98519.
GILLES FISZMAN (UR. 1932)
Uliczka
olej, płótno naklejone na sklejkę; 56 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Fiszman
Cena pierwotna: 3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 650 zł