Small_87798
Sold_stamp_pl
Small_87750
Sold_stamp_pl
Small_87745
Small_4070332
Sold_stamp_pl

88033. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XIX W.
Portret mężczyzny
olej, płótno; 54 x 35,5 cm;
sygn. p. g.: M. VOGEL

Original price: 3 500 zł

Current price: 700 zł

Show

87985. LUDWIG SCKELL (1842-1905)
Pejzaż
olej, płótno dublowane; 76 x 113 cm;
sygn. p. d.: L. Sckell

Original price: 7 000 zł

Current price: 3 500 zł

Show

87980. ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XVIII W.
Scena w zagrodzie - u wodopoju
olej, płótno dublowane;
69,5 x 86 cm.

Original price: 5 000 zł

Current price: 2 000 zł

Show

5680. S. PUDOWKIN, XX W.
Pejzaż wiejski
olej, sklejka; 45 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Pudowkin / … (cyrylicą, dalej napis nieczytelny).

Original price: 3 000 zł

Current price: 900 zł

Show

Small_86915
Small_86914
Small_86910
Small_86909

87167. H. MÜNNICH, XX W.
Kwitnąca wiśnia
olej, płótno naklejone na tekturę; 27 x 33 cm;
sygn. l.d. pod ramą: hm.

Original price: 3 421 zł

Current price: 1 700 zł

Show

87166. AUTOR NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.
Scena orientalna
gwasz, jedwab naklejony na tekturkę;
17,6 x 18,5 cm (w świetle oprawy).

Original price: 2 052 zł

Current price: 1 000 zł

Show

87162. PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960)
Wenecja - kościół św. Marka, 1929
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36,5 x 24,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Pietrzykowski / Wenecja 1929

Original price: 2 509 zł

Current price: 1 250 zł

Show

87161. PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960)
Wenecja - Most Westchnień, 1929
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36 x 24 cm;

Original price: 2 509 zł

Current price: 1 250 zł

Show

Small_86908
Small_86907
Small_86906
Small_86903

87160. PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960).
Kaplica Zygmuntowska - Katedra Wawelska
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: PIETRZYKOWSKI / KRAKÓW 1927

Original price: 2 509 zł

Current price: 1 250 zł

Show

87159. MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.
Góral z fajką, 1897
akwarela, papier; 38 x 22 cm;
sygn. l. d.: JM 97 (? - słabo czytelnie).

Original price: 1 824 zł

Current price: 900 zł

Show

87158. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
Widok na grzbiet Karkonoszy
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 38 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: A v Molnar

Original price: 2 965 zł

Current price: 1 500 zł

Show

87155. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
„Dwór Żydowski” w Tűchersfeld
akwarela, papier; 42 x 31 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Original price: 2 965 zł

Current price: 1 500 zł

Show

Small_86902
Sold_stamp_pl
Small_86884
Small_88061
Sold_stamp_pl
Small_4069953
Sold_stamp_pl

87154. ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.
Wiosna w Oberbayern
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar

Original price: 2 965 zł

Current price: 1 500 zł

Show

87136. ANTONI WILIŃSKI, XX W.
Widok na kościół św. Anny w Warszawie
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 23,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Wiliński 1931

Original price: 1 938 zł

Current price: 1 000 zł

Show

88289. Antoni TESLAR (1898-1972)
Kwiaty w wazonie, 1960
olej, płótno naklejone na tekturę; 31,4 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Teslar / 1960

Original price: 2 000 zł

Current price: 500 zł

Show

5336. Władysław DUNIN-MARCINKIEWICZ (1887-1968)
Para obrazów - Pejzaże
1. Pejzaż z wierzbami - olej, tektura, 23 x 23 cm;
2. Pejzaż - olej, tektura, 24,3 x 33 cm (w świetle oprawy)

Original price: 4 000 zł

Current price: 800 zł

Show

Small_4069936
Sold_stamp_pl
Small_4070190
Sold_stamp_pl
Small_86309
Sold_stamp_pl
Small_4069830
Sold_stamp_pl

5319. Kazimierz KOPCZYŃSKI (1908-1992)
Kwiaty w wazonie
olej, tektura, 50,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: K. Kopczyński

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

5559. Maria GUNTNER-KAWALEROWICZ (1916-1996)
Martwa natura z dzbanem i owocami
olej, sklejka, 36 x 40 cm;
na odwrocie napis: Autor / Maria Guntner-Kawalerowicz / 1949

Original price: 1 200 zł

Current price: 300 zł

Show

86672. Roman RABCEWICZ (1902-1998)
Pejzaż spod Tatr
olej, płyta; 34 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Rabcewicz

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

5220. Karol FERFECKI (1909-1985)
Tulipany w wazonie, 1944
olej, tektura; 47,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: K. Ferfecki / 1944

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

Small_4069757
Small_86724
Small_86092
Small_84438

5147. W. JOŃCZAK, XX w.
Pejzaż z rzeką, 1984
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 35 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: W. Jończak / 1984 / SASKA VODA

Original price: 1 600 zł

Current price: 320 zł

Show

87026. TADEUSZ CIEŚLEWSKI (1870-1956)
Widoki na Piotrków Trybunalski
1. akwarela, kredka, ołówek, papier; 27 x 29 cm (w świetle oprawy).
2. kredka, ołówek, papier; 27,5 x 23 cm (w świetle oprawy).

Original price: 1 500 zł

Current price: 600 zł

Show

86472. Malarz nieokreślony, łemkowski (?), XIX w.
Ikona czteropolowa
olej, płótno naklejone na płytę; 52 x 110 cm;
obraz przed konserwacją (liczne ubytki malatury).

Original price: 5 000 zł

Current price: 2 750 zł

Show

84931. MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Pejzaż z drzewami
tusz lawowany, papier naklejony na karton;
27,5 x 37 cm (w świetle passe-partout)

Original price: 1 600 zł

Current price: 400 zł

Show

Small_4069446
Sold_stamp_pl
Small_52598
Small_52596
Small_4068192
Sold_stamp_pl

4858. Heinrich NAUEN (1880-1941)
Pejzaż
pastel, papier; 25,5 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Nauen / Boitsfort (nazwa miejscowości, gmina Brukseli słabo czytelna).

Original price: 5 000 zł

Current price: 1 000 zł

Show

56856. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Dziewczyna w żółtej chuście
gwasz, tektura, 75,5 x 65,5 cm;
sygn. l.d.: KROMAN

Original price: 800 zł

Current price: 400 zł

Show

56854. KAZMIERA ROMAN (1921-1987)
Staruszka z różańcem
olej, płótno; 59 x 49 cm;
sygn. l. d.: K.ROMAN

Original price: 800 zł

Current price: 400 zł

Show

3714. Władysław SERAFIN (1905-1988)
Sosny
akwarela, papier fakturowany; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem).

Original price: 1 500 zł

Current price: 300 zł

Show

Small_4068191
Small_4067123
Small_4067125
Small_4071180

3713. Henryk WÓJCIK (1920-2009)
Wnętrze kościoła św. Zofii w Bobowej
akwarela, papier; 41 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 65 (długopisem).

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

2782. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Pejzaż
olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;

Original price: 2 000 zł

Current price: 800 zł

Show

2784. LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)
Snopki
olej, tektura; 18 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kwiatkowski.

Original price: 2 000 zł

Current price: 800 zł

Show

6469. Włodzimierz KOTKOWSKI (1942-2011)
Miotaczka w szatni, 1977
akwatinta, akwaforta,, mezzotinta barwna, papier; 52,3 x 39,5 cm (wymiar odbitki), 56 x 41,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: WKotkows

Original price: 1 800 zł

Current price: 1 080 zł

Show

Small_88452
Small_88445
Small_88441
Small_4070518
Sold_stamp_pl

88656. Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Czarna dziura dla J. G., 1989
linoryt, monotypia, papier; 45 x 32 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: "Czarna dziura dla J. G., linoryt + 1989. (AP.), H. Płóciennik (ołówkiem).

Original price: 2 000 zł

Current price: 1 100 zł

Show

88649. Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)
W Galerii 7, 2001
linoryt, papier; 39,5 x 30,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. d.: Henryk Płóciennik;

Original price: 2 000 zł

Current price: 1 100 zł

Show

88645. Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Arcydzieło IX, 1985
autocynkografia, karton, apla złota; 35,5 x 27,5 cm (odcisk płyty);

Original price: 1 800 zł

Current price: 1 170 zł

Show

5855. KRYSTYNA PIOTROWSKA (UR. 1949)
Pies Pontus w muzeach i galeriach Świata
akwaforta, akwatinta, papier; 49,5 x 74 cm (wymiar odbitki), 65 x 94 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: Krystyna Piotrowska 94 (ołówkiem), tytuł l. d.: "P

Original price: 2 400 zł

Current price: 480 zł

Show

Small_4070514
Small_88422
Small_4069938
Sold_stamp_pl
Small_4069456

5851. Anna SADOWSKA (ur. 1971)
Obcy
sucha igła, papier; 70 x 100 cm;
sygn. p. d.: A. Sadowska (ołówkiem),

Original price: 1 300 zł

Current price: 900 zł

Show

88630. Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)
Bez tytułu
olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: Głowacki.

Original price: 3 100 zł

Current price: 1 500 zł

Show

5321. Bogdan BOROWSKI
Carmilla, 1980
druk podmalowany, tektura; 95,5 x 57 cm;
na odwrocie nalepka z Biennale w Katowicach z tytułem "Carmilla" [inspirowana powieścią grozy Sheridana Le Fanu], 1980

Original price: 1 000 zł

Current price: 200 zł

Show

4868. SEWERYN BŁOCHOWICZ (1912-2006) - ?
Portret Jana Wysockiego
fotografia barwna, papier fotograficzny naklejony na tekturę; 40 x 30 cm;
na odwrocie tektury dedykacja: Adasiowi Bręgielowi (? - nazwisko słabo czytelnie) /

Original price: 1 000 zł

Current price: 200 zł

Show

Small_90165
Small_4071182
Small_88451
Small_88448

90306. Marian ROJEWSKI (1921-1984)
Ptak I, 1971
linoryt, papier; 55 x 66 cm (wymiar kompozycji), 62 x 77 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu: PTAK I, linoryt barwny 8/15, [dedy

Original price: 1 400 zł

Current price: 840 zł

Show

6471. Janusz HANKOWSKI (ur. 1933)
Kompozycja, 1964
technika mieszana, papier; 48,5 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: JHankowski / 64;

Original price: 1 600 zł

Current price: 960 zł

Show

88655. Henryk PŁÓCIENNIK (1933-2020)
Autoportret, 2001
linoryt, papier; 60 x 46,5 cm;
opisany u dołu: "Autoportret" 7/25 linoryt 2001 (A.P) Henryk Płóciennik (ołówkiem).

Original price: 2 000 zł

Current price: 1 100 zł

Show

88652. Henryk PŁÓCIENNIK (1933 - 2020)
Bez tytułu
technika własna, papier; 47 x 35 cm;
sygn. p. d.: H. Płóciennik,

Original price: 1 800 zł

Current price: 1 170 zł

Show

Small_89137
Small_71167
Sold_stamp_pl
Small_4070845
Small_4070570

89321. ELŻBIETA DAS (UR. 1956)
Żniwiarka, 2021
ceramika szkliwiona, częściowo patynowana; 37 x 22 x 22 cm;
sygn. z tyłu: E.DA

Original price: 3 400 zł

Current price: 2 000 zł

Show

72703. ADAM NIEMCZYC (1914-2009)
Eurydyka, 1961
olej, sklejka, 73 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EURYDYKA / 1961 / ADAM NIEMCZYC / WARSZAWA.

Original price: 2 200 zł

Current price: 770 zł

Show

6157. Christopher Marian ZACHAROW (ur. 1954)
Portret
olej, płótno; 60 x 44,5 cm;

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show

5905. Krystyna HILCZER-KOCIŃSKA (1946-2018)
Kompozycja
gwasz, kredka, papier; 68,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Hilczer-Kocińska (długopisem).

Original price: 2 000 zł

Current price: 400 zł

Show