8812.
Olga PECZENKO-SRZEDNICKA (1918-1975)

Zestaw 2 prac

1. Portret kobiety
akwarela, papier; 51 x 36 cm;
sygn. p. d.: O. Peczenko;
na odwrocie portretowy szkic w ołówku;
2. Pejzaż
akwarela, papier; 34,5 x 49 cm;
sygn. p. d.: Olga Peczenko.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 500 zł