88033.
ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XIX W.

Portret mężczyzny

olej, płótno; 54 x 35,5 cm;
sygn. p. g.: M. VOGEL

Original price: 3 500 zł +20% buyer's premium
Current price 700 zł +20% buyer's premium