12062.

Talerz-paterka, z liśćmi bluszczu i gałą

płytki, o kołnierzu z motywem złoconej ażurowej plecionki z gałązek i reliefowych liści bluszczu; w lustrze złocona 12-dzielna rozeta; przetarte złocenia; porcelana, złocenia; wys.3,3cm, średn.24 cm; sygn. kobaltem podszkl. orzeł i litery TPM poniżej Śląsk, Wałbrzych (Altwasser), manufaktura Carl Tielsch & Co., lata 1847-1850

Cena pierwotna: 350 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 70 zł +20% opłaty aukcyjnej