87159.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.

Góral z fajką, 1897

akwarela, papier; 38 x 22 cm;
sygn. l. d.: JM 97 (? - słabo czytelnie).

Original price: 1 824 zł +20% buyer's premium
Current price 900 zł +20% buyer's premium