99200.
Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Wieśniacy

olej, tektura; 33 x 47 cm;
sygn. l. d.: K.Szewczenko.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 200 zł +20% opłaty aukcyjnej