8663.
Stanisław MROWIŃSKI (1928-1997)

Para ilustracji

1. W drodze
akwarela, papier; 25 x 17,5 cm;
sygn. p. d.: SM (monogram wiązany);
2. Spotkanie
akwarela, papier; 25 x 18 cm;
sygn. p. d.: SM (monogram wiązany)

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 700 zł