8667.
Andrzej ŁEPKOWSKI (1925-2015)
Kościół Piotra i Pawła w Krakowie, 1995
olej, tektura; 22,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Łepkowski 95.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
900 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 000 zł