8072.
ERNEST PATRIS (1909-1981)

Krata dekoracyjna

drewno woskowane, 61 x 35 x 9 cm.
Belgia, XX w.
Plakieta prostokątna - z kratą -plecionką; na obu krótszych bokach - para głów ludzkich.
Sygnatura na krawędzi pracy: „PATRIS”.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 500 zł