98348.
HENRYK BARANOWSKI (1932-2005)

Przekupki

olej, papier zadrukowany przyklejony na tekturę; 26 x 33 (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: H.Baranowski.

Cena pierwotna: 5 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 4 250 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 4 500 zł