99622.
Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Widok na kościół św. Anny w Warszawie, 1955

gwasz, akwarela, ołówek, papier; 41,5 x 29,5 (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: I. NOWAKOWSKA / -ACEDAŃSKA / 1955,
opisany l. d.: WARSZAWA KOŚĆ. ŚW. ANNY / OD MARJENSZTAT.

Cena pierwotna: 1 100 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 880 zł +20% opłaty aukcyjnej