2782.
LUDWIK KWIATKOWSKI (1880-1953)

Pejzaż

olej, tektura; 18 x 23,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kwiatkowski;
na odwrocie nieczytelny napis ołówkiem.

Original price: 2 000 zł +18% buyer's premium
Current price 800 zł +18% buyer's premium