / K. Ciesielski.

Cena pierwotna: 3 400 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 680 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 850 zł