91009.
Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)

Szczęśliwe lato, 1978

olej, płótno; 75 x 66 cm;
sygn. l. d.: Hałajkiewicz;

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 700 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 800 zł