99201.
ANNA CZARTORYSKA

Maki

olej, płótno; 49 x 58 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: ANNA CZARTORYSKA

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 400 zł +20% opłaty aukcyjnej