97903.
ENRIQUE LAGARES (1903-?)

Apollo w kuźni Wulkana

kopia według: Diego Rodríguez de Silva y VELÁZQUEZ (ok. 1599-1660)
olej, płótno;107 x 139 cm;
l. d. napis: "La Fraqua de Vuleano" de Velazquez copia por E. Lagares.
Stan zach.: liczne odpryski malatury przy oprawie, po prawej.

Cena pierwotna: 17 300 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 13 840 zł +20% opłaty aukcyjnej